رفتن به مطلب
zarixzari

مشكل در عنوان سايت

پست های پیشنهاد شده

با سلام

همان طور كه اساتيد محترم مستحضر هستند در خيلي از سي ام اس ها مثلا مامبو در عنوان سايت كه بالاي مرورگر و در تسكبار نمايش داده مي شود عنوان سايت سپس خط تيره و بعد عنوان صفحه جاري نمايش داده مي شود مثلا: «پارس جوم ـ مقالات» ولي در جوملا فقط عنوان صفحه جاري نمايش داده مي شود. خواننده وقتي در يك صفحه خاص است از طريق نوار عنوان نمي تواند بفهمد كه اين صفحه متعلق به كدام سايت است. آيا راهي براي حل اين مشكل هست؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوست عزیز از ماژول بکار رفته mod_breadcrumbs این ماژول رو در جای مناسبی از قالب قرار بده و باعث میشه اگه از صفحه جاری تا صفحه اصلی رو نشون میده

لینک به ارسال

با سلام و تشكر

آنچه معرفي كرديد مسير ياب سايت است آنچه كه من پرسيدم تايتل سايت است كه در اچ تي ام ال در هد در بين دو تگ

مي آيد. اين تگ در مامبو به شكل خيلي زيبا است اما در جوملا ضايع شده است. گفتم شايد قلقي داشته باشد و قابل اصلاح باشد كه قرار معلوم امكانش نيست.

لینک به ارسال

من فکر میکنم بهترین راه در مدیریت منوها باشد به مدیریت منوها رفته و در قسمت پارامترهای سیستم و درقسمت نمایش عنوان صفحه نام سایت و سپس عنوان صفحه را بنویسید.

مثلا جومینا-مقالات البته میتوانید در هنگام ساخت منو این کار را انجام دهید

:1:

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...