رفتن به مطلب
azadeh_1510

ماژول خبر (لينك روي خود خلاصه خبر+مجموعه اخبار مربوطه+عكس كوچك)

پست های پیشنهاد شده

سلام

من قبلا براي اخبار از ماژول خبري aidanews2 استفاده كردم كه خوبه اما اين قابليت رو نداره كه به جاي ادامه مطلب ، بشه با كليك روي خود خلاصه خبر لينك داده بشه به جاي ديگه اي

اما امكان نمايش category و عكس بندانگشتي رو داره

ممكنه راهنماييم كنين

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

خب بطور معمول هیچ کدام از افزونه های هم خانواده ایدا نیوز اینجوری که شما می گید نیستن

و همه ادامه مطلب دارن

این که شما می فرمایید باید بصورت اختصاصی و با ویرایش ماژول ایجاد بشه

لینک به ارسال

درود

لینک کردن لید به مطلب کار معمولی نیست. در آیدا نیوز یا گلوبال تیتر مطلب یا عکس اون بصورت پیش فرض لینک هستند و مخاطبین هم بخوبی می دانند که برای ورود به خبر باید روی عنوان یا عکس خبر کلیک کنند.

در تمام سایت های خبری نه ادامه مطلب وجود دارد و نه لید خبر لینک هست و این امری معمول است.

در هر حال برای این کار باید به فایل ویوی ماژول مربوطه رفته و PHP را ویرایش کنید که نیازمند دانش PHP است. اما توصیه می کنم چنین کاری نکنید چرا که غیر معمول است.

ارادتمند

لینک به ارسال

سلام

حتما من بد توضیح دادم ببینین چیزی که میخوام اینه:

ماژول خبری با دو قابلیت:

1-با کلیک روی همان یک خط خبری(که واقعا هم یک خط هست و ادامه ندارد)یک لینک به آدرسی خارج از پرتال خودم داشته باشد.

2- بعد از خبر (در همان خط)با کلیک روی "مجموعه اخبار" به یک صفحه درون پرتال هدایت شود که در آن صفحه لیست تمامی این عناوین قابل مشاهده باشد.مثال:

بازدید وزیر علوم از دانشگاه آزاد مجموعه اخبار

با کلیک روی بازدید وزیر علوم از دانشگاه آزاد سایت مثلا دانشگاه آزاد (آدرسی که در اینترنت مربوط به آن خبر است را میدهم) باز شود. و با کلیک روی "مجموعه اخبار" ، یک صفحه در پرتال باز میشود که تمامی این اخبارهای کوتاه را نمایش میدهد با هایپر لینکهای مربوطه

لینک به ارسال

با سلام

1-با کلیک روی همان یک خط خبری(که واقعا هم یک خط هست و ادامه ندارد)یک لینک به آدرسی خارج از پرتال خودم داشته باشد.

با کلیک روی بازدید وزیر علوم از دانشگاه آزاد سایت مثلا دانشگاه آزاد (آدرسی که در اینترنت مربوط به آن خبر است را میدهم) باز شود

در این مورد میتونید از افزونه های نمایش RSS استفاده کنید

2- بعد از خبر (در همان خط)با کلیک روی "مجموعه اخبار" به یک صفحه درون پرتال هدایت شود که در آن صفحه لیست تمامی این عناوین قابل مشاهده باشد

با کلیک روی "مجموعه اخبار" ، یک صفحه در پرتال باز میشود که تمامی این اخبارهای کوتاه را نمایش میدهد با هایپر لینکهای مربوطه

این مورد نیز بستگی به افزونه ای که برای مورد اول انتخاب میکنید داره که به احتمال زیاد باید در ساختار افزونه تغییراتی رو ایجاد کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

من مبتدی هستم .ممکنه خواهش کنم دقیقتر و با جزئیات بیشتر راهنمایی کنید؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...