رفتن به مطلب
behzadsohrabpou

اجرای یک تیبل از دیتا بیس در داخل قالب

پست های پیشنهاد شده

با سلام

در پایگاه داده برای هر مزلب از جوملا پایگاه داده ای ایجاد شده و کاربرد اون اینه که برای هر مطلب خلاصه متنی رو نمایش بده

الان نیاز دارم این مطالب رو توی قالب لود کنم.

مثال : عنوان هرمطلب برای اون مطلب هستش که همراه با سایر اطلاعات اون مطلب نمایش داده میشه الان من میخوام این تیبل هم به صورت اختصاصی با هر مطلب نمایش داده بشه همانند عنوان مطلب

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

دوست عزیز ، خود جوملا امکان نمایش خلاصه مطلب رو داره . نیازی به دستکاری کردن دیتابیس نیست

کافیه هنگامیکه مطلب را ایجاد میکنید مقدار متنی را که میخواهید به عنوان خلاصه متن نمایش داده بشه را وارد کنید سپس در زیر ادیتور دکمه ادامه مطلب را بزنید و در ادامه باقی مطلب را وارد کنید و تمام !

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

ممنون ولی این برای من کا آیی نداره

در ضمن این یکی از مواردی بود که نیاز دارم موقعی که از اضافه مطلب استفاده میکنیم امکان تغییر استایل براش وجود نداره من میخوام به صورت کلاس مجزا استایل اضافه مطلب رو هم تغییر بدم

افزونه هایی برای این کار وجود داره ولی من میخوام بدون افزونه این کار رو انجام بدم چون افزونه ها کار آیی مد نطر من رو ندارن

لینک به ارسال

با سلام

پست شماره 7 تاپیک زیر را ببینید . اونجا کامل توضیح دادم

http://forum.joomina.ir/topic/17264-%D8%AE%D9%84%D8%A7%D8%B5%D9%87-%D9%85%D8%B7%D9%84%D8%A8-%D8%AF%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D8%AF%D8%B1/#entry85597

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...