رفتن به مطلب
jafar007

مشکل با خروجی گرفتن از joomshopping

پست های پیشنهاد شده

سلام 

از افزونه جوم شاپینگ  خروجی گرفتم وقتی خروجی که گرفتم رو دوباره روی فروشگاه برگردونم تمام ورودی ها متن های فارسیش علامت سوال شده بود. 

چیکار باید کرد که درست نشون بدن.

یه مشکل دیگه هم دارم اینه که تو قسمت پیکربندی تو قسمت مجموعه ها و محصولات گزینه نمایش دکمه خرید در فهرست محصولات تیک نمی خوره یعنی هروقت گزینشو فعال می کنم و ذخیرش میکنم دوباره غیر فعال میشه در صورتی که بقیه گزینه ها درست کار میکنن.فقط همین یه گزینه اینجوری هست . 

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام 

از افزونه جوم شاپینگ  خروجی گرفتم وقتی خروجی که گرفتم رو دوباره روی فروشگاه برگردونم تمام ورودی ها متن های فارسیش علامت سوال شده بود. 

چیکار باید کرد که درست نشون بدن.

یه مشکل دیگه هم دارم اینه که تو قسمت پیکربندی تو قسمت مجموعه ها و محصولات گزینه نمایش دکمه خرید در فهرست محصولات تیک نمی خوره یعنی هروقت گزینشو فعال می کنم و ذخیرش میکنم دوباره غیر فعال میشه در صورتی که بقیه گزینه ها درست کار میکنن.فقط همین یه گزینه اینجوری هست . 

منم خروجی گرفتم فرمت فایل هم  csv هست اگه بعدا که ورودی به برنامه میدم اشکالات زیاد باشه چی؟

کسی تا حالا انجام داده؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...