رفتن به مطلب
iman4web

غیر فعال کردن سایت

پست های پیشنهاد شده

من میخوام با تغییر یا از کار انداختن یک فایل لازم برای بخش کاربری جوملا بدون اینکه مدیریت غیر فعال بشه سایت رو غیر فعال کنم.

میدونم که از طریق مدیریت جوملا میشه ولی من دستی میخوام تو یک فایل یه چیزی اضافه کنم که جوملا برای بالا آمدن سایت لازم داره.

مثلا فایل کانفیگ رو از کار بندازم مدیریت هم غیر فعال میشه ولی من نمیخوام بخش مدیریت غیر فعال بشه.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

شاید منظورتون رو اشتباه متوجه شده باشم اما فکر میکنم یه چیزی بدردتون بخوره به نظر من بدون اینکه از طریق جوملا چیزیرو تغییر بدید یه   index.htmlصفحه

بزنید و تمام دومین هاتون رو از طریق هاست ریدایرکت کنید روی این صفحه تا سایتتون در عین فعال بودن قالب اصلیتون رو نشون نده و هروقتیکه خودتون بخواید ببینیدش کافیه که به جای لینک بالا لینک .پی اچ پی رو باز کنید ا  

لینک به ارسال

من یک شرطی نوشتم که وقتی اون شرط درست بود نباید هیچ لینکی از جوملا بجز ادمینش باز بشه. پس باید یک فایل ضروری که جوملا برای بالا آمدن بخش کاربریش لازم داره رو غیر فعال کنم.
مثلا مقدار متغییر Offline در فایل کانفیگ. ولی این فایل از مدیریت جوملا دوباره ساخته میشه. پس هر تغییری توی این فایل بیهوده خواهد بود

لینک به ارسال

در کدام فایل و قسمت جوملا از متغیر public $offline = '1'; که در فایل کانفیگ می باشد برای غیر فعال کردن سایت استفاده کرده است ؟

لینک به ارسال

نقل قول : مثلا فایل کانفیگ رو از کار بندازم مدیریت هم غیر فعال میشه ولی من نمیخوام بخش مدیریت غیر فعال بشه

با سلام

اساسا" فایل کانفیگ هیچ ارتباطی در غیرفعال کردن بخش مدیریت (Backend) ندارد

اگر منظورتون اینه که قسمت سایت (Frontend) رو غیرفعال میکنید و به عنوان یک مدیر میخواهید وارد شوید و نمیتونید این مربوط به سطح دسترسیتون میشه

شما با چه سطح دسترسی قصد ورود دارید ؟

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

نقل قول : مثلا فایل کانفیگ رو از کار بندازم مدیریت هم غیر فعال میشه ولی من نمیخوام بخش مدیریت غیر فعال بشه

با سلام

اساسا" فایل کانفیگ هیچ ارتباطی در غیرفعال کردن بخش مدیریت (Backend) ندارد

اگر منظورتون اینه که قسمت سایت (Frontend) رو غیرفعال میکنید و به عنوان یک مدیر میخواهید وارد شوید و نمیتونید این مربوط به سطح دسترسیتون میشه

شما با چه سطح دسترسی قصد ورود دارید ؟

موفق و پیروز باشید

یا حق

شما بطور كل موضوع بحث رو عوض كرديد.

من بطور كامل با كاربري و مديريت جوملا آشنا هستم.

ميخوام تغييراتي در هسته جوملا براي كار خودم ايجاد كنم.

ميخوام بدون اينكه وارد مديريت جوملا بشم بخش front جوملا را غير فعال (آفلاين ) كنم.

حالا براي اين موضوع نياز دارم كه بدونم كه در كدام فايل جوملا كه از فايل كانفيگ استفاده ميكنه براي غير فعال كردن سايت

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز ، بنده هم درست منظورم همینی بود که فرمودید ولی شاید من نتونستم منظورم رو درست برسونم

گفتم اگر میخواهید از طریق سایت وارد شوید و نمیتونید مشکل از سطح دسترسیتون هست

بهترین راه همینه که از طریق فایل کانفیگ یا در بخش ادمین جوملا غیرفعال کنید و دسترسیتون رو برای ورود در هنگام آفلاین شدن سایت فعال کنید

در هر حال شما فایل aplication.php که در پوشه includes قرار دارد را باز کنید

در خطوط 234 تا 247 کدهای مربوط به آفلاین شدن سایت قرار داره

البته کدها بصورت شرطی هستند و دستورات رو از فایل کانفیگ میخونن

بطور مستقیم نمیتونید کاری انجام بدید مگر اینکه به php تسلط داشته باشید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

خیلی ممنون دقیقا همین رو لازم داشتم.

من با دریم ویور کل پوشه جوملا رو سرچ کردم و دنبال offline گشتم ولی این فایل رو برام پیدا نکرد.

عجیبه!

بحر حال بسیار ممنون.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...