رفتن به مطلب
freemagic

قالب شیشه ای مانند مثل این

پست های پیشنهاد شده

با سلام

یه قالب مثل قالب این سایت میخواستم

http://www.parspatogh.com

ضمنا میخواستم 3 ستونه و ستون مطالب هم وسط باشه. مثل همین رنگ بندی ملایم و حالت شیشه ای داشته باشه.

ترجیحا کلی پوزیشن هم داشته باشه :002:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

این تاپیک حدود 100 تا بازدیدکننده داشته. یعنی هیچ کس تا حالا قالب مشابه ندیده!!!

اگه کسی هست که بتونه طراحی کنه حاضرم هزینش رو هم پرداخت کنم

لینک به ارسال

درود بر شما

آدرسی که دادید اشتباه هست و ارور میده!

موفق باشید

شاید برای شما ارور میده

من تست کردم سایت کامل بالا اومد و همون قالبی هم بوده که میخواستم

لینک به ارسال

سلام

نمیدونم سایت با جوملاست یا نه ولی شک دارم با جوملا باشه

براتون سرچ هم کردم ولی قالبه شیشه ای پیدا نکردم

تو این سایت بگردید شاید چیزی پیدا بشه

http://www.joomla24.com/

لینک به ارسال

همینطور که آقا محمد گفتند قالب این سایت با جوملا نیست!

این قالبی هم که شما میخواید چیز خاصی نداره و کاملا ساده هست.

حالت شیشه ای اون رو هم شما میتونید خودتون با دستور opacity در css برای هرجا درست کنید!

موفق باشید

لینک به ارسال

تصمیم گرفتم خودم بشینم از اول قالب رو درست کنم. توی یه تاپیک دیگه

همین انجمن آموزش تبدیل قالب html رو به قالب جوملا رو خوندم. این طوری پیش

بریم ببینیم چی از آب در میاد

همینطور که آقا محمد گفتند قالب این سایت با جوملا نیست!

این قالبی هم که شما میخواید چیز خاصی نداره و کاملا ساده هست.

حالت شیشه ای اون رو هم شما میتونید خودتون با دستور opacity در css برای هرجا درست کنید!

موفق باشید

میگم این قابلیت opacity در css کار همین دستور fadeto در jQuery رو انجام میده؟ یا فرق داره؟

لینک به ارسال

یه چیزی رو هم در نظر بگیر که ie تا اونجا که من میدونم از opacity پشتیبانی نمیکنه پس میتونی عکس های شیشه ای درست کنی

البته این قالب رو با آرتیستر راحت میشه در آورد:-)

لینک به ارسال

میگم این قابلیت opacity در css کار همین دستور fadeto در jQuery رو انجام میده؟ یا فرق داره؟

با سلام

تقریبا" میشه گفت بله در نتیجه نهایی یکی هستند ولی با این تفاوت که opacity مقداری کاملا" ثابت است ولی fadeto از یک مقدار 100٪ به یک مقدار ثابت تغییر میکنه یا به قولی حالت انیمیشن داره در حالی که opacity اینطور نیست

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

این قابلیت opacity ظاهرا توی css3 اضافه شد چون توی نسخه قبلیش ندیدم

کسی میدونه که هرکدوم از مرورگرها از چه نسخه ای به بعد این css3 رو پشتیبانی میکنن؟

ضمنا اونایی که css کار کردن میدونن که اگه فرضا یه تگ div رو با دستور opacity یا fadeto شفاف کنیم تمام محتویات داخلی اون تگ هم شفاف میشه در صورتی که من نمیخوام محتویات داخلی هم شفاف بشن. کسی میدونه چه طور میشه این مشکل رو هم برطرف کرد؟

لینک به ارسال

css3 رو اکثر مرورگرا دیگه پشتیبانی میکنند.ولی هر کدوم یه پسوند خاصی برای این کار دارند!

مثلا برای اپرا -o- هست.

IE ورژن جدید رو خبر ندارم پشتیبانی میکنه یا خیر.ورژن های قدیمی IE پشتیبانی نمی کنند.

ضمنا اونایی که css کار کردن میدونن که اگه فرضا یه تگ div رو با دستور opacity یا fadeto شفاف کنیم تمام محتویات داخلی اون تگ هم شفاف میشه در صورتی که من نمیخوام محتویات داخلی هم شفاف بشن. کسی میدونه چه طور میشه این مشکل رو هم برطرف کرد؟

متوجه منظورتون نشدم!

میتونید یه مثال بزنید

موفق باشید

لینک به ارسال

با سلام

یکی از فواید استفاده از css برای استفاده کمتر از تصاویر و در نتیجه سبک سازی قالب میباشد

اما ممکنه برخی از موارد نتونه مثمر ثمر واقع بشه

بهتره که همانطور که در پست شماره 8 هم اشاره شد از خود تصاویر استفاده کنید و اونا رو بصورت شفاف تهیه کنید

هر چند استفاده از تصاویر تا حدودی باعث افزایش حجم قالب میشه اما همین امر باعث میشه تا در تمام مرورگرها نمایش تقریبا" یکسانی رو داشته باشید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

css3 رو اکثر مرورگرا دیگه پشتیبانی میکنند.ولی هر کدوم یه پسوند خاصی برای این کار دارند!

مثلا برای اپرا -o- هست.

IE ورژن جدید رو خبر ندارم پشتیبانی میکنه یا خیر.ورژن های قدیمی IE پشتیبانی نمی کنند.

متوجه منظورتون نشدم!

میتونید یه مثال بزنید

موفق باشید

منظور من اینه

وقتی تگ d1 رو به صورت شیشه ای درمیارم تمام تگ های داخلی مثلا اینجا d2 هم به صورت شیشه ای درمیاد. در صورتی که من نمیخوام جز d1 تگ دیگه ای شیشه ای بشه

با سلام

یکی از فواید استفاده از css برای استفاده کمتر از تصاویر و در نتیجه سبک سازی قالب میباشد

اما ممکنه برخی از موارد نتونه مثمر ثمر واقع بشه

بهتره که همانطور که در پست شماره 8 هم اشاره شد از خود تصاویر استفاده کنید و اونا رو بصورت شفاف تهیه کنید

هر چند استفاده از تصاویر تا حدودی باعث افزایش حجم قالب میشه اما همین امر باعث میشه تا در تمام مرورگرها نمایش تقریبا" یکسانی رو داشته باشید

موفق و پیروز باشید

یا حق

چه طوری از خود تصاویر استفاده کنم؟

عکس اگه آماده باشه که دیگه شیشه ای نیست! من میخوام طوری باشه که اگه طبق مثال بالایی d1 به صورت شیشه ای دراومد محتویات زیرش معلوم باشه در صورتی که عکس هرچی که باشه خودش به تنهایی محتویات لایه های زیری رو نشون نمیده

لینک به ارسال

سلام

شما کدنویسی بلدین یه نه ؟

اگه تا به حال قالب طراحی کردید که هیچ - اما اگه بلد نیستین کار رو به کاردون بسپارین بهتره!!!

تصاویر شیشه اکثرا یا از gif ساخته میشن یا png . اما به خاطر کیفیتی که پی ان جی داره از اون استفاده می کنن.

و در مورد سی اس اس هم باید بگم که نخیر

شما اگه برای دایو دومی خصیصه تعریف کنی اون اولویت قرار می گیره و هیچ مشکلی هم پیش نمیاد

ولی اگه می خواید کارتون جالب در آد ، توصیه میکنم بدید به یه طراح تا این کار رو براتون انجام بده .

با سپاس

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...