رفتن به مطلب
mansoure_k2002

انتفال هاست و دامین به جوملا

پست های پیشنهاد شده

سلام دوست من به انجمن خوش اومدید ....

قبل از طرح سوالتون میتونید توی انجمن سرچ کنید

در مورد سوالتون منظورتون از جوملا چیه ؟!؟!؟

سرور جوملا ...... یا مدریت محتوای جوملا !!!

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوست من به انجمن خوش اومدید ....

قبل از طرح سوالتون میتونید توی انجمن سرچ کنید

در مورد سوالتون منظورتون از جوملا چیه ؟!؟!؟

سرور جوملا ...... یا مدریت محتوای جوملا !!!

منظورم همین برنامه مدیریت محتواست که توش مطلب و اینا میذارم قالب گذاشتم حالا میخوام به هاست و دامین وصلش کنم.

لینک به ارسال

منظورتون اینکه از شرکت ایران هاست ....دامین و هاست گرفتید و اینکه حالا جوملا رو روی اون نصب کردید

حالا میخواید مطالبتون رو اضافه کنید !!!

قالب گذاشتم حالا میخوام به هاست و دامین وصلش کنم.

مگه جوملا رو کجا نصب کردی؟؟؟

لینک به ارسال

من جوملا 2.5 نصب کردم مطالبش رو هم گذاشتم قالب هم امروز گذاشتم فقط میخوام بدونم چه جوری باید هاست و دومین باید بهش وصل کنم؟

لینک به ارسال

با سلام

اينطور كه من فهميدم، شما تازه مي خواهيد سايت راه اندازي كنيد. هاست و دامين رو هم خريداري كرديد.

حالا با توجه به آموزشهاي موجود شما بايد يكي از نسخه هاي جوملا را بر روي هاستتون نصب كنيد. يعني وارد كنترل پنل هاستتون بشيد و مراحل نصب رو از روي آموزش نصب، گام به گام انجام دهيد.

پس از انجام عمليات نصب، مي توانيد وارد محيط جوملا شده و به مديريت محتواي خود اقدام كنيد.

همچنين براي اتصال دامين، بايد وارد كنترل پنل دامين شويد و نام سرور هاست خود را در قسمت مربوطه وارد كنيد. سپس از كنترل پنل هاست نيز به كمك Addon Domains دامين را به هاست متصل كنيد.

فقط يك نكته، اگه آموزشها رو خوب مطالعه كنيد سريعتر و كامل تر به جواب مي رسيد.

منظورم همین برنامه مدیریت محتواست که توش مطلب و اینا میذارم قالب گذاشتم حالا میخوام به هاست و دامین وصلش کنم.

جوملا رو كه روي هاست نصب كرديد. تا اونجائيكه يادمه براي اتصال اولين دامنه به هاست فقط كافيه كه بريد وارد كنترل پنل دامين شويد و نام سرور هاست خود را در قسمت مربوطه وارد كنيد.و ديگه به Addon Domains احتياجي نيست.

من جوملا 2.5 نصب کردم مطالبش رو هم گذاشتم قالب هم امروز گذاشتم فقط میخوام بدونم چه جوری باید هاست و دومین باید بهش وصل کنم؟

لینک به ارسال

Don't Mention It

شما براي نصب جوملا به اكانت ftp نياز خواهيد داشت كه در همان آموزش نصب در اين زمينه راهنمايي كامل صورت گرفته است.

بهتره اين كتاب را دانلود و قسمت آموزش نصب رو مطالعه كنيد

http://www.joomina.ir/public-joomla-learning/561-%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7-25.html

ممنون از راهنمایی تون پس دیگه به نرم افزار FTp احتیاجی نیست؟

Don't Mention It

شما براي نصب جوملا به اكانت ftp نياز خواهيد داشت كه در همان آموزش نصب در اين زمينه راهنمايي كامل صورت گرفته است.

بهتره اين كتاب را دانلود و قسمت آموزش نصب رو مطالعه كنيد

http://www.joomina.ir/public-joomla-learning/561-%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7-25.html

ممنون از راهنمایی تون پس دیگه به نرم افزار FTp احتیاجی نیست؟

الان فهميدم جريان چيه

خوب شما بايد جوملاتون رو از روي سيستم به هاست منتقل و در واقع اونجا نصب كنيد.

تو كتاب جوملا همه چي رو توضيح داده.

در

مورد هر مطلب كه اشكال داشتيد اول در داخل انجمن آموزش سرچ بزنيد، سپس در

صورت عدم رفع مشكل در داخل انجمن مشكلات سرچ بزنيد و اگر مشكل همچنان باقي

بود، مشكل خود را در انجمن مطرح نماييد.

موفق باشيد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...