رفتن به مطلب
deldar

کامپوننت مدیریت تبلیغات جومینا

پست های پیشنهاد شده

سلام

خسته نباشید

بنده این کامپوننت را از جومینا دریافت و نصب کرده ام و فایل آموزش را هم خوانده ام. یک مشکلی داشتم! هر تصویری که قرار می دهم نمایش پیدا نمی کند! مشکل چیست؟ سپاس

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

کمی شکیبا باشید حتما پاسخ دریافت میکنید .

اما پاسخ شما :

این مسخره بازیا ماله dirct admin هست احتمالا پنل هاست شما دایرکت ادمین میباشد . حالا چه دایرکت ادمین و چه cpanel این مشکل زمانی پیش میاید که سطح دسترسی پوشه های images و محتوی داخل آن تنظیم نباشد

لینک به ارسال

سلام آقای تهرانی. ممنون. بنده از cpanel بهره استفاده می کنم. سطح دسترسی پوشه و فایلهای ما غیر قابل نوشتن تنظیم شدند یعینی پوشه ها 755 و فایلها 644! حال برای رفع مشکل دسترسی پوشه ایمیج را باید 777 کنم؟ اینطوری درست می شود؟ لطفا راهنمایی کنید. مرسی

لینک به ارسال

سلام. خسته نباشید. تست کردم درست نشد! در ضمن ر قسمت کامپوننتها نشان می دهد که کامپوننت سازگار نیست! جوملا من 1.5.18 هست! چه کنم؟ مرسی

لینک به ارسال

بله legency رو فعال کرده ام و هنگام نصب هم بدون هیچ پیام خطایی با موفقیت نصب شد ولی در کامپوننتها نشان می دهد که با سیستم سازگار نیست! چطور باید سازگار شود؟ مرسی

لینک به ارسال

سلام

ابتدا ببینید فایل ها اصلا آپلود می شوند؟ اگر آپلود نمی شوند ممکن است در مالکیت پوشه ها مشکل باشد. (مالکیت پوشه ها با سطح دسترسی متفاوت است.)

اگر آپلود می شوند، احتمالا در لینک دهی در مطلبتون مشکل است.

یا حـــــــــق

لینک به ارسال

deldar جان می گم دوست گرامی این کامپونت رو حذف کن و برو از جایی دیگه مثل کافی نت که اینترنت پرسرعت داره یک باره دیگه اون رو نصب کن این امکان هم هست که مثل من از سرعت کمی برخوردا باشی و خوب نصب نکرده باشی که در مورد نصب قالب هم این امر صدق می کنه

منمنون شهریار جون:heart:

لینک به ارسال

سلام

ابتدا ببینید فایل ها اصلا آپلود می شوند؟ اگر آپلود نمی شوند ممکن است در مالکیت پوشه ها مشکل باشد. (مالکیت پوشه ها با سطح دسترسی متفاوت است.)

اگر آپلود می شوند، احتمالا در لینک دهی در مطلبتون مشکل است.

یا حـــــــــق

سلام دوست گرامی. مالکیت پوشه ها یعنی چه؟ لطفا بیشتر توضیح بدهید!؟ من الان فایل کامپوننت تبلیغات رو اکسترکت کردم تا در هاست چک کنم ببینم هستند همه یا خیر! در هاست به قسمت کامپوننت ها رفتم و کامپوننت تبلیغات را باز کردم و پوشه های زیر در فایل فشرده مربوط به کامپوننت تبلیغات بود:

پوشه ها: css . font . highslide . images . joomfish . lang . lightbox . lytebox . sef

فایلها: admin.adsmanager.html.php / admin.adsmanager.php / adsmanager.class.php / adsmanager.html.php / adsmanager.php / cron.php / install.adsmanager.php / toolbar.adsmanager.html.php / toolbar.adsmanager.php / uninstall.adsmanager.php / adsmanager.xml / index.html

حالا به هاست رفتم و به قسمت کامپوننتها و بعد کامپوننت تبلیغات مراجعه کردم تا ببینم تمام این پوشه ها و فایلها هستند یا خیر که متوجه شدم 2 پوشه joomfish و sef نیستند و از فایلها admin.adsmanager.html.php و admin.adsmanager.php و adsmanager.xml و install.adsmanager.php و toolbar.adsmanager.html.php و toolbar.adsmanager.php و uninstall.adsmanager.php نیستند!

آیا این پوشه ها و فایلها را باید در قسمت کامپوننت تبلیغات دستی آپلود کنم؟

deldar جان می گم دوست گرامی این کامپونت رو حذف کن و برو از جایی دیگه مثل کافی نت که اینترنت پرسرعت داره یک باره دیگه اون رو نصب کن این امکان هم هست که مثل من از سرعت کمی برخوردا باشی و خوب نصب نکرده باشی که در مورد نصب قالب هم این امر صدق می کنه

منمنون شهریار جون:heart:

شهریار جان از adsl استفاده می کنم

لینک به ارسال

سلام دوست گرامی. مالکیت پوشه ها یعنی چه؟ لطفا بیشتر توضیح بدهید!؟

سلام

البته من بیان کردم ممکن است!

این مورد قبلنا بیشتر در مامبو اتفاق می افتاد که در جوملا با استفاده از تکنیک ftp دیگه ظاهرا بر طرف شده. مالکیت پوشه ها در واقع ایجاد کننده اون هست.

owner

در مامبو اگر یک پوشه توسط مامبو ساخته می شد در حالت غیر پرمیشن 777 ، نمی شد از طریق سی پنل فایلی آپلود کرد و چنین دردسرهایی داشت که در جوملا این مشکل رو با تعریف ftp حل کردند.

با تشکر

یا حــــــــق

لینک به ارسال

ممنونم

دوست عزیز بنده در پست قبلی کلی برای شما نوشتم و شما پاسخ اصلی رو به پرسش بنده ندادید! می شه لطفا به پست قبلی بنده دقت کنید و در مورد پوشه ها و فایلها بفرمائید چه کنم؟ مرسی

لینک به ارسال

ممنونم

دوست عزیز بنده در پست قبلی کلی برای شما نوشتم و شما پاسخ اصلی رو به پرسش بنده ندادید! می شه لطفا به پست قبلی بنده دقت کنید و در مورد پوشه ها و فایلها بفرمائید چه کنم؟ مرسی

سلام

دوست عزیز اگر بلد باشم، پاسخ می دم!

دانش من هم محدود هست!

انتظار ندارید راهنمایی اشتباه کنم؟!

انشاالله مشکلتون حل بشه...

موفق و پیروز باشید

یا حــــــــــق

لینک به ارسال

سلام. ممنون

جناب تهرانی ممنون می شوم این پست بنده را بخوانید و بفرمائید پوشه هایی که آپلود شدند در جایی که باید باشند قرار گرفتند یا خیر!؟ مرسی

http://forum.joomina.ir/showthread.php?tid=227&pid=1001#pid1001

لینک به ارسال

با سلام

من اين کامپوننت را نصب کردم

همه چيز درست است

فقط عکس ها را آپلود و نمايش نميدهد

لطفا راهنمايي کنيد

با تشکر

لینک به ارسال

سلام

من هم همین مشکل عکس رو دارم ، زمانی که تبلیغ میزارم عکسشو نشون نمیده ، پرمیشنها هم همه 777 هستند

لطفا راهنمایی کنید . ممنون

لینک به ارسال

این کامپوننت وقتی نصب میشه ممکنه بعضی از پوشه هاش رو نتونه درست ایجاد کنه

تو پوشه images جوملا باید یک پوشه com_adsmanager یا با همین مضامین درست بشه

اگه درست نشده یا پوشه های داخلش درست نشه عکس هاتون آپلود نمیشه

یکبار رو لوکال نصب کنید چون اونجا سطح دسترسی دیگه وجود نداره بعد پوشه ای که تو images هست رو ببرید به هاستتون

لینک به ارسال

ممنون از راهنماییتون ، ولی این پوشه و تمام پوشه های داخلش موجودند- الان من چیکار کنم؟

لینک به ارسال

سلام

یعنی همه رو select کنید سطح دسترسی رو در تمامی فولدرها بر روی 777 قرار بدید.

این ایرادم ممکن باشه که فرمت خاصی از عکس هارو میخواهید نمایش بدهید و ببنید در جوملای شما فرمت عکس هاتون موجود هست یا نه!

:cool:

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...