رفتن به مطلب
saeed02

قرار دادن هدر در بالای لینکهای خروجی

پست های پیشنهاد شده

چطور میشه بالای لینکای خروجی (آدرس های خروجی ) هدر سایت خودم قرار بگیره. آیا پلاگینی واسه جوملا هست که اینکارو بکنه؟

مثه سایت زیر. نگاه کنید وقتی روی لینکهای توی صفحه کلیک میکنیم سایتی که باز میشه بالای اون سایت هدر سایت اول هستش.

http://www.shahrekhabar.com/

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

این نحو نمایش لینکها همون فراخوان یک آیفریم است

بهتر است روی این نحوه نمایش مطالب تمرکز نکنید چرا که استفاده از آیفریم حرکت جالبی برای بالابردن سئوی یک سایت به شمار نمیرود و بالعکس مضر نیز میباشد

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

واسه این سایتی که دارم میزنم سئو مهم نیست. فقط می خوام این عمل انجام میشه. اگه راه حلی سراغ دارید ممنون میشم بیان کنید.

ارادت

لینک به ارسال

با سلام

اون سایت با جوملا کار نشده !

البته با جوملا میشه همچین کاری رو انجام داد ولی اگر بخواهید لینکهای زیادی را نمایش بدید کار سختی خواهد بود چون مجبورید به ازای هر لینک یک منو یا ماژول آیفریم نمایش دهید

ضمن آنکه نیاز به دو قالب متفاوت خواهید داشت که یکی دارای هدر ثابت باشه

البته اینکار همان دفعه اول فقط دوام داره . چرا که اگر بازدیدکننده روی لینکی در آیفریم کلیک کند همه چیز به سایت اصلی برمیگرده که در لینکی هم که قرار دادید همینگونه است

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

من نمیخوام طرف تو سایت من بمونه. میدونم سایت نمونه جوملا نیست. ولی می خوام همه لینکهای خروجی بالای صفحشون اون چیزی که من می خوام نشون بده دقیقا مثه سایت نمونه. این چیزایی که شما گفتیدو خودم میدونم و باید از منوی ifarme استفاده کرد. من iframe نمیخوام. دقیقا مثه سایت نمونه می خوام. واسه وردپرس زیاد دیدم دوستان اگه واسه جوملا میشه این کارو کرد لطفا کمک کنید.

آقای صفرعلی بابت توضیحاتتون ممنونم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...