رفتن به مطلب
m.fazl

امنیت در هاست و جلوگیری از دستکاری فایلهای سایت توسط فروشنده هاست

پست های پیشنهاد شده

دوستان عزیز با سلام و وقت بخیر

یه سوالی بود که فکر کردم اینجا راحت تر به جواب میرسم برا همین میپرسم :

میخواستم بدونم دسترسی فروشندگان یا نمایندگی های فروش هاستینگ به هاست فروخته شده چه جوریه؟

فرض کنین من میخوام سایتی راه بندازم که سورس و کدهایی که توسط گروهم ساخته میشه رو توش قرار بدم و

بفروشمشون. چه تضمینی هست برا اینکه فروشنده هاست یا نمایندگی وی فایلهای بنده رو ندزده؟؟

لطفا راهنمایی کنین

متشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود

مدیر سرور بیش از شما به هاست دسترسی داره. هیچ ضمانتی جر اعتبار و اخلاق هم برای امانت داری در این مورد وجود نداره.

باید از مراکزی سرویس بخرید که حسن اخلاقشون اثبات شده باشه ضمن اینکه کد کردن اطلاعات بهترین راه برای جلوگیری از سرقت کد هاست.

یاعلی

لینک به ارسال

ممنون جناب پارسا

خوب اگه اینجوریه که هیچ اعتباری رو سایتهای رسمی و سازمانی هم نیست ، نه؟؟

من قصدم راه اندازی سایتی در حوزه طراحی قالب جوملا هستم که بتونم قالبهایی رو که طراحی میکنم بفروشمشون

اگه اینجوری باشه که شما فرمودین نمیتونم قالبهای طراحی شده خود را در هاست قرار بدم ،درسته؟؟

دوستان دیگر هم نظر بدن ممنون میشم ... http://forum.joomina.ir/images/smilies/exclamation.gif

لینک به ارسال

درود

سایت های سازمانی از سرور ایرانی و اختصاصی سازمان مطبوع استفاده می کنند. سایت های کلان هم همینطور، سرور جومینا هم اختصاصی است.

عرض کردم، بهترین راه کد کردن است و یا استفاده از سرور اختصاصی یا امن.

یاعلی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...