رفتن به مطلب
mahdifza

مشکل عمومی سئو در جومولا

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من یه سایت جومولایی دارم که کلاً مشکل سئو داره و چند ساله دارمش ولی رتبه الکسای من 61000 مونده در عوض یه سایت وردپرسی هست که 6 ماهه زدن و محتوای سایت منو کوپی کرده و رتبش 6000 شده اون فرد هیچ دانشی از برنامه نویسی نداره و حتی سایتشو به گوگل معرفی نکرده ولی گوگل سایت اونو به خوبی میشناسه و همه ی محتوای سایتش رو ایندکس کرده....

من تمام افزونه های بهبود سئو رو امتحان کردم و لینکها رو کوتاه کردم و کلید واژه ها رو همیشه وراد کردم تو مطالب و جومولای 1.5 رو به 2.5 ارتقا دادم ولی به نظرم جومولا در برابر ورد پرس در سئو هیچ حرفی برای گفتن نداره....

کسایی که مخالف نظر من هستن لطفاً دلیلش رو بگن و به من بگید چیکار کنم این مشکل حل بشه...

آدرس سایت:

www.FZA.ir

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

اخه برادر من اینکه سایت شما درست ایندکس نمیشه ربطی به جوملا نداره که

سرعت سرور و سرعت لود سایت

نام انتخابی برای دامنه

به روز رسانی مرتب

و خیلی موضوعات دیگر روی سایت تاثیر میذاره

در ضمن رتبه های بهتر الکسا نشون دهنده سئوی بهتر نیست

نشون دهنده بازدید کننده بیشتره

شاید ایشون تو سایت های افزایش بازدید سایت ثبت کردن وبازدید گرفتن یا ..........

لینک به ارسال

میشه راهی برای افزایش بازدید به من نشون بدید؟من هنوز دارم رو تم سایت کار میکنم جدا از مشکلات تم سایتم میخوام توی این سایتهای افزایش بازدید ثبت نام کنم... ولی چه سایتی؟

در مورد کلمات کلیدی سایت هم اگه افزونه ای باشه که کلمات کلیدی رو به صورت ادرس در بیاره خوبه؟

مثلاً این کلمه تو سایتم

http://www.fza.ir/%D8%B1%D9%88%D8%A8%D8%A7%D8%AA

رو اینجوری درست کردم نمیدونم بهتره اخرش htmlباشه؟ ولی sh404sef این کارو نمیکنه در واقع sh404sef این لینکو کوتاه کرد چون قبلاً خیلی بلند بود ولی مشکل اینه که htmlرو برداشت ازش

لینک به ارسال

سلام

به طور پیشفرض sh404sef نباید html رو از آخر ادرس حذف کنه

اگر هم حذف کرد می تونید در تنظیمات اون برش گردونید بگردید تنظیمش رو پیدا میکنید

برای افزایش بازدید هم اگر بتونید سئو خود را بالا ببرید تو موتورهای جستجو بالاتر میاین و بیشتر می تونید بازدید کننده جذب کنید

البته نگه داشتن بازدید کننده از الویت بیشتری برخورداره

راه ها زیاده ولی وقت نوشتن نی شما سرچ کن راه بهتری بدست میاری

لینک به ارسال

در واقع به نظرم جومولا خود هستش مشکل سئو داره مثلاً لینکهای مشایه رو به هم ربط نمیده و هی لینک جدید میسازه در حالی که توی ورد پرس این مشکل نیس و خود به خود متور جستجو حوب ایندکس میکنن ورد پرسو..

برای مثال توی جومولا نمیشه یک مطلب رو به چند مجوعه داد ولی توی ورد پرس این خاصیت رو داره و این نشون میده هستش خیلی برای سئو خویه...

نمیدونم توی جومولای جدید این مشکلو حل میکنن یا خیر

لینک به ارسال

سلام

با افزونه میشه یک مطلب رو در چند مجموعه مرتبط کرد و ربط داد

در پایین صفحه مدیریت مطلب با استفاده از قیلطر میشه یک مطلب رو در چند مجموعه البته نه یک آن ولی میشه کپی کرد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...