رفتن به مطلب
MSZaher

متن ساده بدون لينك در ايميل مديريت سايت و كاربري

پست های پیشنهاد شده

با سلام

چرا موقع ثبت نام كاربران ،متن تاييد در ايميل لينك نداره و ايميل ساده مياد بدون لينك كه نداره

راه حل چيه در اين مورد ؟؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

اول اینکه باید ثبت نام از طریق ایمیل رو فعال کنید

دوم اینکه آخرین نسخه از جوملا 1.5 که در حال حاضر 1.5.26 است رو روی پوشه های جوملا تون extract کنید و پوشه installation رو حذف کنید

سوم اینکه افزونه هایی برای تغیر ایمیل های ارسالی جوملا وجود داره که می تونید از آنها هم استفاده کنید

مثلا یکی شو جومینا با نام " قالب ساز ایمیل جومینا " منتشر کرده

در پناه ایزد

لینک به ارسال

با سلام دوستان من یک مشکلی دارم با این کامپوننت ثبت نام از طریق ایمیل یا Email Registrationg , وقتی که نصبش کردم یک لینک تنها در کامپوننتهای جوملای 2.5 من اومده و وقتی روش کلک کردم فقط گفته که یک منو بسازم . وقتی منو بسازم چی باید توی منو بگذارم تا این محل ایمیل برای کابران فعال بشه . شاید اصلا برای جوملای 1.5 بوده ؟ یکی من را راهنمایی کنه ممنون میشم

لینک به ارسال

با سلام

بهتر بود سوال را در تاپیک جدید مطرح میکردید ولی بله اون افزونه با جوملا 2.5 سازگاری ندارد

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...