رفتن به مطلب
ehsankhzi

ارور sql

پست های پیشنهاد شده

سلام بچه ها من وقتی که میخام مطلب بارگزاری کنم مطلبو ذخیره میکنه ولی این ارور میده و از صفحه میاد بیرون اگه کسی میدونه راهنمایی کنه 

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '' at line 1 SQL=UPDATE `s45hp_finder_taxonomy_map` SET `link_id`='400',`node_id`='161' WHERE

اینم آدرس سایتم http://www.sescipc.com/

با تشکر 

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام بچه ها من وقتی که میخام مطلب بارگزاری کنم مطلبو ذخیره میکنه ولی این ارور میده و از صفحه میاد بیرون اگه کسی میدونه راهنمایی کنه 

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '' at line 1 SQL=UPDATE `s45hp_finder_taxonomy_map` SET `link_id`='400',`node_id`='161' WHERE

اینم آدرس سایتم http://www.sescipc.com/

با تشکر 

مشکل در پایگاه داده شماست لطفاً مشخصات هاستتون رو به صورت پیام خصوصی بفرستین تا بررسی کنم 

لینک به ارسال

مشکل در پایگاه داده شماست لطفاً مشخصات هاستتون رو به صورت پیام خصوصی بفرستین تا بررسی کنم 

راه کاره دیگه ی وجود نداره من خودم انجام بدم 

لینک به ارسال

با سلام

محمدحسین جان ، s45hp_finder_taxonomy_map افزونه نیستش بلکه یکی از جداول اصلی هسته جوملا میباشد

دوست گرامی ، شما این جدول را Empty کنید و تست کنید

اگر نتیجه نگرفتید ابتدا از جدول بک آپ بگیرید سپس آن را حذف کنید

و در انتها از دیتابیس جوملای دیگری این جدول را بردارید و جایگزین کنید

بعد از جایگزینی اگر پیشوند جدول متفاوت بود آن را هم تغییر بدید برحسب پیشوند سایر جداولتون

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

دست شما درد نکنه مشکل حل شد خیلی وقت بود در گیر بودم .

ویرایش شده توسط محمدحسین میری
از تبلیغ سایت خود در پست ها جدا خوداری کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...