رفتن به مطلب
orache

مشکل در نصب دیتابیس

پست های پیشنهاد شده

سلام من کتاب اموزش نصب جوملا رو از همین جا دانلود کردم ولی نمیتونم نصب کنم تو قسمت پایگاه داده گیر دارم اصلا نمیدونم چیکار باید کرد تو قسمت mysql database یک دیتابیس ساختم نمیدونم چی بگم یه چیزی ساختم که ازم یک نام کاربری خاست یک نام دیتابیس و پاسورد من اینارو وارد کردم تو اموزش ها مینوسه حالا باید معرفی کنید ولی من نمیدونم چجوری معرفی کنم اصلا این قسمت هایی که اونا میگن واسه من نیست مثلا add user to detabase اصلا واسه من وجود نداره وقتی هم تو قسمت نصب جوملا نام دیتابیس رو میزنم ارور میگیره نگاه کنین 

Snapshot_2013_04_09_113711.pngSnapshot_2013_04_09_123120.pngممنون لطفا کمکم کنید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

راستی اینو یادم رفت من تو xzn هاست دارم و اینو بگم اصلا پنل کاربری من شکلش فرق میکنه نگاه کنین این شکلیه Snapshot_2013_04_09_124534.png در حالی که اینجا طور دیگه ای نشون میده

Snapshot_2013_04_09_125344.png

من فقط mysql database دارم اون 3 تا چیز دیگه هم داره تازه واسه من تو منوی ادونسه ولی واسه اون تو دیتابیس اصلا سر در نمیارم

لینک به ارسال

درود

نام کاربری رو نام دیتابیس رو باید بعد اون چند حرف وارد کنید

به این شکل :

u427673641_database name

لینک به ارسال

با سلام

برای حفظ امنیت سایتتون هم که شده یه دیتابیس جدید با اطلاعات جدید ایجاد کنید و به هنگام نصب جوملا همانند زیر که برگرفته از اطلاعات فعلیتون هست اقدام کنید

نوع دیتابیس :
Mysql

نام هاست :
mysql.xzn.ir

نام کاربری :
u427673641_orach

رمز عبور :
همون پسوردی رو که در قسمت بالا (create a new mysql...) در فیلد سوم به نام password وارد کردید را وارد کنید

نام دیتابیس :
u427673641_blog

پیشوند جداول :
هر چی که دلتون خواست وارد کنید فقط مهم اینه که اون علامت آندرلاین رو فراموش نکنید

در مرحله بعد بطور پیشفرض به تنظیمات FTP نیازی نیست . بعد از نصب جوملا اگر نیاز به استفاده از FTP داشتید میتونید در قسمت تنظیمات کلی تنظیم کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...