رفتن به مطلب
i.from_iran

بالا بردن سرعت قالب های آرتستر

پست های پیشنهاد شده

سلام

همانطور که میدونید آرتیستر تو سرعت لود قالب مشکل ایجاد میکنه. بنظرتون چه کد هایی بعد از ساخت قالب رو باید تغییر داد تا سرعت مطلوب بشه ؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مشكل سرعت load شدن قالبهاي توليد شده آرتيستير بدليل زياد بودن كدهاي استايل فايل css‌ مي باشد.بنابراين اگر بخواهيد اين كدها را كوتاه و يا تغيير دهيد قالب شما هم قالب مورد نظر نخواهد بود.

بنابراين در اين خصوص نمي توانيد تغيير در قالب ايجاد كنيد و تنها راه استفاده از قالبهاي كم حجم تر مي باشد.

لینک به ارسال

قالب کم حجم با آرتیستر 400kb هم استفاده کردم اما سرعتش مثل قالبی که بدون آرتیستر نوشته شده و سایزش بیشتر از 400Kb هست دیر تر بالا میاد !

هیچگونه راهی نداره بشه قالب های آرتیستر رو اوکی کرد ؟

معمولا دوستانی که سایت طراحی میکنند قالب رو از صفر میسازند یا یک قالب خاص رو برای تعداد بیشتری از سایتاشون ویرایش میکنند به شکل های گوناگون ؟

لینک به ارسال

منظور دوست عزیزمون حجم قالب نیست

حجم کدها استایل در فایل template.css می باشد به نظر من اگه بتونید کدهای template.css رو در مثلا 4 فایل استفاده کنید بهتر میشه اکثر قالبهای دیگه این شکلی هستند

لینک به ارسال

منظور دوست عزیزمون حجم قالب نیست

حجم کدها استایل در فایل template.css می باشد به نظر من اگه بتونید کدهای template.css رو در مثلا 4 فایل استفاده کنید بهتر میشه اکثر قالبهای دیگه این شکلی هستند

دقیقا منظورم همین هست که بتونه سرعت بارگذاری قالب رو بیشتر کنه. توجه کرده باشید بدطوری قالب رو لود میکنه.

کدوم قسمت هارو تو فایل جداگانه بزارم ؟ دقیق باید همون قسمت رو کپی کنم تو یه فایل دیگه و اسم فایل رو تو deatilstemplats ذخیره کنم ؟

لینک به ارسال

من خودم امتحان نکردم ببینم اینطوری سرعت لود سایت بیشتر میشه یا نه

مثلا ردیف 1 تا 300 تا رو در یک فایل مثل template1.css بقیه هم این طور

و در فایل template.css

این کد رو ذخیره کنید ولی طوری کپی کنید که قالب سایت به هم نریزه یعنی کدها رو هرجای که دلتون خواست در فایل دیگه بگذارید

/* Copyright (C) 2007 - 2009 YOOtheme GmbH */

@import url(template1.css);
@import url(template2.css);
@import url(template3.css);
@import url(template4.css);
@import url(template5.css);
@import url(template6.css);
@import url(template7.css);

اینها رو که گفتم به عنوان یه نظره نه به عنوان یه نظر تخصصی که حتما سرعت لود سایت شما بیشتر میشه

حتما دوستان دیگه نظریات بهتر و تخصصی تر ارائه خواهند داد

لینک به ارسال

بقیه دوستان به نظر جناب رفاقت موافقا ؟ این کار سرعتو میبره بالا ؟

لینک به ارسال

با تشكر از راهنمايي شما ولي ...

تفاوتي در سرعت لود شدن نداره با اين كار فقط فايل css را چند تكه كرديم ولي در اصل تمام فايلها همان ابتداي كار ايمپورت ميشوند.اگر قرار بود بخشي از فايل css بارگذاري نشه اونوقت قالب شكل و شمايل قالب رو نداشت.

كدهاي فوق نيز بايد در ابتدا فراخواني قالب call شوند در غير اينصورت باز مشكلاتي پيش مي آيند.

بهترين راه براي افزايش سرعت قالب آرتيستير = استفاده از ساير قالب ها بجز آرتيستير !

لینک به ارسال

با تشكر از راهنمايي شما ولي ...

تفاوتي در سرعت لود شدن نداره با اين كار فقط فايل css را چند تكه كرديم ولي در اصل تمام فايلها همان ابتداي كار ايمپورت ميشوند.اگر قرار بود بخشي از فايل css بارگذاري نشه اونوقت قالب شكل و شمايل قالب رو نداشت.

كدهاي فوق نيز بايد در ابتدا فراخواني قالب call شوند در غير اينصورت باز مشكلاتي پيش مي آيند.

بهترين راه براي افزايش سرعت قالب آرتيستير = استفاده از ساير قالب ها بجز آرتيستير !

چندتا قالب غیر ارتیستر معرفی کنید لطفا که میشه چند طرح بهشون داد چون من از 0 نمیتونم قالب درست کنم

لینک به ارسال

دوستن عزیز میتونید از قالبهای که در انجمن یا در سایت جومینا ست اسفاده کنید قالبهای خیلی خوبی هستند

و قالبهای فارسی نشده رایگان رو میتونید مثلا از این سایت دانلود کندی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...