رفتن به مطلب
ettahedou

عدم ثبت کاربر جدید

پست های پیشنهاد شده

با سلام

1-در سایت ماکاربر با کلیک برروی ایجاد حساب کاربری وارد صفحه درخواست مشخصات میشود وپس از پر کردن فیلدها دکمه ثبت را می زنیم ولی ثبت نمی شود و هیچ پیغامی هم نمی دهد و صفحه سفید می آید .مشکل کجاست ؟

لینک امتحان:   http://ettahedou.com/index.php/component/users/?view=registration

2-آیا افزونه ای جدای ازهسته اصلی برای ثبت نام که همین کارایی ها را داشته باشد پیشنهاد می کنید؟!

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

از ادمین سرورتون درخواست کنید که نمایش پیامهای خطا رو فعال کنه ، ببینید چه خطایی نمایش داده میشه و متنش رو اینجا قرار بدید تا بهتر بشه راهنمایی کرد

اگر سئو را فعال کردید ، غیر فعال کنید و ببینید مشکل حل میشه یا نه

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

ضمنا ویرایش کاربران گذشته هم امکان پذیر نیست.

Call stack # Function Location 1 JSite->dispatch() /home2/ettahedo/domains/ettahedou.com/public_html/index.php:42 2 JComponentHelper::renderComponent() /home2/ettahedo/domains/ettahedou.com/public_html/includes/application.php:197 3 JComponentHelper::executeComponent() /home2/ettahedo/domains/ettahedou.com/public_html/libraries/joomla/application/component/helper.php:351 4 require_once() /home2/ettahedo/domains/ettahedou.com/public_html/libraries/joomla/application/component/helper.php:383 5 JController->execute() /home2/ettahedo/domains/ettahedou.com/public_html/components/com_content/content.php:16 6 ContentController->display() /home2/ettahedo/domains/ettahedou.com/public_html/libraries/joomla/application/component/controller.php:761 7 JController->display() /home2/ettahedo/domains/ettahedou.com/public_html/components/com_content/controller.php:74 8 JController->getView() /home2/ettahedo/domains/ettahedou.com/public_html/libraries/joomla/application/component/controller.php:677 9 JError::raiseError() /home2/ettahedo/domains/ettahedou.com/public_html/libraries/joomla/application/component/controller.php:903 10 JError::raise() /home2/ettahedo/domains/ettahedou.com/public_html/libraries/joomla/error/error.php:251

لینک به ارسال

با سلام

تنظیمات سئو را غیرفعال کنید و سپس از فایل htaccess. یک کپی تهیه کنید و حذفش کنید ببینید مشکل حل میشه یا نه

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

سئو غیر فعال شد .

فابل مورد نظر را حذف کردم

ولی با این وجود باز هم جواب نداد.

اصلا کلا خودم هم امکان مدیریت کاربران را ندارم.

خواهشمندم کمک کنید.واقعا درد سر شده!

لینک به ارسال

با سلام

در صورت تمایل اطلاعات ورود به کنترل پنل هاست و ادمین جوملاتون رو برام پیام خصوصی کنید تا بررسی کنم

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

Fatal error: Call to undefined method JAccess::get_object_id() in
/home2/ettahedo/domains/ettahedou.com/public_html/libraries/joomla/database/table/user.php
on line 220

این خطایی است که میدهد.

لینک به ارسال

با سلام

ابتدا از فایلهاتون بک آپ تهیه کنید و سپس بسته نصبی جوملا که هم ورژن و هم زبان با نسخه جوملاتون باشه را روی جوملای فعلیتون اکسترکت کنید و بدون نصب جوملا پوشه Installation را حذف کنید

موفق و پیروز باشید
یا حق

لینک به ارسال

با عرض سلام

جوملای من ارور

/home2/ettahedo/domains/ettahedou.com/public_html/libraries/joomla/database/table/user.php
on line 220

رو  میداد

منم نسخه جوملا داخل هاست اکسترک کردم

پوشه انستال رو پاک کردم

خداروشکر مشکل حل شد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...