رفتن به مطلب
seminoo

صفحه اول ماژول مطلب ندارم و میخوام home پیج تعریف کنم

پست های پیشنهاد شده

سلام و درود

من داخل صفحه اصلی هیچ مطلبی ندارم و فقط منو و بنر دارم حالا بالای صفحه گزینه ای به نام Home دارم . چه جوری home رو تعریف کنم که صفحه پیش فرضم بشه و به صفحه اول لینک بشه ؟ همون طور که میدونید گزینه Link های خارجی به صورت صفحه پیش فرض قرار نمیگیره حالا چکار کنم home پیج بشه نمایش صفحه اول که فقط منو و بنر دارم داخلش و مطلبی ندارم ؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

home که صفحه اصلی سایت شماست

دقیقا منظورتون از home چیه؟

سلام

home که صفحه اصلی سایت شماست

دقیقا منظورتون از home چیه؟

من 2 تا قالب تو سایتم دارم تمام منو ها و بنر ها برای قالب شماره 2 ( فرعی ) تعریف شده که مطالب رو تو این قالب نمایش بده حالا قالب شماره یکم که فقط بنر و منو داره قالب پیش فرضم میخوام بشه چیکار کنم و اینکه چیکار کنم منوی Home قالب اصلی که همون شماره یک هست رو نشون بده ؟

لینک به ارسال

ببینید اینکه دوتا قالب دارید حتما باید در مدیریت قالب ها " اختصاص به منو " رو تنظیم کرده باشید خوب می تونید منو رو به هر یک از منو های دلخواه اختصاص بدید

حال منو ای که بطور پیشفرض است رو به قالب دلخواه مرتبط کنید

این طور که منظور شما رو متوجه شدم جواب دادم

بدرود

لینک به ارسال

ببینید اینکه دوتا قالب دارید حتما باید در مدیریت قالب ها " اختصاص به منو " رو تنظیم کرده باشید خوب می تونید منو رو به هر یک از منو های دلخواه اختصاص بدید

حال منو ای که بطور پیشفرض است رو به قالب دلخواه مرتبط کنید

این طور که منظور شما رو متوجه شدم جواب دادم

بدرود

یعنی شما میگید وقتی رو گزینه home که تو قسمت مدیریت قالب اختصاص دادم به قالب صفحه اصلی ، کلیک کنم مثلا وارد یه مطلب دیگه داخل صفحات فرعیم بشه!! بزار یک بار دیگه کاملتر بگم من میخوام تو صفحات فرعی که قالب شماره 2هستش وقتی روی home کلیک میکنم وارد صفحه قالب اصلیم بشه و وقتی داخل صفحه اصلی رو home کلیک میکنم یا اتفاقی نیافته یا مجداد همین صفحه اصلی لود بشه . خودم که فکر میکنم باید تو صفحه اصلی یک مطلب بزارم و منوی Home رو به این مطلب صفحه اصلی ربط بدم شما نظره دیگری ندارید ؟

خیلی ممنون که پیگیری میکنید یه سوال مهمتر از این داشتم ازتون من فوکاگالری فارسی نصب کردم و تعداد 100 عکس برای گالریم تعریف کردم اول اینکه کلمه های ناوبری صفحاتم ( شروع - بعدی - قبلی - پایان ) آخره کلماتش ناقص نمایش داده میشه بهتر بگم آخرین حرف هر کلمه رو با حروف کوچیک نشون میده ! نتونستم هنوز درستش کنم و اینکه خواستم انگلیسیش کنم حتی فایل ini رو پیدا کردم و کلمات فارسیش رو به انگلیسی تغییر دادم بازم همون جوری فارسی نصفه نیمه نمایش میده شما میدونید باید چکار کنم ؟

لینک به ارسال

کلا باید این کار رو بکنید

ساخت گزینه منو جدید

نوع منو نمایش مطالب ویژه

و منو رو پیش فرض قرار بدید که کاربر با وارد کردن آدرس سایت وارد اون صفحه بشه

بعد از داخل ماژول ها یه ماژول جدید به نام ایجاد منو بساز و هر کجای قالبت که موقعیت منو داره قرار بده

با سپاس

لینک به ارسال

با سلام

بزار یک بار دیگه کاملتر بگم من میخوام تو صفحات فرعی که قالب شماره 2هستش وقتی روی home کلیک میکنم وارد صفحه قالب اصلیم بشه و وقتی داخل صفحه اصلی رو home کلیک میکنم یا اتفاقی نیافته یا مجداد همین صفحه اصلی لود بشه . خودم که فکر میکنم باید تو صفحه اصلی یک مطلب بزارم و منوی Home رو به این مطلب صفحه اصلی ربط بدم شما نظره دیگری ندارید ؟

اینطور که من متوجه شدم شما میخواهید در تمام صفحاتتون از یک قالب استفاده کنید و فقط در یک صفحه از قالبی متفاوت استفاده کنید

در اینصورت شما در مدیریت قالبها ، قالب دوم تون رو بطور کامل پیشفرض قرار بدید و بعد در تنظیمات قالبی که میخواهید به صفحه home اختصاص بدید در تنظیمات اون قالب فقط به صفحه home تخصیص بدید

یه سوال مهمتر از این داشتم ازتون من فوکاگالری فارسی نصب کردم و تعداد 100 عکس برای گالریم تعریف کردم اول اینکه کلمه های ناوبری صفحاتم ( شروع - بعدی - قبلی - پایان ) آخره کلماتش ناقص نمایش داده میشه بهتر بگم آخرین حرف هر کلمه رو با حروف کوچیک نشون میده ! نتونستم هنوز درستش کنم و اینکه خواستم انگلیسیش کنم حتی فایل ini رو پیدا کردم و کلمات فارسیش رو به انگلیسی تغییر دادم بازم همون جوری فارسی نصفه نیمه نمایش میده شما میدونید باید چکار کنم ؟

سوال جدید در تاپیک جدید . قوانین...!

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

دوست من

دارید برای نمایش یک صفحه (که صفحه اصلی سایتتون هم هست)

از یک قالب مجزا استفاده می کنید تازه

میگید که تو اون صفحه فقط بنر دارید

اما پیشنهاد من به شما

استفاده از قالبی که به صورت شرطی برای صفحه نخست ظاهری متفاوت داره هست

به قالب های سایت جومینا مراجعه کنید

یه قالبی برای محرم بوده که به همین صورت هستش

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...