رفتن به مطلب
seminoo

اجرای سایت آژانس هواپیمایی

پست های پیشنهاد شده

سلام و درود مجددا با مشکلاتم برگشتم :D

میخوام سایت آژانس هواپیمایی طراحی کنم و چند تا سوال داشتم اول اینکه تا حالا نکردم این کار رو اصلا شروع کنم یا قیدش رو بزنم چون مشتری حتماً قسمت رزرواسیون و پرداخت آنلاین رو میخواد داشته باشه منم که سرم درد میکنه واسه کارهای پر درده سر :D

دوم اینکه پلاگین آماده 2 زبانه چیزه کامل و بدرد بخوری داریم برای این کار ؟؟ تقریبا میخوام قسمت رزرواسیونش مثل لینک زیر باشه http://sepehr.iranhrc.ir/Systems/FA/Reservation/Flight_NewReservation_Search.aspx?qry=z+YKcte6XI7UvKhKSA3r1zas6g5QTrA4mUtFfzyE2dmxufx9iOD8CLYfXGF2X+TsDEwL87NH3iwJM3ufy5L4cnvDamPU1SmqtMnXqJVn/zg=

میبینید که همه چیش کامله تعداد بزرگسال - خردسال - نوزاد روز پرواز محاسبه هزینه وارد کردن مشخصات مسافر و در نهایت پرداخت آنلاین و ... هر چیزی که مربوط به رزرواسیون باشه دیگه حالا کمک کنید که چه خاکی به سرم بگیرم :001:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

:002: مجددا سلام کسی میتونه راهنماییم کنه ؟

اصلا میشه رزرواسیونش رو بدم برام با .net بنویسن خودم کارهای دیگه سایتش رو با جوملا ردیف کنم !؟

لینک به ارسال

سلام

اگر فقط رزو کردن باشه یعنی فرمش باشه می تونید با rsform یک فرم اختصاصی طراحی کنید که به درگاه پرداخت آننلاین هم وصل باشه

افزونه های رزرو هم موجوده البته بنده زیاد با اونا کار نکردم

بدرود

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...