رفتن به مطلب
i.from_iran

نمایش نادرست کامپوننت مدرسه ساز 2.0.1

پست های پیشنهاد شده

درود

من این کامپوننت رو اومدم تست کردم داخل یک قالب 3 ستونه. موقعی که کارنامه رو نمایش میده نمرات میرن تو ستون سوم و قابل دید نیستن. با فایرفاکس هم امتحان کردم همون مورد رو داشت. به جز اون کنار تصویری که شبیه دریافت کارنامه هست ( عکس برگه و یک فلش داره ) یک لینکی وجود داره که به کلیک روی اون کارنامه تو صفحه جدید میاد و کامل نشون داده میشه.

که این هم یک مشکل داره چون اون لینک به عکس یا کلمه ای پیوند نخورده و من هم شانسی روی آن کلیک کردم

چیکار باید بکنم بنظرتون ؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مشکل از قالب شماست

کارکرد صحیح کامپوننت حتی در قالب 3 ستونه را میتوانید از لینک زیر مشاهده فرمایید

http://joomina-school.co.cc

لینک به ارسال

مشکل از قالب شماست

کارکرد صحیح کامپوننت حتی در قالب 3 ستونه را میتوانید از لینک زیر مشاهده فرمایید

http://joomina-school.co.cc

تو قالب میتونم چیکار کنم که این مشکل حل بشه ؟ یا حداقل متنی بزارم که وقتی رو اون کلیک بشه کارنامه تو صفحه جدا نمایش داده بشه ( تو پست اول گفتم که متن یا عکسی نداره که شانسی کلیک کردم دیدم باز شد )

لینک به ارسال

اگر در سایت نصب کردید ادرس سایت خودتان را در امضاء و یا اگر سایت را برای دیگری راه اندازی کردید اینجا قرار دهید تا دوستان با دیدن قالب شما را بهتر راهنمایی کنند

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز ما چطوری کارنامه رو ببینیم؟!باید یوزر و پسورد یک دانش آموز رو بگین!

موفق باشید

لینک به ارسال

دوستان به کمک اقای گنجی عزیز لیست نمایش بهتر شد اما یه مشکل دیگه پیدا کرد. حالا تصمیم گرفتم یه کار دیگه ای انجام بدم

به من لطف کنید بگید چه قسمتی از کامپوننت برم که وقتی کاربر میره تو پنلش و روی نام و نام خانوادگیش کلیک میکنه و تو صفحه جدید اون آرمی که مربوط به نمایش هست رو کلیک کنه اما کارنامه تو صفحه دیگه ای نمایش داده بشه

لینک به ارسال

دوستان ؟؟؟//

بگید از کجا میتونم یکار کنم که وقتی کاربر کلیک کرد رو شکلکه دیگه تو سایت نشون نده کارنامه رو ؟ میخوام تو صفحه جدید نمایش بده

لینک به ارسال

با سلام

این کار نیاز به یک تغییر در کدها اصلی داره ....

تارگت لینک رو قرار دهید : { باید برسی کنید ببینید و دستور لینک مورد نظر رو پیدا کنید }

target="_blank"

موفق باشید

یا حق

لینک به ارسال

نشد. فایل مربوط به نمایش کارنامه ها این مسیره :component\front_views\get

تو کد هم target:_blank رو اضافه کردم اما وقتی نمایش کارنامه رو میزدم یه صفحه خالی باز میشد. اینطور که فهمیدم کد نویسی کامپوننت طوری هست که با کلیک روی اون ، کد جاوا اسکریپت اجرا بشه و جداول مربوط به کارنامه رو تو همون صفحه اجرا بده !

user_id?>);" target="_blank" >

لینک به ارسال

با سلام

ساده ترین راه ممکن این کار بود ... اگه نشه کار از دست من برنمیاد باید بشینید کدهای مربوطه رو برسی کنید

موفق باشید

یا حق

لینک به ارسال

خیلی کدهارو تغییر دادم ولی نتونستم با بارگذاری صفحه blank محتوی رو نمایش بدم

خود آقای تهرانی میدونن باید چیکار کنم ؟

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز مثله آقای تهرانی یا من یا عزیزان دیگه نیست ... مثله اینکه شما میخواهید یک ایکستنشن رو شخصی سازی کنید ... من هم راهکار اصلی رو بهتون گفتم ! حالا باید خودتون کمی کدهارو ویرایش کنید و به جواب برسید ... { خوب این مشخصه که اگه کد نویسی بلد نباشید نمیتونید ...! _ اگه اینطور هست اینکار رو به یکی از دوستانمون بسپرید تا براتون انجام دهند / ... من بشخصه فعلاً اصلا وقت برا اینکارها ندارم }

موفق باشید

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...