رفتن به مطلب
gholami_sam

مشکل در رابطه با سیستم جامع پرداخت بانک ملت جومینا

پست های پیشنهاد شده

سلام و عرض ادب خدمت دست اندرکاران جومینا. خدا قوت

در رابطه با سیستم جامع پرداخت بانک ملت جومینا و همچنین در رابطه ارتباط جوم شاپینگبا بانک ملت مشکلاتی دارم .. البته میدونم درگاه بانک ملت چند روز اختلال داشت.. مشکلم اینه که وقتی میخواد به درگاه بانک متصل بشه یک پیغام میاد و بعد به سایت بانک ملت متصل میشه. تصویرش رو در ادامه درج میکنم. ممنون میشم راهنمایی کنید که مشکل از کجاست. یه کمی زننده است برای وب سایتم. بازم ممنون از زحماتی که بدون اجر

برای جوملا میکشید.

post-32062-0-23801100-1367562340_thumb.p

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

در دیتابیستون جدول session را Empty کنید . اگر مشکل برطرف نشد ممکنه با افزونه ای در ارسال session تداخل داشته باشید

در اینصورت افزونه هاتون رو یکی یکی غیرفعال و تست کنید و در هر بار تست کش مرورگرتون رو هم پاکسازی کنید یا از مرورگر دیگری استفاده کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

در دیتابیستون جدول session را Empty کنید . اگر مشکل برطرف نشد ممکنه با افزونه ای در ارسال session تداخل داشته باشید

در اینصورت افزونه هاتون رو یکی یکی غیرفعال و تست کنید و در هر بار تست کش مرورگرتون رو هم پاکسازی کنید یا از مرورگر دیگری استفاده کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

سلام. دوست گرامی از وقتی که برای پاسخ گذاشتید. بسیار سپاسگذار و ممنونم. دستور العملی که فرمودید را چک خواهم نمود فقط یک مورد ، در مورد تداخل ماژول خواستم بدونم که آیا ممکنه سیستم جامع پرداخت بانک ملت جومینا با جوم شاپینگ جومینا با هم تداخل داشته باشند؟ یا باید ایراد رو جای دیگه جستجو کنم؟ ممنونم. با سپاس فراوان. خدا قوت

لینک به ارسال

با سلام

باید با آزمون و خطا تست کنید ولی بطور معمول نباید تداخلی داشته باشند

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

سلام

سایت منم این مشکلو داره و موقع اتصال به بانک پیغام خطای زیر رو میده.

اگه راهنمایی کنید ممنون میشم.

shop.patkid.com

Error

HTTP Error: cURL ERROR: 28: connect() timed out!url: https://pgws.bpm.bankmellat.ir:443/pgwchannel/services/pgw?wsdlcontent_type: http_code: 0header_size: 0request_size: 0filetime: -1ssl_verify_result: 0redirect_count: 0total_time: 30.14785namelookup_time: 0.008204connect_time: 0pretransfer_time: 0size_upload: 0size_download: 0speed_download: 0speed_upload: 0download_content_length: -1upload_content_length: -1starttransfer_time: 0redirect_time: 0certinfo: Arrayredirect_url: 

لینک به ارسال

با سلام

از منوی سایت گزینه اطلاعات سیستم را انتخاب کنید و به سربرگ اطلاعات php بروید

بررسی کنید که آیا CURL روی هاستتون فعال هست یا نه

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

از منوی سایت گزینه اطلاعات سیستم را انتخاب کنید و به سربرگ اطلاعات php بروید

بررسی کنید که آیا CURL روی هاستتون فعال هست یا نه

موفق و پیروز باشید

یا حق

با سلام

من چک کردم دیدم اصلا تو اون قسمت که شما فرمودید هیچ اطلاعاتی نمایش داده نمیشه

ممنون از راهنماییتون

لینک به ارسال

با سلام

عدم نمایش میتونه به خاطر تنظیمات سرورتون باشه

از ادمین سرورتون سوال کنید که این مورد رو براتون فعال کردند یا نه

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

عدم نمایش میتونه به خاطر تنظیمات سرورتون باشه

از ادمین سرورتون سوال کنید که این مورد رو براتون فعال کردند یا نه

موفق و پیروز باشید

یا حق

با سلام

من از ادمین پرسیدم میگن به دلایل امنیتی اون قسمت رو بستن ولی curl فعال هست.

فکر میکنید از چی باشه.

ممنون از پیگیریتون

لینک به ارسال

مشکل از درگاه بانک ملت الکی دیتا بیسو غیره رو کارنداشته باش

یعنی با آی پی خارجی مشکل داره

آدرس وب سروی باید در پلاگین تغییر کنه باید به صورت آدرس زیر باشد

https://pgwsf.bpm.bankmellat.ir:1443/pgwchannel/services/pgw?wsdl

که حرف f به pgws اضافه بشه که باد در پلاگین قرار بدن تا وصل بشه به پرت 1443 امیدوارم تا دوستان این کارو انجام بدن

لینک به ارسال

لینک به ارسال

سلام. دوست گرامی از وقتی که برای پاسخ گذاشتید. بسیار سپاسگذار و ممنونم. دستور العملی که فرمودید را چک خواهم نمود فقط یک مورد ، در مورد تداخل ماژول خواستم بدونم که آیا ممکنه سیستم جامع پرداخت بانک ملت جومینا با جوم شاپینگ جومینا با هم تداخل داشته باشند؟ یا باید ایراد رو جای دیگه جستجو کنم؟ ممنونم. با سپاس فراوان. خدا قوت

سلام وقت بخیر

بنده یک جوملای عاری از هر برنامه ای نصب کردم و بعد سیستم پرداخت جومینا رو با افزونه هاش تک تک نصب و فعال نمودم. اما مشکل ارور همچنان پا برجاست حتی بجای سرور خارجی سرور داخلی رو هم نصب نمودم . فقط خواستم به اطلاع برسونم همچنان اون ارور زشت ظاهر میشه و نتونستم راهی براش پیدا کنم و با جوملای بدون اطلاعات هم مشکل پا برجاست. ممنون میشم اگر کمکم نمائید. با سپاس

post-32062-0-19676300-1380565346_thumb.p

لینک به ارسال

در رابطه با سیستم جامع پرداخت بانک ملت جومینا و همچنین در رابطه ارتباط جوم شاپینگبا بانک ملت مشکلاتی دارم .. البته میدونم درگاه بانک ملت چند روز اختلال داشت.. مشکلم اینه که وقتی میخواد به درگاه بانک متصل بشه یک پیغام میاد و بعد به سایت بانک ملت متصل میشه. تصویرش رو در ادامه درج میکنم. ممنون میشم راهنمایی کنید که مشکل از کجاست. یه کمی زننده است برای وب سایتم. بازم ممنون از زحماتی که بدون اجر

برای جوملا میکشید.

سلام من هم همین مشکل رو دارم و همین ارور داده می شه لطفا راهنمایی فرمایید.

لینک به ارسال

برای جوملا میکشید.

سلام دوستان منم  این مشکل رو  دارم...اما هرچی اینجاها گشتم جوابی پیدا نکردم...؟؟؟

چطور باید این خطا رو برطرف کرد....؟ البته درگاه خوب کار میکنه...اما قسمت انتقال صفحه این خطا رو هم نشون میده.که اصلا جالب نیست....

چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟

راهنمای ؟؟؟؟؟؟

________ادمیـــــــــــــن::: یه مشکل خیلی عظیم این اجمن سایت خودتونم داره که آدم هرکاری میخواد بکنه همش میگه وارد سیستم نشدی...من 10بار زدم شناسه کاربری و رمز تا تونستم پست بزارم تو هر صفحه ای که میرم دوباره خارج میشه!!!!!!درستش کنید________

لینک به ارسال

قبلا در موردش صحبت شده

مشکل از سرور شماست با یه تیکت حل میشه

قبلا در موردش صحبت شده

مشکل از سرور شماست با یه تیکت حل میشه

عزیزدل من با مدیر هاست صحبت کردم بهش گفتم همچین مشکلی دارم و CURL رو فعال کنه... جواب داد فعاله...

این جوابش:::

تابع curl فعال است .

لطفا ارورلاگ را بررسی کنید و بفرمایید چه تابعی را نیاز دارید تا فعال کنیم .

از کجا بدونم چه تابعی رو باید فعال کنه؟

چه تابعی شما میدونی؟

لینک به ارسال

من از توابع سرور زیاد سردرنمیارم اما تو انجمن یادمه اکثر افرادی که همین مشکل رو داشتن تیکت زدن و به نتیجه رسیدن

بنده هم همین مشکل رو داشتم با ارسال پیغام خطا بلافاصله برطرف شد

لینک به ارسال

سلام

بعد از نصب در قیمت پرداخت سریع. تا مرحله " درحال انتقال به بانک لطفا کمی صبر کنید" جلو میره اما توی همین صفحه متوقف میشه و به سایت درگاه بانک ملت نمیره

و پیغام خطای زیر رو نمایش میده؟

توی انجامن هم گشتم در رابه با این مشکل موضعی پیدا نکردم

Notice: Use of undefined constant coderah - assumed 'coderah' in /home/dehyarde/public_html/components/com_joominapay/views/prepayment/tmpl/joominamellat.php on line 86

Notice: Use of undefined constant cname - assumed 'cname' in /home/dehyarde/public_html/components/com_joominapay/views/prepayment/tmpl/joominamellat.php on line 108

Notice: Use of undefined constant cemail - assumed 'cemail' in /home/dehyarde/public_html/components/com_joominapay/views/prepayment/tmpl/joominamellat.php on line 108

Notice: Use of undefined constant cadd - assumed 'cadd' in /home/dehyarde/public_html/components/com_joominapay/views/prepayment/tmpl/joominamellat.php on line 108

Notice: Use of undefined constant ccellphone - assumed 'ccellphone' in /home/dehyarde/public_html/components/com_joominapay/views/prepayment/tmpl/joominamellat.php on line 108

Notice: Use of undefined constant postalcode - assumed 'postalcode' in /home/dehyarde/public_html/components/com_joominapay/views/prepayment/tmpl/joominamellat.php on line 108

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/dehyarde/public_html/components/com_joominapay/views/prepayment/tmpl/lib/nusoap.php on line14761

در حال انتقال به بانک

لطفا کمی صبر نمایید

Deprecated: Function ereg() is deprecated in /home/dehyarde/public_html/components/com_joominapay/views/prepayment/tmpl/lib/nusoap.php on line 14849

Deprecated: Function ereg() is deprecated in /home/dehyarde/public_html/components/com_joominapay/views/prepayment/tmpl/lib/nusoap.php on line 4351

Deprecated: Function ereg() is deprecated in /home/dehyarde/public_html/components/com_joominapay/views/prepayment/tmpl/lib/nusoap.php on line 14893

Deprecated: Function ereg() is deprecated in /home/dehyarde/public_html/components/com_joominapay/views/prepayment/tmpl/lib/nusoap.php on line 14899

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/dehyarde/public_html/components/com_joominapay/views/prepayment/tmpl/lib/nusoap.php on line 15017

Deprecated: Function ereg() is deprecated in /home/dehyarde/public_html/components/com_joominapay/views/prepayment/tmpl/lib/nusoap.php on line 13179

Deprecated: Function ereg() is deprecated in /home/dehyarde/public_html/components/com_joominapay/views/prepayment/tmpl/lib/nusoap.php on line 13179

نسخه 1.4 International رو نصب کردم

جوملا 2.5.18

IP سرور : 199.26.84.140 برای شرکت به پرداخت ارسال شده

لینک به ارسال

سلام

بعد از نصب در قیمت پرداخت سریع. تا مرحله " درحال انتقال به بانک لطفا کمی صبر کنید" جلو میره اما توی همین صفحه متوقف میشه و به سایت درگاه بانک ملت نمیره

و پیغام خطای زیر رو نمایش میده؟

توی انجامن هم گشتم در رابه با این مشکل موضعی پیدا نکردم

Notice: Use of undefined constant coderah - assumed 'coderah' in /home/dehyarde/public_html/components/com_joominapay/views/prepayment/tmpl/joominamellat.php on line 86

Notice: Use of undefined constant cname - assumed 'cname' in /home/dehyarde/public_html/components/com_joominapay/views/prepayment/tmpl/joominamellat.php on line 108

Notice: Use of undefined constant cemail - assumed 'cemail' in /home/dehyarde/public_html/components/com_joominapay/views/prepayment/tmpl/joominamellat.php on line 108

Notice: Use of undefined constant cadd - assumed 'cadd' in /home/dehyarde/public_html/components/com_joominapay/views/prepayment/tmpl/joominamellat.php on line 108

Notice: Use of undefined constant ccellphone - assumed 'ccellphone' in /home/dehyarde/public_html/components/com_joominapay/views/prepayment/tmpl/joominamellat.php on line 108

Notice: Use of undefined constant postalcode - assumed 'postalcode' in /home/dehyarde/public_html/components/com_joominapay/views/prepayment/tmpl/joominamellat.php on line 108

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/dehyarde/public_html/components/com_joominapay/views/prepayment/tmpl/lib/nusoap.php on line14761

در حال انتقال به بانک

لطفا کمی صبر نمایید

Deprecated: Function ereg() is deprecated in /home/dehyarde/public_html/components/com_joominapay/views/prepayment/tmpl/lib/nusoap.php on line 14849

Deprecated: Function ereg() is deprecated in /home/dehyarde/public_html/components/com_joominapay/views/prepayment/tmpl/lib/nusoap.php on line 4351

Deprecated: Function ereg() is deprecated in /home/dehyarde/public_html/components/com_joominapay/views/prepayment/tmpl/lib/nusoap.php on line 14893

Deprecated: Function ereg() is deprecated in /home/dehyarde/public_html/components/com_joominapay/views/prepayment/tmpl/lib/nusoap.php on line 14899

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/dehyarde/public_html/components/com_joominapay/views/prepayment/tmpl/lib/nusoap.php on line 15017

نسخه 1.4 International رو نصب کردم

جوملا 2.5.18

IP سرور : 199.26.84.140 برای شرکت به پرداخت ارسال شده

.

دوستان من هم دقیقا مشکلی شبیه به مشکل بالا در هنگام اتصال به بانک ملت رو دارم لطفا آقای تهرانی پاسخگو باشند

با تشکر

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...