رفتن به مطلب
rose

قالب در سایت دو زبانه

پست های پیشنهاد شده

سلام

سایتی رو میخوام با جوملا 2.5 راه اندازی کنم که دو زبانه هست. همه ی کارها رو طبق کتاب آموزشی جوملا2.5 انجام دادم. قالبم مال جوملا آرت هست. دو تا منو برای بخش فارسی و انگلیسی ایجاد کردم ولی در بخش مدیریت قالب یه بخش داره به نام:

menu type : که فقط به یک منو تخصیص داده می شه! بنابراین وقتی که در مدیریت قالب، منو رو برای زبان فارسی انتخاب می کنم، با انگلیسی شدن سایت هیچ منویی نمایش داده نمی شه!! آیا باید که از قالب کپی بگیرم ویکی رو برای بخش انگلیسی و یکی رو برای بخش فارسی اختصاص بدم؟ :002:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

اگر اشتباه نکرده باشم شما دارید منویی رو برای زبانی اختصاص می دید که در قالب کد نویسی شده باید یا ماژول منوی دیگری رو هم برای زبان فارسی و هم انگیسی منتشر کنید

وگرنه تاپیک زیر رو ببینید :

http://forum.joomina.ir/thread-18480-page-2.html

بدرود

لینک به ارسال

سلام

بله دقیقاً قالب منم همین مشخصه رو داره که فقط یک منو رو به نمایش در می آره. اگه اون فایل پی اچ پی که در پست اشاره شده رو اینجا قرار بدم، می شه لطف کنید یه نگاه بهش بندازید؟ :shy:

لینک به ارسال

سلام

اون منو کد نویسی شده در قالب

باید در مدیریت قالب فقط به یک منو اختصاص بدید

پیشنهاد میکنم از منوی دیگری استفاده کنید تا بتونید به هر دو زبان اختصاص بدید

بدرود

لینک به ارسال

قالب من JA Mers هست. فقط هم برای منوی بالا یک موقعیت داره. واقعاً نمی شه کاری کرد؟ پس چرا توی اون پستی که لینکش رو گذاشتید، برای اون قالب تونستید با دستکاری کد این رو ممکن کنید؟:huh:

لینک به ارسال

خوب پس لینک سایت تون رو بدید و منتظر باشید

دوستانی هستند که کمک تون کنند البته این کار یکم دردسر داره

بدرود

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...