رفتن به مطلب
Haika

معرفی کامپوننت مدیریت کاربران

پست های پیشنهاد شده

با درود به همه دوستان

بنده مدتی است که به دنبال یک کامپوننت برای مدیریت کاربران و مطالب با ویژگی های زیر هستم که متاسفانه به هیچ نتیجه ای نرسیدم. اگر بزرگواری کنید و نظرات و پیشنهادات خودتون رو بهم خیلی ممنونم میشم

هر کاربر بتواند فقط در یک مجموعه بخصوص ارسال داشته باشد

هر کاربر فقط بتواند اطلاعات خود را ویرایش و یا حذف نماید

هر کاربر بتواند یک پروفایل داشته باشد - با امکان تعریف فیلد های دلخواه توسط مدیر

درصورت آپلود عکس یا فایل توسط کاربر، هر کاربر بتواند فقط عکس ها و فایلهای خود را ویرایش یا حذف نماید

پیشاپیش از همکاری شما کمال سپاس را دارم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود

افزونه هایی هستند که این کار رو نکنند اما یه شعار هست که تو جوملا میگه افزونه های کمتر مدیریت بهتر :D

دو مورد اول رو با جوملا میشه آموزشش تو انجمن هست بگردید پیدا میکنید یادمه آقای صفرعلی عزیز منتشر کرده بود :huh:

مورد سوم رو cb بهترین مورده

لینک به ارسال

با سلام

لینک آموزش برای دو مورد اول در زیر میباشد

http://forum.joomina.ir/topic/16513-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%85%D8%AD%D8%AF%D9%88%D8%AF-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D8%AF%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D9%86%D9%88%DB%8C%D8%B3%D9%86%D8%AF%D9%87-%D9%87%D8%A7-%D9%88-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D9%87-%D9%85/

برای مورد سوم هم نظر من هم CB میباشد

اما برای مورد چهارم میتونید از طریق هاست اکانت FTP ایجاد کنید برای هر کاربر و دسترسی به پوشه خاصی را به هر کاربر بدید

افزونه برای این مورد سراغ ندارم

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

از شما سروران گرامی بابت پاسخ بسیار ممنونم، با اجازتون بنده بررسی می کنم و درصورتی که مشکل بود دوباره زحمت میدم و عنوان می کنم. دوباره سپاسگزارم :wub:

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...