رفتن به مطلب
rezaee

اجرای جوملا توسط dreamweaver

پست های پیشنهاد شده

سلام

همونطور که میدونید dreamweaver cs6 یه بخش live داره

چطور میتونم سایت جوملایی خودم رو که توی لوکالهاست به کمک ومپ ساختم توی dreamweaver اجرا کنم؟

چطور دیتابیس رو معرفی کنم و...

خلاصه اینکه میخوام به کمک dreamweaver جوملا رو اجرا کنم تا بتونم از
مزایایی مختلف dreamweaver برای ویرایش قالب یا کدهای جوملا فیض ببرم؟؟؟

:wub:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

برنامه ای که شما نام بردید یک ویرایشگر قدرتمند است.که توسط این برنامه قادر خواهید بود فایل های php,css,html,xml,js,... رو ساخته و یا ویرایش کنید.

برای راه اندازی جوملا نیاز به یک سرورشخصی(زمپ و یا ومپ ) دارید که آموزش های این کار در نت موجوده

جست  جو....

موفق باشید

لینک به ارسال

با سلام

برنامه ای که شما نام بردید یک ویرایشگر قدرتمند است.که توسط این برنامه قادر خواهید بود فایل های php,css,html,xml,js,... رو ساخته و یا ویرایش کنید.

برای راه اندازی جوملا نیاز به یک سرورشخصی(زمپ و یا ومپ ) دارید که آموزش های این کار در نت موجوده

جست  جو....

موفق باشید

بله دوست عزیز من در جریان این موضوع ها هستم... و از طراحی قالب و قالب جوملا بی اطلاع نیستم

سوال من چیز دیگه ای بود...

من میخوام از امکان ویرایش لایو جوملا استفاده کنم و کسی که اینکارو انجام داده باشه متوجه میشه منظورم چی هست...

تشکر از پاسخت

راهش رو پیدا کردم!

لینک به ارسال

بله دوست عزیز من در جریان این موضوع ها هستم... و از طراحی قالب و قالب جوملا بی اطلاع نیستم

من میخوام از امکان ویرایش لایو جوملا استفاده کنم و کسی که اینکارو انجام داده باشه متوجه میشه منظورم چی هست...

تشکر از پاسخت

راهش رو پیدا کردم!

-----------------

با سلام

اگه منظورت استفاده از امکان لایو دریم ویوور و ویرایش سایت جوملاییت در دریم ویوور به صورت لایئ هستش .... خیلی تلاش کردم فقط یک افزونه واسه دریم ویوور پیدا کردم که نصبش کردم ولی کار با اون رو بلد نیستم ... اگه یاد گرفتم حتما اینجا توضیح میدم ... شما هم همینطور بی نصیب نذارین ما رو .....

لینک به ارسال

تشکر از پاسخت

راهش رو پیدا کردم!

-----------------

با سلام

اگه منظورت استفاده از امکان لایو دریم ویوور و ویرایش سایت جوملاییت در دریم ویوور به صورت لایئ هستش .... خیلی تلاش کردم فقط یک افزونه واسه دریم ویوور پیدا کردم که نصبش کردم ولی کار با اون رو بلد نیستم ... اگه یاد گرفتم حتما اینجا توضیح میدم ... شما هم همینطور بی نصیب نذارین ما رو .....

سلام دوست عزیز

اگه اشتباه نکنم ما همدیگه رو از ترجمه ویرچو میشناسیم..

باید خدمتت بگم که اون افزونه هیچ ربطی به موضوع نداره

راهش رو پیدا کردم

وبه شرح زیر عمل کنید:

سایت شما باید توسط یکی از سرور مجازی ها مثل ومپ یا زمپ و.. ران شده باشه.. حتی میتونه توی وب هم باشه...

شما یه نیو سایت توی دریم میزنی

بعد توی اولین پنجره یه نام انتخاب میکنی با آدرس پوشه فولدر سایت جوملاییت رو میدی

توی بخش سرور میری نوع اتصال رو از اف تی پی به لوکال تغییر میدی و اطلاعاتی که خواسته رو میدی

مثل یو آر ال سایتت توی لوکال هاست

اوکی

سیو

و دیگه شما میتونی نتیجه ران شدن صفحه اصلی سایتت رو ببینی

البته باید از پروژه ای که انتخاب کردی ایندکس . پی اچ پی سایتت رو باز کنی.. اشتباها قالب رو باز نکنید...

این امکانات توی cs5 , cs6 هردو ممکن هست اما این مسیر رو برای cs6 گفتم. فک نمیکنم خیلیم فرق داشته باشه

اینطور میشه که شما جوملا رو توی dream ران کردید

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

اگه اشتباه نکنم ما همدیگه رو از ترجمه ویرچو میشناسیم..

باید خدمتت بگم که اون افزونه هیچ ربطی به موضوع نداره

راهش رو پیدا کردم

وبه شرح زیر عمل کنید:

سایت شما باید توسط یکی از سرور مجازی ها مثل ومپ یا زمپ و.. ران شده باشه.. حتی میتونه توی وب هم باشه...

شما یه نیو سایت توی دریم میزنی

بعد توی اولین پنجره یه نام انتخاب میکنی با آدرس پوشه فولدر سایت جوملاییت رو میدی

توی بخش سرور میری نوع اتصال رو از اف تی پی به لوکال تغییر میدی و اطلاعاتی که خواسته رو میدی

مثل یو آر ال سایتت توی لوکال هاست

اوکی

سیو

و دیگه شما میتونی نتیجه ران شدن صفحه اصلی سایتت رو ببینی

البته باید از پروژه ای که انتخاب کردی ایندکس . پی اچ پی سایتت رو باز کنی.. اشتباها قالب رو باز نکنید...

این امکانات توی cs5 , cs6 هردو ممکن هست اما این مسیر رو برای cs6 گفتم. فک نمیکنم خیلیم فرق داشته باشه

اینطور میشه که شما جوملا رو توی dream ران کردید

موفق باشید

-----------------------------

ممنون دوست عزیز الان میرم امتحان میکنم ببینم میتونم یا نه .... دستت درد نکنه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...