رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

افزونه ی مطالب مرتبط (plg_related_articles_tags+farsi) رو همینطوری خوش خوشان! فارسی کردم، البته به درد خودم نخورد اما بنظرم رسید ممکنه بدرد خیلی از دوستان بخوره...

این افزونه رو از سایت سازنده دانلود کردم و فایل زبان فارسی رو بهش افزودم، البته روی چند قالب فارسی شده تست کردم و نیازی به راست چین شدن نداشت بنا بر این راست چین نکردم.

اما طریقه ی عملکرد این افزونه اینطوره که افزونه "تگ های" افزوده شده به هر مطلب رو چک می کنه و مطلب دارای تگ های مشترک رو به هم ربط می ده (زیر مطلب، مطالب مرتبط دیگر رو لیست می کنه).

البته بخشی از خلاصه ی متن مطلب مرتبط رو هم در زیر لینک نمایش می ده+لینک ادامه ی مطلب که من خیلی خوشم نیومد. چرا که کاربر تنها می تونه تعداد کاراکترهای خلاصه ی متن رو تعیین کنه و نمی تونه این امکان رو از کنترل پنل افزونه غیر فعال کنه که ضعف بزرگی محسوب می شه...

بعد از نصب به مدیریت پلاگین ها رفته و افزونه رو پیکره بندی و فعال کنید.

در هر حال لینک دانلودش اینه:

http://dl.joomina.ir/file.php?file=125f6b081d4eaeb60369897d70d91f74

امیدوارم خوشتون بیاد و بدرد بخوره!

ممنون می شم مدیران چک کنند و اگر ایرادی بود بگن تا رفع بشه...

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...