رفتن به مطلب
shankara7

مشکل با زبان کامپوننتهای جومینا‍!

پست های پیشنهاد شده

سلام

من این موضوع رو جستجو کردم ولی چیز مفیدی پیدا نکردم

من قبلا کامپوننت تبلیغات و الان هم کامپوننت ثبت نام پیشرفته رو نصب کردم ولی همیشه موقعی که سایت رو لوکال استفاده می کنم مشکلی نداره و لی روی هاست زبان فارسیش به صورت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ در می آید، تیبل دیتابیس هم utf8 هست

لطفا کمک کنید مشکلم حل بشه

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

راه حل این هست که در دیتابیس بصورت کامل زبان جداولی الحاقی که مشکل ؟؟؟؟ دارید رو روی utf8 تنظیم کنید... (بدون شک مشکل حل خواهد شد)

موفق باشید

لینک به ارسال

جداول زیر مجموعه اون دوتاشون رو utf8_general_ci هست و بقیشون collection اش جلوش خالیه و وقتی هم که من تنظیمش می کنم روی utf8 و سیو می کنم میگه سیو انجام شد ولی وقتی میام بیرون باز جلوشون رو خالی نشون میده

لینک به ارسال

شما قسمتهایی که latin هستن رو به utf8 تغییر دهید و با قسمتهایی که جلوشون خالی هست کاری نداشته باشید

قبل از کار با دیتابیس بک آپ فراموش نشه

موفق باشید

لینک به ارسال

بهتون که گفتم مشکل از دیتابیس نست این کلا دو تا زیر مجموعه جدول داره که utf8 دارن بقیشونم خالیه ، اینجا اصلا لاتین نداره - اگه مشکل دیتابیس بود چرا لوکال کار می کرد ؟

لینک به ارسال

داخل اون 2 جدول رو هم دیدید!؟

در صورت امکان اطلاعات هاست + لینک این تاپیک رو برام پیام خصوصی کنید تا بررسی کنم...

موفق باشید

لینک به ارسال

nدوست خوبم من همیشه با این کامپوننتهای جومینا این مشکل رو دارم لطفا من رو همینطور راهنمایی کنید تا یاد بگیریم خودم چطور این مساله رو حل کنم . ممنون میشم

لینک به ارسال

با سلام

دوست گرامی بنده راه حل رو خدمتتون عرض کردم و باید طبق آن عمل کنید... نمی دونم مشکل شما از هاستتون هست یا چیز دیگه که با این الحاقات این مشکل رو دارید ولی بنده این مشکل رو نداشتم... دوستان دیگر رو نمی دونم...

به هر حال راه حل همان هست که در بالا عرض کردم شما وقتی زبان جداول مورد نظر رو از طریق Operations تغییر دادید در همون منوهایی که در بالا هست روی Structure کلیک کنید باز یکسری گزینه مروبط به اون جدول هست که مربوط به زبان می شه و اونها رو هم باید utf8 کنید...

با آرزوی موفقیت برای شما دوست عزیز

لینک به ارسال

بهتون که گفتم مشکل از دیتابیس نست این کلا دو تا زیر مجموعه جدول داره که utf8 دارن بقیشونم خالیه ، اینجا اصلا لاتین نداره - اگه مشکل دیتابیس بود چرا لوکال کار می کرد ؟			

دوست با مدير سرورتون تماس بگيريد و اين مسئله رو عنوان كنيد.من هم با يك سرور همچين مشكلي رو داشتم كه پس از تماس با اونها در عرض نيم ساعت مشكل برطرف شد!

در خصوص زبان فارسي ، توجه نماييد كه كار زياد پيچيده اي نيست يعني وقتي شما فايل با فرمت utf8 داريد و ديتابيس هم utf8 هست ديگر دليلي بر عدم نمايش زبان فارسي نيست پس مشكل در جاي ديگر است.

لینک به ارسال

مرسی از راهنماییتون

مگه به جز ستون Collation جای دیگه رو هم باید برای تغییر انکودینگ عوض کنم؟

من توی زیر مجموعه های جداول مربوط به این کامپوننت دوتا جدول دیدم که هر دوشون روی utf8 تنظیمند ببینید:

111.jpg

lاین مسئله چطوری می تونه به سرور مربوط باشه ؟ من خیلی از کامپوننتها و اسکریپتهای دیگه رو نصب می کنم ایننطوری نمیشه

سپاس

لینک به ارسال

با سلام

نه دوست عزیز درست انجام دادید و غیر از اینها و خود جدول از طریق Operations چیز دیگه ای نداره...

با ادمین سرورتون تماس بگیرید...

موفق باشید

لینک به ارسال

خواهش می کنم یکی یه راهنمایی دیگه بکنه من با کامپوننتهای دیگه مشکل ندارم وقتی کامپوننتهای ترجمه شده جومینا رو نصب می کنم با این نشکل برخورد می کنم!

سپاس

لینک به ارسال

منم موقع نصب کامپوننت اسمارت فرمر به این مشکل رسیدم ولی با تغییر latin به utf-8 مشکلم حل شد.

تو بقیه کامپوننت ها مشکلی نداشتم، همه شون خوب کار می کنن.

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز افزونه ها مشکلی ندارند چون بارها تست میشند ...

** یک بار کاملا پاکش کنید { چک کنید در دیتا بیس جدولی از خودش جا نزاره } ... بعد دوباره نصب و اینکدینگ جدول ها رو ، روی utf8_general_ci قرار بدین ... باز اگه مشکل پا بر جا بود مطماً باشید مشکل از سرور هست زنگ بزنید خودشون براتون درست میکنند .

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...