رفتن به مطلب
StRoNgEr

نیاز به افزونه!

پست های پیشنهاد شده

[align=right]سلام دوستان ، من یه سوال دارم

اگر شما یه سایت عکاسی داشته باشید و در یک منو بخواید مثلا 40 تا عکس رو انتخاب کنید که کاربر ببینه و مثلا بگه من این 20 تا رو پسندیدم و لازم دارم! ( یه چیزی مثل تیکت دهی ! ) ، شما برای این کار از چه افزونه ای یا روشی استفاده میکنید ؟

[/align]

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

میخوای عکس ها رو پولی بدی باید از افزونه های فروش فایل استفاده کنی

اگه بخوای رایگان دانلود کنند از افزونه ای مثل jdownload میتونی استفاده کنی

لینک به ارسال

[align=right] برای فروش نیست ! مثلا میخوام از بین 50 تا عکس 40 تا رو انتخاب کنه و من بفهمم اون 40 تا رو انتخاب کرده تابراش مثلا ویرایش کنم اونارو !

لینک به ارسال

سلام

اینجور که شما ساده گفتید میشه عکس را نمایش داد همراه با یک کد پیشفرض , کاربر هم از طریق تماس با ما درخواست خودش رو بده

اگر پیشرفته تر میخواهید کمی دقیق تر و با جزییات بگید شاید اصلا چیزی که بخواهید وجود نداشته باشه! به عنوان مثال عرض کردم

مثلا با فوکاگالری خیلی راحت یک گالری عکس زیبا راه میندازید

میتونید عکس ها را در اندازه و کیفیت بالا آپ کنید ولی در اندازه کوچک به نمایش بذارید. هرکس می تونه دکمه جزییات و دکمه دانلود داشته باشه

دمو فوکاگالری : http://www.phoca.cz/demo/ (سمت راست)

البته خیلی امکانات بیشتری داره

بدرود

لینک به ارسال

فرض کنید همین گالری رو زیر هر عکس یک چک باکس داشته باشه ، و بعد انتخاب کردن هر عکس و زدن دکمه ارسال من در صفحه مدیریت خودم متوجه بشم کدوم عکسا رو انتخاب کرده کاربر

لینک به ارسال

با سلام

اینکار رو میتونید با انواع فرمسازها به شکلهای مختلفی انجام بدید

مثلا یک فرم درست کنید و یک کادر متنی قرار بدید تا اسامی فایلها رو وارد کنند و براتون ارسال کنند

یا اینکه نام هر فایلهاتون رو بصورت چک باکس در فرم سازتون قرار بدید تا داخل فرمساز اسامی رو انتخاب کنند و ارسال کنند

و یا ...

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

یعنی مثلا عکسها رو تو یه گالری بزارم . بعد زیرش یه فرم جدا بزارم و ... ؟ نمیشه عکسا تو خود فرم باشن و زیر هر عکس چک باکس باشه ؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...