رفتن به مطلب
khajehsaeidi

مشكل جديد با ويرچو مارت

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

البته من نميدونم مشكل اصلي اين ايراد ويرچو مارت هست يا قالب مورد استفاده يا هر چيز ديگه . چون تازه اين مشكل به وجود اومده و من يادم نمياد تغييراتي توي سايت داده باشم. غير از نصب يه كامپوننت كه حذفش كردم و پلاگين اضافه كردن TAB به مطلب كه بعد از نصب پلاگين هم سايت سالم بود .

آدرس سايت براي ديدن اشكال

WWW.HTO.IR

ظاهرا مشكلي نيست ولي وقتي جزييات يه محصول را باز ميكني ميبيني چقدر به هم ريخته و قالب را باز نميكنه مثلا:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام و درود

البته بسیاری از دوستان از ویرچومارت استفاده نمیکنند!

آیا شما دارای سایت دیگری مانند این سایت نمیباشید و مطالب را از آن سایت کپی پیست نکرده اید.چون این مشکل ممکن است براثر اینکار به وجود آمده باشد.

در ضمن یک توصیه مهم حتی المقدور هر روز یا یک روز در میان حتما از سایت بک آپ تهیه کنید و آن را حتما دانلود کنید و در کامپیوتر ذخیره کنید.

لینک به ارسال

البته من منظور خاصی نداشتم چون یک بار من از سایت دیگر خودم مطلبی را کپی کرده بودم و سایت دچار همین مشکل شده بود و با راهنمایی مدیران این مشکل بر طرف شد.

ممکن است که پلاگین و کامپوننت کاملا حذف نشده باشند.فایل های کامپوننت و پلاگین را جستجو کنید و اگر موجود بود بصورت دستی حذف کنید.

ایا زمانی که این دو افزونه نصب شده بودند سایت باز هم مشکل داشت یا بعد از حذف این دو مشکل به وجود امد؟

لینک به ارسال

سايت قبل از نصب اين دو افزونه مشكل نداشت .

من گمان كردم بمشكل از نصب اين افزونه هاستبراي همين اونا را پاك كردم.

لینک به ارسال

سلام و درود

افزونه هایی که نصب کردید و بعد از نصب اونها این مشکل بوجود آمد رو بطور کامل حذف کنید. یعنی از مدیریت سایت حذفشون کنید و اگر بعد حذف فایل یا پوشه ایش در هاست باقی موند اون رو هم بصورت دستی حذف کنید و تیبل های مربوطه رو هم بصورت دستی از دیتابیس حذف کنید...

دقت داشته باشید که ممکن هست بهمراه کامپوننتی که نصب کرده بودید پلاگینی هم مربوط به اون کامپوننت نصب شده باشد که از مدیریت پلاگین ها چک و اگر بود حذف کنید...

قبل از هر کاری بک آپ فراموش نشه مخصوصا کار با دیتابیس

پیروز باشید

لینک به ارسال

20.gif من همه اين كارا را كردم ، به دادم برسيد

كس ديگه اي نيست كه با اين مشكل مواجه شده باشه ؟؟

يا بدونه

اگه كسي بتونه درستش كنه من حاظرم سي پنل را هم در اختيارش بگذارم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...