رفتن به مطلب
mahdizz

افزونه برگزاری انتخابات آنلاین !

پست های پیشنهاد شده

با سلام به همه دوستان عزیز

من یه افزونه میخوام که شبیه سیستم نظر سنجی باشه اما با یه مقدار امکانات متفاوت !

برای یه سایت کانون میخوام انتخابات آنلاین راه اندازی کنیم ، و جریان به این شکل هست که ؛

از بین 500 نفر عضو کانون 7 نفر یا 20 نفر و یا بیشتر کاندید میشن برا مدیریت کانون و اعضاء میتوننن به 1 نفر یا 5 نفر یا چند نفر رای بدن و نفر اولی که از حد نصاب یک سوم بگذره و بیشترین رای رو نسبت به بقیه بیاره اون میشه مدیر !

البته اگر چند نفر از حد نصاب دو سوم بگذرن ( مثلا از بین 20 نفر 3 نفر ) انتخابات به دور دوم کشیده میشه !

* نکته این جاست که ما میخواهیم کد ملی رو و یا کد کاربری و یا کد عضویت کانون و یا هر کدی که از قبل تعریف شده رو به عنوان شناسه انتخابات معرفی کنیم و هر کس فقط بتونه 1 بار با این کد رای بده .

* در نهایت هم بعد از پایان زمان رای گیری ، نتایج در سایت به نمایش در بیاد !

البته اگر در قسمت مدیریت بشه فهمید که کدام عضو به چه کسانی رای داده هم عالیه !

اگر به بنده کمک کنید تو پیدا کردن یه همچین افزونه ای ممنون میشم !!!

البته اگر کسی هست که میتونه این افزونه رو بنویسه ، ما حاظریم که هزینه اش رو هم پرداخت کنیم .

یا علی

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

شما می تونید از افزونه scontent استفاده کنید

که من فارسیش کردم و تو سایت جومینا هم منتشر شده

بعد کاندیداها رو بصورت مطلب با ذکر مشخصات و درج عکس کاندیدا در سایت بگذارید

بالای هر مطلب یک علامت مثبت و یک علامت منفی وجود داره که می تونید منفی رو حذف کنید

این امکان رو داره مه فقط کاربران عضو بتونن نظر بدن

امکان درج نظر فقط توسط یک ای پی هم وجود داره

یه ماژول هم داره که می تونه کسی که بالاترین رتبه رو اورده تو سایت نشون بده بهمراه امتیازش

لینک به ارسال

آقای دفاعی عزیز ، این افزونه ای که معرفی کردید اون کاری رو که ما میخواهیم رو انجام نمیده !

افزونه ای که من نیاز دارم ، میخوام یه کامپونن داشته باشه که توش بشه انتخابات تعریف کرد و در هر انتخابات چند نفر اسامی ذکر بشه و و در کنار هر اسم یه جای تیک وجود داشته باشه و کاربر فقط بتونه مثلا در بین 5 تا اسم 3 تا رو تیک بزنه و اسم و کد کاربری و کد کپچا رو وارد کنه و بعد رای رو ارسال کنه .

در قسمت مدیریت و کامپوننت بشه از طریق همون اسم و یا کدی که وارد کرده ( البته این کد قبلا تعریف شده باشه ) بشه فهمید که فلان شخص به چه کسی رای داده .

یه ماژول هم نیاز داریم که در آخر مثل سیستم نظر سنجی تعداد آراء رو به هر فرد توسط یه نمودار میله ای عمودی یا افقی نشون بده .

و پایین نمودار بتونیم یه سری توضیحات و اینها رو هم بنویسیسم .

* اگر کسی بتونه این افزونه رو بنویسه ما هزینه اش رو هم تقدیم می کنیم .

لینک به ارسال

با سلام

به انجمن جومینا خوش آمدید

می تونید با تیم برنامه نویس جومینا مشورت و سفارش دهید:

http://forum.joomina.ir/user-1.html

http://forum.joomina.ir/user-339.html

http://forum.joomina.ir/user-3561.html

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...