رفتن به مطلب
computer_prospect

کامپوننت مدیریت آگهی (تبلیغات)

پست های پیشنهاد شده

بازم سلام و خسته نباشید خدمت تمامی دوستان محترم خودم :

دوستان من به تازگی دارم رو یک سایتی کار می کنم که هدفش یک سایت آگهی و تبلیغاتی می باشد (مانند ایستگاه یا . . . )

من از کامپوننت مدیریت آگهی جومینا که جدا زحمت کشیدن دوستان پاش و جا داره همین جا از تک تکشون تشکر کنم استفاده می کنم . اما 3 تا مشکل پیدا کردم با این کامپوننت :

1- من می خوام به محض باز شدن سایت این کامپوننت نمایش داده بشه نه اینکه یک منو درست کنم و تو اون منو بگم کامپوننت آگهی بیاد باید چیکار کنم ؟

2- من هرچی تصویر می گذارم واسه مجموعه هام در این کامپوننت یا کالا ها اما بازم تصاویر نمیاد بالا .

3- در صفحه نمایش هر کالا که میرم scroll پایین صفحه کشیده می شه و انگار تم بهم میریزه در صورتی که با هر تمی تست کردم بازم همینجوریه

اگر دوست عزیزی با داشتن نام کاربری سایت و کلمه عبور سایت می تونه به من کمک کنه و از نزدیک با مشکل سایت روبرو بشه لطفا در پیغام خصوصی اعلام کند تا من در خدمتشون باشم و با شرمندگی مشخصات رو تقدیمشون کنم .

دوستان منتظره راهنمایی های شما هستم

پیشاپیش سپاسگزارم .

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

لطفا آدرس سایت خود را در امضاء یا در اینجا قرار دهید تا دوستان بتونن ببیند.

من با این کامپوننت کار نکردم ولی برای اینکه زمانی که سایت باز میشه اون صفحه دلخواه شما بیاد در مدیریت منوها اون منویی که دوست دارید به عنوان پیش فرض قرار دهید.

در مدیریت جوملا و از گزینه منوها main menu رو انتخاب کنید حالا هر منویی رو که دوست دارید تیک کنار رو بزنید و به عنوان پیش فرض قرار دهید و اگر توجه کنید منوی صفحه اصلی به عنوان پیش فرض است.حالا اگر منویی برای تبلیغات ساخته اید به عنوان پیش فرض قرار دهید.

ضمن این که توسط ماژول های مختلف هم میتونید تبلیغات رو در صفحه اول نمایش دهید.

برای مشکل در قالب هم اگر ادرس سایت رو قرار دهید دوستان راحت میتوانند کمکتون کنند

لینک به ارسال

ممنون رضا جان . لطف کردی . اما قالب من مشکل نداره . این کامپوننت با هر قالبی نمی سازه . راستی اگر اجازه بدی من هر دوستی که بخواد وارد سایت بشه مشخصات رو براش بفرستم ، اینجوری فکر می کنم بهتر باشه . اما ازت ممنونم هم از پاسخ سریع شما هم از راهنماییتون .

ممنون .

لینک به ارسال

مهدی جان معمولا نیازی به ارسال اطلاعات سایت نیست بچه ها با دیدن سایت شما و سورس صفحه معمولا مشکل را پیدا میکنند و به شما اطلاع میدهند.

در مواقع ضروری فقط اطلاعات رو از شما میخواهند تا مشکل رو شخصا برطرف کنند.

البته من در سایت شما بهم ریختگی ندیدم.شما با چه مرورگری کار میکنید.

لینک به ارسال

سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان و همچنین دوست خوبم رضا جان .

رضا جان من با مرورگر فایرفاکس کار می کنم . سایت تم خوبی داره و مشکلی در تم اون نیست اما زمانی که روی یک کالا می زنیم مثلا در بخش کامپیوتر روی مانیتور کلیک می کنیم این اتفاق پیش می آید .

و اما چرا من مشخصات سایت رو می دهم چون در حال حاضر سایت Offline هست و من به دلایل خاصی نمی تونم سایت رو آنلاین کنم .

اما پیشاپیش سپاسگزارم . راستی دلیل اینکه تصویر نمی تونم قرار بدم چی هست ؟

لینک به ارسال

سطح دسترسی پوشه ای که تصاویر رو آپلود میکنید قابل نوشتن کنید.

اگر تونستید تصویری از بهم ریختگی سایت رو برای مشاهده دوستان قرار دهید.

البته همانطور که گفتم من تست کردم و بهم ریختگی در صفحات ندیدم.صبر کنید تا دوستانی که با این کامپوننت کار کردند راهنمایی کنند

لینک به ارسال

بازم سلام خدمت همه :

قصدم اسپم کردن این تاپیک نیست و نمی خوام یه پست اسپم داده باشم که تایپیک بیاد بالا . تنها یه سوال دارم که اگر جدا می دونید که من نمی توانم با جوملا یک سایت آگهی بسازم دوستان لطف کنن و منو مطلع کنن چون زمان زیادی ندارم . من از این کامپوننت استفاده کردم اما جدا دچار مشکل شدم . خواهش می کنم راهنمایی فرمائید که اگر سیستم دیگری وجود دارد به من معرفی کنید لطفا .

پیشاپیش سپاسگزارم .

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز شدانش که میشه ! چرا نشه ؟ فقط یک مثله ی که هست باید کار کدن با جوملا رو خوب بلد باشید تا بتونید خوبتر ازارش کنید .... اگه بگردید سایتها هستند که با جوملا چنین کاری کردند ...

- نه اگه با جوملا راحت نیستید بهتر از اسکریپت استفاده کنید...

موفق باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز شدانش که میشه ! چرا نشه ؟ فقط یک مثله ی که هست باید کار کدن با جوملا رو خوب بلد باشید تا بتونید خوبتر ازارش کنید .... اگه بگردید سایتها هستند که با جوملا چنین کاری کردند ...

- نه اگه با جوملا راحت نیستید بهتر از اسکریپت استفاده کنید...

موفق باشید

یا حق

ممنون دوست عزیزم . من کار کردن با جوملا رو بلدم اما خدایی این کامپوننت کمی داره منو اذیت می کنه .

حالا در پیام خصوصی میگم خدمتتون .

لینک به ارسال

دوست عزیز

اگه درست یادم باشه این کامپوننت هنگام نصب یکی از پوشه هاش رو که تو پوشه image هاست ساخته میشه رو درست نمیکنه و مشکل عکس ها هم همینجاست

یک بار کامپوننت رو روی لوکال نصب کنبد و پوشه تثاویرش رو دستی آپلود کنید مشکلتون حل میشه

لینک به ارسال

سلام محمد جان :

ممنون حالا اگر من پوشه Image رو از هاست پاک کنم و از طریق FTP دوباره بریزم OK میشه ؟

و یک سوال دیگه زمانی که کاربر عضو سایت میشه و روی آگهی جدید میزنه متاسفانه برای خودش آگهی میسازه اما معلوم نیست این آگهی کجا میره و من چجوری می تونم منتشرش کنم .

حالا اون پوشه ای که نمی سازه چی هست که من بسازم ؟

پیشاپیش سپاسگزارم .

لینک به ارسال

سلام به همه دوستان باهوش و مهربانم :

آقا من پوشه هایی که باید ساخته شود در پوشه Images پیدا کردم و اینجا می گذارم تا دیگر دوستانم بتونن استفاده کنند .

ببینید دوستان پس از نصب این کامپوننت باید از طریق یا FTP یا پنل هاستتون در پوشه images این فولدر ها رو بترتیب بسازید .

/images/com_adsmanager/
/images/com_adsmanager/categories/
/images/com_adsmanager/ads/
/images/com_adsmanager/email/
/images/com_adsmanager/files/
/images/com_adsmanager/fields/
/images/com_adsmanager/plugins/

امیدوارم که مورد استفاده شما قرار بگیرد .

لینک به ارسال

بازم سلام به همه دوستان :

آقا یک چیز جالب من هر کامپوننت و ماژولی نصب می کنم که ماله آگهی هست همشون درست کار می کنن فقط یک مشکلی که هست اینکه هیچ کدومشون عکس رو نشون نمی دن . یعنی جای عکس ها خالیه . من اولش فکر کردم مشکل کامپوننت اولی اینکه پوشه ها ساخته نشده اما اینا که دیگه درست هست پس چرا عکس ها رو که آپلود می کنم نمیاد ؟

من با تمام این کامپوننت ها کار کردم :

listbingo

JC - JoomListings

farsi DJ-Classifieds

Annonces

از نظر سیستمی می تونم هر کدوم رو تحلیل کنم چون با همش کار کردم اگر دوستی نیاز دید بگه تا براش توضیح بدم .

راستی از این کامپوننت ها یکیش خیلی باحاله که می خوام برای joomina.ir ترجمش کنم تا کامپوننت آگهی برای جوملا به صورت فارسی 2 تا داشته باشیم .

اما لطفا دوستان من رو راهنمایی کنند که چرا فقط عکس ها نمیاد .

منتظرم .

پیشاپیش سپاسگزارم .

لینک به ارسال

با سلام

مهدی جان اگر الحاقات مورد نظر کامل نصب می شن و بعد از نصب پوشه ها کامل آپلود می شن شما سطوح دسترسی این پوشه ها رو چک کنید...

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام دوباره به همه دوستان :

و سلام گرمی خدمت مجتبی جان مهربانم : مجتبی جان تمام مواردی که فرمودید انجام دادم اما باز مشکل وجود داره . راستی مثل اینکه فراموش کردید نام پوشه ها رو بفرمائید فقط فرمودید سطح دسترسی پوشه ها رو ببینید . کدوم پوشه ها ؟

در کل من خیلی جستجو کردم اما باز به نتیجه ای نرسیدم .

راستی فراموش کرده بودم نام کاربری و کلمه عبور سایت رو بدم که دوستانی که متونن تشریف ببرن از نزدیک با مشکل من روبرو بشن و ببینن چرا این کامپوننت ها درست عمل می کند ولی تصویر ها نمی آید .

نام کاربری : **********

کلمه عبور : **********

آدرس ورود مدیریت : *************

لینک تصاویر :

http://s22.aks98.com/files/75789853037799471249.jpg

-------------------------

http://s22.aks98.com/files/78024424972595804084.jpg

لطفا راهنمای نمائید .

پیشاپیش سپاسگزارم .

لینک به ارسال

مهدی جان منظورم پوشه های الحاقاتی هست که فرمودید تصاویر در اونها نشون نمی ده...

در مورد اطلاعات مدیرت که قرار دادید توصیه می کنم این کار رو از طریق پیام خصوصی پیگیر باشید با دوستانی که اعلام آمادگی می کنند و قابل اعتماد... (صرفنظر از عزیزان فعال در انجمن و کاربران فعال و گلش، این انجمن عمومی هست و هر کس از راه برسد می تواند...)

موفق باشید

لینک به ارسال

در مورد اطلاعات مدیرت که قرار دادید توصیه می کنم این کار رو از طریق پیام خصوصی پیگیر باشید با دوستانی که اعلام آمادگی می کنند و قابل اعتماد... (صرفنظر از عزیزان فعال در انجمن و کاربران فعال و گلش، این انجمن عمومی هست و هر کس از راه برسد می تواند...)

سلام مجتبی جان :

من دیگه نمی تونم ویرایش کنم پست قبلی مو .

به پیروی از فرمایش دوست همیشه همراهم مجتبی جان از دوستان اگر کسی متونه به من در این زمینه کمک برسونه لطفا اعلام کند تا من یک نام کاربری و کلمه عبور برای ورود به سایت بهشون بدم .

راستی مجتبی جان فقط یکی از کامپوننت ها اون پوشه ها مسیر تصاویرش هست و نمی سازتشون . باقیه کامپوننت ها کامل نصب می شه و نیاز به تعریف پوشه ندارد .

پیشاپیش سپاسگزارم .

لینک به ارسال

لینک به ارسال

این کامپوننت واقعا عالیه.فقط چند تا مشکل داره مثل واحد قیمت و اینکه بوکمارک تصویر رو چجوری میشه تغییر داد؟در کل واقعا عالیه.ممنون

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...