رفتن به مطلب
Irios

مشکل در افزودن کد HTML و اسکریپت

پست های پیشنهاد شده

سلام. من قالب آماده پروفشنال جوملا 2.5 رو روی هاستم نصب کردم. اخیرا به مشکلی برخوردم که قبلا حل شده بود. وقتی که کد html اضافه میکنم (در متن) قیلطر میشه. و اینم بگم که در تنظیمات کلی گزینه مدیر ارشد رو بدون قیلطر قرار دادم. الان وقتی در تنظیمات کلی در قسمت قیلطر میخوام تنظیمات رو تغییر بدم جالب اینه که مثلا اگر تنظیمات گروهی رو از لیست سیاه به لیست سفید تغییر بدم، وقتی که ذخیره میکنم دوباره به گزینه قبل که لیست سیاه هستش بر میگرده. این موضوع برای تمامی گروهها صدق میکنه از جمله مدیر ارشد. فایل کانفیگ ادمین رو هم 777 قرار دادم، کامپوننت کانفیگ در بخش مدیریت سایت رو هم همینطور ولی تاثیری نداشت. یعتی به هیچ وجه نمیشه کد HTML رو وارد کنم. لطفا کمک کنید. دوستان فقط خواهش میکنم مبتدی و کامل جواب بدید.اینم آدرس سایت.

با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

تنظیمات ادیتورتون رو بررسی کنید

نوعش عوض کنید ببینید حل میشه

مثلا پیشرفته

یا توسعه یافته یا ساده بذارید و امتحان کنید

لینک به ارسال

ضمن عرض تشكر از راهنماييتون، مشكل من دقيقا اينه كه چرا وقتي من فيلترينگ گروهي رو تغيير ميدم، بعد از ذخيره با اينكه مينويسه با موفقيت انجام شده، ولي به حالت پيش فرض برميگرده!؟!؟

لینک به ارسال

با سلام

اون قسمت قیلطر در بخش تنظیمات کلی مربوط به زمانیست که شما از ادیتورهایی که در اختیار دارید کلا" صرفنظر کنید یا به عبارت دیگر کاربردش در زمانیه که شما ادیتور پیشفرض را روی حالت بدون ادیتور قرار میدید

وقتی ادیتور پیشفرض رو از حالت بدون ادیتور به ادیتوری مثل Tiny - MCE یا ... تغییر میدید دیگه تنظیمات اون قسمت تاثیری نداره و قیلطرها از تنظیمات پلاگین مربوط به ادیتور پیشفرض اعمال میشه

اگر از ادیتور Tiny - MCE استفاده میکنید به مدیریت پلاگینها بروید و پلاگین Editor - TinyMCE را ویرایش کنید

در انتهای تنظیمات قسمتی هست که تگهای ممنوعه در آن وارد شده . میتونید تگهای مورد نظر را حذف کنید تا دیگه قیلطر نشن

من توصیه میکنم پلاگین Sourcerer را نصب کنید . هم کارایی خوبی داره و هم اینکه همه نوع کدی رو میتونید بوسیله اون در داخل هر ادیتوری وارد کنید

پس از نصب یک دکمه در زیر ادیتور اضافه میکند

برای جوملا 2.5 از لینک زیر دانلود کنید

http://download.nonumber.nl/?ext=sourcerer&v=3.3.0

نسخه های بالاتر به لحاظ نیاز به نسخه php بالا توصیه نمیشه مگر آنکه سرورتون ساپورت کنه

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

اون قسمت قیلطر در بخش تنظیمات کلی مربوط به زمانیست که شما از ادیتورهایی که در اختیار دارید کلا" صرفنظر کنید یا به عبارت دیگر کاربردش در زمانیه که شما ادیتور پیشفرض را روی حالت بدون ادیتور قرار میدید

وقتی ادیتور پیشفرض رو از حالت بدون ادیتور به ادیتوری مثل Tiny - MCE یا ... تغییر میدید دیگه تنظیمات اون قسمت تاثیری نداره و قیلطرها از تنظیمات پلاگین مربوط به ادیتور پیشفرض اعمال میشه

اگر از ادیتور Tiny - MCE استفاده میکنید به مدیریت پلاگینها بروید و پلاگین Editor - TinyMCE را ویرایش کنید

در انتهای تنظیمات قسمتی هست که تگهای ممنوعه در آن وارد شده . میتونید تگهای مورد نظر را حذف کنید تا دیگه قیلطر نشن

من توصیه میکنم پلاگین Sourcerer را نصب کنید . هم کارایی خوبی داره و هم اینکه همه نوع کدی رو میتونید بوسیله اون در داخل هر ادیتوری وارد کنید

پس از نصب یک دکمه در زیر ادیتور اضافه میکند

برای جوملا 2.5 از لینک زیر دانلود کنید

http://download.nonumber.nl/?ext=sourcerer&v=3.3.0

نسخه های بالاتر به لحاظ نیاز به نسخه php بالا توصیه نمیشه مگر آنکه سرورتون ساپورت کنه

موفق و پیروز باشید

یا حق

ضمن عرض تشکر فراوان بخاطر راهنمایی بسیار عالیتون.

تمام راهنماییهایی رو که فرمودید انجام دادم. متاسفانه باز هم هنگامی که در پلاگین ویرایشگر المان های ممنوع رو پاک میکنم و دکمه ذخیره رو میزنم با اینکه پیام میده که تنظیمات با موفقیت انجام شده ولی باز هم به حالت پیشفرض بر میگرده. پلاگینی رو هم که فرمودید نصب کردم ولی مشکل حل نشد. میتونم یک یوزر ادمین به شما بدم و شما از بخش مدیریت چک کنید و ببینید چطور میشه مشکل رو حل کنم؟ بسیار ممنون میشم.

لینک به ارسال

من قبلاً آموزش رفع این مشکل رو گذاشته بودم ولی گویا جستجو کردم و پاک شده ...

دوست من راه حل این مشکل خیلی ساده است کافیه ویرایشگرت را از قسمت مدیریت پلاگین باز کنی و در کادری که کلمه  اسکریپت و ... برای غیر فعال شدن در ادیتور درج شده را پاک کنی و به جای اون کلمات، فقط کلمه زیر رو بنویسی:

n/a

به همین راحتی

لینک به ارسال

من قبلاً آموزش رفع این مشکل رو گذاشته بودم ولی گویا جستجو کردم و پاک شده ...

دوست من راه حل این مشکل خیلی ساده است کافیه ویرایشگرت را از قسمت مدیریت پلاگین باز کنی و در کادری که کلمه  اسکریپت و ... برای غیر فعال شدن در ادیتور درج شده را پاک کنی و به جای اون کلمات، فقط کلمه زیر رو بنویسی:

n/a

به همین راحتی

کلمه همین   n/a  است که باید جایگزین کنی

لینک به ارسال

با سلام

iman iman عزیز ، محض اطلاعتون عرض کنم که آموزش حضرتعالی حذف نگردیده است

احتمالا" خوب جستجو نکردید

اینم لینک آموزشتون : http://forum.joomina.ir/topic/10894-%D8%B1%D9%81%D8%B9-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84-%D8%B9%D8%AF%D9%85-%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D8%A7%D8%B3%DA%A9%D8%B1%DB%8C%D9%BE%D8%AA-%D8%AF%D8%B1-%D9%88%DB%8C%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%B4%DA%AF%D8%B1-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7-%D8%AF%D8%B1%D8%AC/#entry57630

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...