رفتن به مطلب
RISK

کامپوننت و ماژول چت روم KIDE

پست های پیشنهاد شده

با سلام و خسته نباشید به دوستان جومینایی .

در این لحظه آخرین نسخه (0.7.7) کامپوننت چت ( اتاق گفتمان ) جوملایی با نام KIDE رو برای دوستان میگزارم که استفاده کنند

این سیستم از جاوا استفاده میکنه و سرعت نسبتا خوبی داره و با کامپوننت های جامعه و مدیریت کاربر هم پشتیبانی میکند

مدیریت میتواند کاربران رو مسدود یا مطالبشون رو حذف کند ، اینجانب 118 شکلک زیبا هم در برنامه قرار دادم که میتونید استفاده کنید.

نمونه : به دلایلی نمیشد به میهمانان اجازه داد پس اگر دوست داشتید تست کنید عضو بشید

دریافت : http://dl.joomina.ir/file.php?file=a9ca56d70c9e61962f10c73fe10bf4a4

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

لطفا اموزش کار با jpf_chat_farsi را برایم بفرستید

با تشکر aliaza

لینک به ارسال

من عضو شدم

اما یه متنی رو نوشتم با اینترنت پر سرعت یه پیام نوشتم 4-5 دقیقه بعدش هنوز نرفت !:1:

چندین بار امتحان کردم البته با نرم افزار firefox

فکر کنم یکم مشکل داره

اینم عکس چت روم:

chat.www.ecomp.ir.JPG

:thankyou:

لینک به ارسال

دوست عزیز مشکل از مدیریت بنده بود چون سرعتش رو بالا برده بودم و به همین دلیل مشکلاتی در هنگام ارسال بوجود می آورد

الان تست کنید

لینک به ارسال

من بدون مشكل آنرا دارم بزودي منتشر خواهيم كرد

من بدون مشكل آنرا دارم بزودي منتشر خواهيم كرد

لینک به ارسال

بله مشکل از سرعت این ماژول در اون سایت بود که الان درست شده و به خوبی کار میکنه :thankyou:

لینک به ارسال

من این افزونه رو نصب کردم اما وقتی روی این افزونه در قسمت کامپوننت کلیک میکنم اروز 404 رو نشون میده.:(:s:s:s

لینک به ارسال

خیلی مچکرم . بله اونجا درست بود.:thankyou:

اونجا کجاست؟!!!

لطفا لینک اونجا رو بدید که ما هم دانلود کنیم:1::exclamation:

لینک به ارسال

اونجا رو با سرچ نام افزونه ميتوانيد پيدا كنيد!

در قسمت بالاي انجمن يك سرچ بار است و هر كلمه اي را ميتوانيد جستجو كنيد.از لينك زير دريافت كنيد.

http://forum.joomina.ir/thread-3614.html

لینک به ارسال

من این افزونه رو نصب کردم اما وقتی روی این افزونه در قسمت کامپوننت کلیک میکنم اروز 404 رو نشون میده.:(:s:s:s

سلام

من هم با این کامپوننت همین مشکلو دارم از کجا باید دانلودکنم؟

لینک به ارسال

با سلام

آقای گنجی در پست قبل از شما لینک رو قرار دادند ! (پست شماره 11)

سلامت باشید

سلام

بله سوالمو اشتباه پرسیدم! نصبش کردم: http://sms.keylid.com/index.php/درباره-ما.html

فقط مشکلی که دارم اینه که وقتی به عنوان یه کاربر ثبت نام کرده تو سایت هستم این پیغامو میده: Fatal error: Call to undefined method JUser::authorise() in /home/keyli148/domains/keylid.com/public_html/sms/components/com_kide/helpers/user.php on line 51

لینک به ارسال

بااین کامپوننت یعنی کاربرای عضو نمی تونن این صفحه رو ببینن، چون این پیغامو میده:

Fatal error: Call to undefined method JUser::authorise() in /home/keyli148/domains/keylid.com/public_html/sms/components/com_kide/helpers/user.php on line 51

لینک به ارسال

سلام دوستان منم این کامپوننتو دانلود و بت مشکل بسیار نصب کردم البته رو هاست نصب کردم و پیغام نصب با موفقیت رو دریافت کردم ولی برا منم خطای 404 میده لطفا لینک صحیحشو برا منم لطف کنید .اگه ممکنه زودتر

لینک به ارسال

سلام دوستان منم این کامپوننتو دانلود و بت مشکل بسیار نصب کردم البته رو هاست نصب کردم و پیغام نصب با موفقیت رو دریافت کردم ولی برا منم خطای 404 میده لطفا لینک صحیحشو برا منم لطف کنید .اگه ممکنه زودتر

دوست عزیز لطفا به پستهای قبلی توجه کنید

از لینک زیر نسخه آخر رو که آقای گنجی معرفی کردند رو دانلود کنید

http://forum.joomina.ir/thread-3614.html

آرزومند آرزوهایتان

لینک به ارسال

مرسی از راهنماییتون

منم از همین لینک دانلود کردم . الان نصب شده فکر کنم در مورد نحوه استفادش مشکل دارم که سایتم نشون نمیده؟از افزونه نصب میکنم از طریق کامپوننت فعال میکنم ولی نشون نمیده خطای 404 میده.بازم اگه بیشتر راهنمایی کنید ممنون میشم.

لینک به ارسال

سلام-این برنامه چت تو جوملا 1.5ساپورت میشه؟من موقع نصبش مشکل ارور دارم

لینک به ارسال

با سلام

بله نصب می شه!

مشکلتون چیست؟ افزونه رو از لینکی که آقای گنجی قرار دادند دانلود کردید؟ (اگر خیر اون رو دانلود و نصب کنید و چنانچه مشکل پابرجا بود مشکل رو با ذکر توضیحات بیشتر در یک تاپیک جدید و بخش مربوطه مطرح کنید...)

موفق باشید

لینک به ارسال

بله مازول اقای کنجی رو دانلود کردم ارور خطا! نميتواند فايل XML نصب را در بسته بيابد را میدهد

برنامه اقای کیدسم که برای جوملا 1.5 هست ارور های زیر را میدهد

JInstaller::install: فايل زبان 'es-ES.com_kide.ini' نميتواند نصب شود زيرا بسته زبان مدير براي 'es-ES' نصب نگرديده است و يا وجود ندارد.

JInstaller::install: فايل زبان 'de-DE.com_kide.ini' نميتواند نصب شود زيرا بسته زبان مدير براي 'de-DE' نصب نگرديده است و يا وجود ندارد.

JInstaller::install: فايل زبان 'hu-HU.com_kide.ini' نميتواند نصب شود زيرا بسته زبان مدير براي 'hu-HU' نصب نگرديده است و يا وجود ندارد.

JInstaller::install: فايل زبان 'pt-BR.com_kide.ini' نميتواند نصب شود زيرا بسته زبان مدير براي 'pt-BR' نصب نگرديده است و يا وجود ندارد.

JInstaller::install: فايل زبان 'it-IT.com_kide.ini' نميتواند نصب شود زيرا بسته زبان مدير براي 'it-IT' نصب نگرديده است و يا وجود ندارد.

JInstaller::install: فايل زبان 'ca-ES.com_kide.ini' نميتواند نصب شود زيرا بسته زبان مدير براي 'ca-ES' نصب نگرديده است و يا وجود ندارد.

JInstaller::install: فايل زبان 'hr-HR.com_kide.ini' نميتواند نصب شود زيرا بسته زبان مدير براي 'hr-HR' نصب نگرديده است و يا وجود ندارد.

JInstaller::install: فايل زبان 'ru-RU.com_kide.ini' نميتواند نصب شود زيرا بسته زبان مدير براي 'ru-RU' نصب نگرديده است و يا وجود ندارد.

JInstaller::install: فايل زبان 'nl-NL.com_kide.ini' نميتواند نصب شود زيرا بسته زبان مدير براي 'nl-NL' نصب نگرديده است و يا وجود ندارد.

JInstaller::install: فايل زبان 'sr-RS.com_kide.ini' نميتواند نصب شود زيرا بسته زبان مدير براي 'sr-RS' نصب نگرديده است و يا وجود ندارد.

JInstaller::install: فايل زبان 'es-ES.com_kide.ini' نميتواند نصب شود زيرا بسته زبان مدير براي 'es-ES' نصب نگرديده است و يا وجود ندارد.

JInstaller::install: فايل زبان 'de-DE.com_kide.ini' نميتواند نصب شود زيرا بسته زبان مدير براي 'de-DE' نصب نگرديده است و يا وجود ندارد.

JInstaller::install: فايل زبان 'hu-HU.com_kide.ini' نميتواند نصب شود زيرا بسته زبان مدير براي 'hu-HU' نصب نگرديده است و يا وجود ندارد.

JInstaller::install: فايل زبان 'pt-BR.com_kide.ini' نميتواند نصب شود زيرا بسته زبان مدير براي 'pt-BR' نصب نگرديده است و يا وجود ندارد.

JInstaller::install: فايل زبان 'it-IT.com_kide.ini' نميتواند نصب شود زيرا بسته زبان مدير براي 'it-IT' نصب نگرديده است و يا وجود ندارد.

JInstaller::install: فايل زبان 'ca-ES.com_kide.ini' نميتواند نصب شود زيرا بسته زبان مدير براي 'ca-ES' نصب نگرديده است و يا وجود ندارد.

JInstaller::install: فايل زبان 'hr-HR.com_kide.ini' نميتواند نصب شود زيرا بسته زبان مدير براي 'hr-HR' نصب نگرديده است و يا وجود ندارد.

JInstaller::install: فايل زبان 'ru-RU.com_kide.ini' نميتواند نصب شود زيرا بسته زبان مدير براي 'ru-RU' نصب نگرديده است و يا وجود ندارد.

JInstaller::install: فايل زبان 'nl-NL.com_kide.ini' نميتواند نصب شود زيرا بسته زبان مدير براي 'nl-NL' نصب نگرديده است و يا وجود ندارد.

JInstaller::install: فايل زبان 'sr-RS.com_kide.ini' نميتواند نصب شود زيرا بسته زبان مدير براي 'sr-RS' نصب نگرديده است و يا وجود ندارد.

لینک به ارسال

با سلام

لطفا" اسپم نکنید !

از لینک زیر آخرین نسخه آن را دانلود کنید

طبق توضیحات سایت رسمی جوملا ، زبان فارسی هم ساپورت شده

http://extensions.joomla.org/extensions/communication/shoutbox/9406

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...