رفتن به مطلب
kalhori

عدم Import دیتا بیس در سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام

برای انتقال سایت از لوکال به هاست با عدم Import دیتا بیس فکر میکنم به خاطر حجم زیاد دیتا بیس شدم آیا میشود اطلاعات را در چند نوبت Import کرد و اگر میشود چطور در ضمن حجم دیتا بیس زیپ شده 1,576 KB ودر حالت عادی 3,043 KB میباشد .

با احترام کلهری

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام مجدد

جناب تهرانی آیا راهی برای ایمپورت دیتا بیس با ظرفیت زیاد وجود ندارد

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز موقع اکسپورت کردن، کل جدول های دیتابیس رو نگیرید و بخشی از جداول رو بگیرید.

یا این کار می تونید چند فایل از دیتابیس تون با حجم کمتر داشته باشید و اونها رو تو دیتابیس جدیدتون ایمپورت کنید.

یا حـــــــــــق

لینک به ارسال

سلام به تمام دوستان.

من با برنامه سیستم پشتیبان گیری از جوملا 1 بک آپ از لوکالم گرفتم که رو یه کامپیوتر دیگه با نرم افزار akeeba exteract قرار بدم ولی هنگام قرار دادن روی ان کامپیوتر قسمت ftp نیاز به user &pass بود که از دوستان میخام این قسمت رو یاری کنن؟چه اطلاعاتی باید وارد کنم؟

ممنون

لینک به ارسال

استفاده از این نرم افزار akeeba exteract تنها در هاست میباشد؟

سلام

دوست من موضوع این تاپیک چیز دیگه ای هست لطفاً باعث انحراف موضوع نشید. و سوالاتتون رو طبق قوانین مطرح کنید.

برای ایمپورت دیتا بیس با حجم بالا چند راه وجود داره و احتمالاتی هم هست.

احتمال اینکه در سرور شما محدودیتی برای حجم باشه وجود داره.

طبق گفته علی رضا شما می تونید هنگام export کردن نیمی از جداول رو انتخاب کنید و نیمی دیگر رو دفعه بعدی انتخاب کنید و دیتا بیس رو در دو قسمت ایمپورت کنید و یا برای export از پسوند های کم حجم همچون gz یا bzip2 استفاده کنید.

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

معمولا این محدودیت حجمی برای ایمپورت از جانب مسئول سرور شما اعمال می شه و در چنین مواقعی ادمین سرورتون باید شخصا بک آپ را از شما گرفته و خودشون کامل ایمپورت کنند...

پیروز باشید

لینک به ارسال

دوست عزیز من تا حجم 8 مگابایت تو cpanel درون ریزی(import) کردم و هیچ مشکلی هم نداشته.

بهتر بود شما پیغامی رو که موقع درون ریزی بهت میده رو بگی.شاید اصلا بخاطر حجمش نباشه.

یا علی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...