رفتن به مطلب
seminoo

یه مشکل خاص با عنوان صفحه

پست های پیشنهاد شده

با درود

از اینجا شورع به توضیح میکنم که صفحه ای به آدرس زیر را طراحی کردم www.miniaturepub.com که این صفحه تماما با دریمویور طراحی شده و در هاست از گزینه redirect www برای سایت مسیر اصلی سایت را این صفحه تعریف کردم . و لینک هایی که داخل این صفحه قرار دارد رو با جوملا طراحی و بارگذاری کردم. حالا یک مشکلی پیش اومده !!! وقتی از صفحه اصلی ( اول miniaturepub.com ) روی لینک ها کلیک میکنم مثلا English Books وارد پیجی مربوطه میشم که با جوملا طراحی شده ولی بالای قسمت عکس ها نوشته شده (( مطالب-Readin )) که نمیدونم این رو ازکجا حذف یا خاموش کنم در صورتیکه وقتی از داخل همین صفحه روی English Books مجددا کلیک کنید اون متن (( مطالب-Readin )) نشون داده نمیشه !!!

میخوام به صورتی باشه که وقتی از صفحه اول هم روی لینک ها کلیک میکنم اون کلمه (( مطالب-...)) در صفحه مقصد نشون داده نشه

----------------------------------------------------------

این سایت رو من ابتدا با دریم ویور طراحی کرده بودم ولی صفحات داخلی و لینک ها رو مجددا با جوملا اجرا کردم ولی دیگه نخواستم home پیج رو مجددا اجرا کنیم و از همون فایلی که قبلا با دریم ویور ساخته بودم استفاده کردم اگر مشکلم حل نشه مجبور میشم بشینم قالب home پیج رو هم طراحی کنم که جدا دیگه نمیخوام براش وقت بزارم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

منوی مربوطه را ویرایش کنید و در تنظیمات آن منو نمایش عنوان صفحه را روی خیر قرار دهید

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

با سلام

منوی مربوطه را ویرایش کنید و در تنظیمات آن منو نمایش عنوان صفحه را روی خیر قرار دهید

موفق و پیروز باشید

یا حق

ممنون از راهنماییتون ولی من همه چیز چندین بار خاموش روشن کردم اصلا تاثیری نداره !؟ تازه یه چیزه دیگه ام متوجه شدم که دکمه های ناوبری بین صفحات ام مثل ( صفحه بعدی - صفحه قبلی ) وقتی از پیج اول وارد لینک ها میشم وجود نداره !!! ولی وقتی از داخل خود لینک ها روی لینک ها کلیک میکنم نمایش داده میشه !!!

لینک به ارسال

با سلام

مورد بعدی هم باز مربوط به تنظیمات منو میشه

اگر نمایش ناوبری را روی خودکار قرار داده باشید زمانیکه تعداد مطالبتون از مقدار تعیین شده بیشتر بشه نمایش داده میشه

موفق و پیروز باشید

با حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...