رفتن به مطلب
Ekram

لطفا راهنمایی کنید...

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید.

من سایتی رو با جوملا طراحی کردم و میخواهم روی هاست در اینترنت قرار بدم.

و فایل نصبی جوملا رو از قسمت دایرکتری نرم افزار wmp به فایل zip تبدیل کردم و همینطور دیتا بیس رو از قسمت php my admin به حالت zip در اوردم.

حالا می خواهم روی هاست رایگان سایت www.100megsfree8.com آپلود کنم ، اول در این سایت ثبت نام کردم و نام آدمین سایت رو انتخاب کردم. و یک صفحه برای آپلود فایل به من اختصاص داده شد .

ولی با توجه به راهنمای های سایت support.joomla.ir برای ساختن یک دیتا بیس دیگر در هاست وارد cpanel مربوطه شدم ولی از گزینه MYSQL Databases (بانک اطلاعاتی) در آنجا خبری نبود ...

حالا من نمیدونم که اشتباه کار من کجاست و نمی دونم چکار باید انجام بدم...

اصلا نمیدونم که این سایت مناسب سایت جوملایی من هست یا نه؟

حالا اگر کسی بتونه من رو راهنمایی کنه که چطور سایتم رو تو هاست (هر هاستی ) اپلود کنم خیلی خیلی ممنون میشم...

البته من بار اول هست که می خواهم سایتم رو تو هاست آپلود کنم لطفا کمی ساده تر راهنمایی کنید...متشکر.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوست عزیز

در مورد انتقال اطلاعات از لوکال یا هاست به هاست بارها در انجمن بحث شده... لطفا ابتدا جستجو کنید!

در مورد هاستهای رایگان هم هر چند می تونید جوملا رو درشون نصب کنید ولی در کل هاستهای رایگان پیشنهاد نمی شند...

موفق باشید

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز این چیز ها برای هاست های رایگان کار عادی و معمولی هست ...

بهتر یک هاست بخرید { هر چند کم حجم } ...... www.joominahost.com

برای انتقال هم بهترین کار استفاده از کامپوننت ساخت بسته نصبی هست ...... تو فروم سرچ کنید

موفق باشید

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...