رفتن به مطلب
hassan_shahi

نمایش محصولات جوم شاپینگ

پست های پیشنهاد شده

سلام این سایت چطوری به این صورت محصولاتو نمایش داده؟

http://redtala.ir/store/zaferan-sargol

قالبشو تغییر داده! شما هم می تونی وارد template  بشی و هر قسمتیو خواستی تغییر بدی.

اگه سفارشی سازی اختصاصی خواستی پی ام بده.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

توی پوشه ی کامپوننت ها com_jshopping قرار داده شده که توی اون یه فولدر به نام template  وجود داره که تمامی ویِژگی های ظاهری (قالب) جومشاپینگ از طریق اون کنترل میشه.

ازنحوه ی نمایش و ستون بندی محصولات - تا اینکه چیا نشون داده بشه و یا نشه. محتوای صفحه ی هر محصول. مراحل تکمیل خرید. دکمه ها و ...

توی این قسمت تعریف شده و توسط css دیزاین به اون ها اطلاق میشه...

همین!

لینک به ارسال

به نظر من ظاهر چندان زیبایی نداره.

پیشنهادات من:

1. تصمیم قطعی بگیر: آیا من واقعا می خواهم فروشگاه داشته باشم؟ آیا محصولی برای فروش دارم؟  (یا صرف سرگرمیه!)

2. طراحی دقیق با رنگ بندی و چیدمان المان هاتو توی فتوشاپ انجام بده

3. نهایتا سایت رو راه اندازی کن. من توی تبدیل کمکت می کنم همون چیزی رو که دیزاین کردی اجرا کنی. منتها فقط برای صفحه ی نخست و همون نمایش محصولات نه سایر قسمت ها.

اگه در حال حاضر آپ کردین. بخش مدیریت رو بدین + مهم: طرحی که دقیقا می خواین اجرا بشه. تا براتون اجرا کنم

4. موفق باشین

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...