رفتن به مطلب
amir.sdi

نمایش فیلم (flv) در آرتیکل بصورت لایت باکس

پست های پیشنهاد شده

با سلام به همه دوستان

مدتیه دنبال راهکاری هستم که بتونم یک فیلم فلش با فرمت FLV رو تو مطلب نمایش بدم

به اینصورت که داخل مطلب مورد نظر یک عکس بزرگ دارم که با برنامه دریم ویور اون را با ابزار Image Map قسمت بندی کردم که هر قسمت رو میشه به جاهای مختلف لینک داد

حالا من میخوام یکی از این قسمت ها رو وقتی کلیک میکنیم ، فایل FLV ای که در هاست هست رو در همون مطلب ( و نه در صفحه جدید ) بصورت لایت باکس نشون بده

( یعنی وقتی رو قسمت لینکدار آرتیکل که کلیک میکنیم کل صفحه تیره بشه و فیلم در مرکز نمایش داده بشه )

امیدوارم دوستان راهنمایی کنند.

با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوست عزیز

این ماژول برای پخش فایلهای flv هست

که تو سایت جومینا برای استفاده قرار داده شده

می تونید از این صفحه دریافت کنید

ماژول نمایش فیلم فلش

در رابطه با اینکه چطوری اون شکلی که می خواهید

نشون داده بشه من نمی دونم:huh:

موفق باشید

لینک به ارسال

بله ممنون از پاسختون

ماژول و پلاگین های زیادی هستند که هر نوع فرمت فیلم رو نمایش میدن

اما من راهکاری میخوام که فایل رو اونطوری که توضیح دادم نمایش بده !

لطفا دوستانی که میدونن راهنمایی کنن

ممنون

لینک به ارسال

سلام

لطفا از ارسال اسپم خودداری نمایید . در صورتی که سئوالی پرسیده میشود کمی صبر کنید تا یکی از مدیران پاسخ شما را بدهند نیازی به ارسال دویاره نیست

برای نمایش دادن فایل های چند رسانه در مطلب میتوانید از پلاگین های مربوط به این کار استنفاده نمایید که یکی از بهترین این پلاگین ها هم allvideo است که میتوانید آن را همراه با راهنمای فارسی از لینک زیر دریافت دارید

http://joomina.ir/index.php?option=com_content&view=article&id=64&Itemid=

لینک به ارسال

با تشکر از آقای تهرانی ... اما چرا اسپم ؟؟!!؟؟:exclamation:

شاید بعلت شرایطم کمی درفشارم و در گرفتن جواب عجله دارم ..

( احساس کردم متهم شدم ! )

دوست خوبمون آقای تهرانی متوجه منظور بنده نشدند چون من توضیح داده بودم که میخوام وقتی روی لینکی کلیک کنم لایت باکس باز بشه!

اما این شیوه ( که قبلا تست کرده بودم ) باکس نمایش فیلم رو میاره تو مطلب میذاره و عملا دیگه کلیک در کار نیست که این منظور من نیست.

اساتید لطفا راهنمایی بفرمایید.

با تشکر.

لینک به ارسال

دوست عزیز اگه به اون شکلی که توضیح دادید بخواید باید بصورت دستی خودتون عمل کنید. یعنی با استفاده از کدهای نویسی فیلم را قرار بدید تا به نتیجه دلخواه برسید. با کمی جستجو در اینترنت می تونی همیچین کدی پیدا کنی.

موفق باشید

لینک به ارسال

آقای رضایی اینترنت رو خیلی گشتم اما اگر هم شیوه ای که شما پیشنهاد میکنید پیدا هم میکردم نمی تونستم ازش استفاده کنم ..

اگه ممکنه با بیان نمونه ای از کد هایی که مد نظر دارید راهکاری عملی کارا برای مشکل من ارائه بدید

ممنون میشم:toyou:

لینک به ارسال

اين لينك رو نگاه كن اگه منظورت همچين چيزيه توضيح بدم برات:

http://nexans.cc/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=9&Itemid=74

با كليك روي هر عنوان فايل فلش به صورت Popup نمايش داده ميشه

لینک به ارسال

شرح كلي استفاده از Popup:

براي استفاده از حالت Popup يا لايت باكس بايد از ابزارهاي اين كار استفاده كرد.بهترين اونها كه من ديدم Modalizer هستش كه سايت No-Number آقاي Westen كه يكي از طراحان بنام اكستنشن هستن و من ارادت خاصي بهشون دارم ، منتشر كرده اند.

Modalizer به شما امكان ميده لايت باكس خودتون رو به طور دلخواه ايجاد كنيد و داخل اين لايت باكس بنا به نياز خودتون بتونيد لينك دلخواه خودتون رو Load كنيد.

Modalizer تنظيمات بسيار خوب و رواني داره كه پس از نصب ميتونيد تنظيمات رو مشاهده كنيد همچنين Modalizer از 4 تكنيك براي ايجاد Popup بهره ميبره كه عبارتند از:

• Joomla! Core (SqueezeBox)
  • ColorBox

• FancyBox
  • LyteBox

• ShadowBox

اكنون پلاگين Modalizer رو از لينك زير دانلود كنيد و نصب و سپس فعال كنيد.

دانلود Modalizer

حالا ميرسيم به مشكل و يا كاري كه دوست عزيز amir.sdi قصد داره انجام بده :

ما نياز داريم 2 مطلب جديد ايجاد كنيم كه طبق توضيحات زير اين دو مطلب رو ايجاد ميكنيم

- ابتدا يه مطلب جديد ايجاد مي كنيد و در كد html مطلب خودتون كد هاي زير رو قرار ميديد (در كدهاي زير اگر دقت كنيد من مسير فايل فلش خودم رو دادم و شما بايد اين مسير رو با مسير فايل هاي خودتون جايزگزين كنيد و همچنين طول و عرض فايل خودتون رو نيز با توجه به نياز خودتون تغيير بديد):

حالا مطلب خودتون رو ذخيره كنيد و ببنيد.

مرحله بعد ايجاد يك مطلب جديد ديگر است كه داخل اون قصد داريم يك لينك ايجاد كنيم تا كاربر با كليك روي اون لينك فايل فلش ما رو به صورت Popup مشاهده كنه..

براي مثال من مي خام داخل مطلبم عبارت زير رو قرار بدم به طوري كه وقتي كاربر روش كليك كرد popup باز بشه و فايل فلش من پخش بشه... بنابراين به صورت زير كد رو وارد ميكنم:

{modal url=index2.php?option=com_content&view=article&id=69&Itemid=74|width=550|height=460}براي مشاهده فايل فلش ايجا كليك نماييد{/modal}

همونطور كه مشاهده مي كنيد من در اينجا از تگ زير استفاده كردم:

{modal url=http://www.google.com|width=600|height=400}Google{/modal}

ولي با يك تفاوت و اون اينكه به جاي آدرس http://www.google.com آدرس لينك مطلب قبلي رو كه در مرحله اول به اون اشاره كردم رو قرار دادم.

كار تمام است.

لینک به ارسال

دوست عزیز من مطابق با توضیحات شما کار ها رو انجام دادم اما اتفاقی نیوفتاد

ولی موقع نصب پلاگینی که معرفی کردید، پیام موفقیت نصب پلاگین ظاهر شد و پایین این پیام ، پیغامی اومد به شکل تذکر که میگفت لطفا کش سایت رو پاک کنید.

من سعی کردم از جعبه ابزار کش ها رو پاک کنم اما ارور:

jftp داد و پاک نکرد

کارها رو هم انجام دادم اما فیلم اجرا نشد

لطفا راهنمایی بفرمایید

با تشکر:thankyou:

لینک به ارسال

1- آدرس سايت + لينك مطلبي كه فايل فلش رو براي نمايش داخلش گذاشتيد رو قرار بديد

2- آيا مسير images/mymovie.swf به مسير فايل خودتون تغيير داديد؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...