رفتن به مطلب
Irios

مشكل در نصب LiveZilla

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان، (مطمئن نيستم كه تاپيك رو اينجا درست ايجاد كردم يا خير)

من لايوزيلا رو روي هاست نصب كردم ولي موفق نميشم بنرشو در قالب سايت قرار بدم. من از قالب jp-profasional كه جوملا 2.5 هست استفاده كردم. لطفا راهنمايي كنيد كد بنر لايوزيلا رو بايد كجا قرار بدم كه در تمام صفحات سايت بنر رو نشون بده. البته اين رو هم بگم در index.php و index.html وحتي در css قالب كپي كردم كه موفق نشدم. ممكنه مكاني كه كپي كردم اشتباه بوده باشه؟ در اينصورت لطفا راهنمايي كنيد كجا بايد كپي كنم؟ با تشكر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با تشكر فراوان، ولي متوجه نشدم. ميشه در مورد ماژول دستي و انجامش بيشتر توضيح بديد!؟ببينيد فقط به من بگيد كد جاوا كه مربوط به بنر لايوزيلا ميشه رو بايد كجا قرار بدم. فكر كنيد كه ميخواين يك كد جاوا يا html رو روي صفحه اول سايت قرار بديد. كجا بايد اين كد رو قرار بدم. با تشكر مجدد

لینک به ارسال

منظور آقای فرحزادیان این بوده که از قسمت ماژول ها جدید رو بزنید و ماژول html رو انتخاب کنید و کد رو قرار بدید و بهش موقعیت بدید

لینک به ارسال

با سلام

درضمن اگر خواستید از ماژول دستی جوملا استفاده کنید باید ادیتور رو در حالت بدون ویرایشگر قرار دهید

راه دیگر جهت قرار دادن کد بصورت کامل، استفاده از افزونه هایی هست که مختص به قرار دادن کد میباشند

(...قبلا در انجمن توضیح کامل داده شده و همینطور افزونه های مورد نظر معرفی شدند)

موفق باشید

لینک به ارسال

ضمن عرض تشكر فراوان. من اين كارو قبلاانجام دادم و در موقعيت s1 هستش.فقط آخرين سئوال اينه كه موقعيت ماژول رو چي قرار بدم كه لايوزيلا سر جاي خودش قرار بگيره. من وقتي كه يك موقعيت رو انتخاب ميكنم فقط تو همون موقعيت هستش و در صفحه شناور نيستش. زوم و لايو در كل صفحه بنرشون شناوره و جاي خاصي قرار نميگره. اميدوارم منظورم رو درست بيان كرده باشم.

لینک به ارسال

با سلام

اگر منظورتون اینه که ماژول با اسکرول صفحه بطور ثابت نمایش داده بشه میبایست در css برای موقعیت مربوطه خاصیت position: fixed; را تعریف کنید و مکان دقیقش رو مشخص کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...