رفتن به مطلب
post98

مشکل با دیتابیس سایت؟

پست های پیشنهاد شده

با سلام به همه دوستان

دوستان ما چند روز پیش یه مشکل برای هارد سرور پیش اومد که مجبور شدیم هارد
رو عوض کنیم اما مشکل اینجاست که همکار من از دیتابیس export نگرفت و فایل
دیتا رو کامل برداشت

حالا هم وقتی هم میخوام بیارم دوباره رو هاست Error displaying the error
page: Application Instantiation Error این ارور رو میده. البته اینم بگم
رو لوکال هم همینطوری هستش و بالا نمی یاد

من یه دیتابیس دیگه که قبلآ داشتم و قدیمی بود رو تست کردم و مشکلی نداشت
اما با این دیتایس مشکل داره و ارور میده. اینم بگم وقتی فولدر دیتابیس
همونی که همکارم export نگرفته رو میگم

اون رو وقتی چه تو لوکال و چه تو هاست import می کنم یا دیتابیس رو دستی کپی و پیست می کنم بعضی از جداول اصلآ نمی یان؟

ممنون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

اروری که فرمودید اغلب زمانی رخ میده که اطلاعات مربوط به دیتابیس را به درستی در فایل کانفیگ معرفی نکرده باشید

شما برای اطمینان یک دیتابیس جدید با نام کاربری و پسورد جدید ایجاد کنید و دیتابیستون رو در اون ایمپورت کنید و اطلاعات دیتابیس جدید را به فایل کانفیگ معرفی کنید

در مورد اینکه جداول پس از ایمپورت نمایش داده نمیشن میتونه دلایل مختلفی داشته باشه از قبیل فایل بک آپ ناقص و یا اختلاف نسخه های mysql که اغلب در حالت لوکال اتفاق میفته که قبلا در آموزشی این مورد رو در سرفصل دوم توضیح دادم

http://forum.joomina.ir/topic/19482-%D9%87%D8%AF%DB%8C%D9%87-%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D8%B2%D8%B4%D9%85%D9%86%D8%AF-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D9%88%D8%B3%D8%AA%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7-%D9%88-%D8%AC%D9%88%D9%85%DB%8C%D9%86%D9%80%D9%80%D9%80/

منظور از اختلاف نسخه mysql اینست که مثلا شما یک فایل بک آپ در یک نسخه به فرض x دیتابیس تهیه کردید ولی در دیتابیسی که از mysql با نسخه y میباشد قصد ایمپورت دارید

البته همانطور که گفتم این حالت فقط در حالت لوکال به لوکال اتفاق میفته ، چون فرمودید کپی و پیست میکنید

اما روی هاست این اتفاق نباید بیفته چون از حالت ایمپورت و اکسپورت فقط میشه استفاده کرد مگر آنکه فایل بک آپ مشکل داشته باشه یا اطلاعات دیتابیس در فایل کانفیگ درست نباشه

موفق و پیروز باشید

یا حق

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...