رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

دوستان سلام

همانطور كه همگي مي دونيد بزرگترين ضعف جوملا در سئو هستش - كسي كه مي خواد سايت بزنه بين وردپرس و جوملا گير مي افته كه كدوم رو انتخاب كنه و به دليل نزديكي زياد وردپرس به گوگل كه حتي بعضي ها مي گن با گوگل پسر خاله هستش 4.gif با توجه به قابليتهاي فراوان جوملا،مي آد وردپرس رو انتخاب مي كنه و همگي مي دانيم كه واقعاً وردپرس از لحاظ سئو حرف نداره.

و مي خواستم از دوستان خواهش كنم با كامپوننت، پلاگين، يا از هر راهي شده اين مشكل جوملا رو حل كنند به خدا ديگه داره من يكي رو كلافه مي كنه از هر راهي مي رم يه مشكلي داره و خواهشمندم يه راه واقعاً‌ كاربردي براي حل اين مشكل پيدا كنند تا نجات پيدا كنيم.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوست عزیز هیچ وقت نمیتوان جوملا و وردپرس رو با هم مقایسه کرد جوملا امکاناتش بیشتره و با وردپرس میتوان یک سایت سایت رااندازی کرد وردپرس این مزیت رو داره که از جوملا سرعت بارگذاری خوبی داره ولی در کل اگه کسی میخواد سایت حرفه ای تر راه اندازی کنه جوملا بهترین مدیریت محتوا است

یه کامپوننت است که در سایت جوملا معرفی شده شاید به درد شما بخوره یه سر به سایت جومینا بزن

لینک به ارسال

دویت عزیز شما خیلی راحت می تونید بهتر از هر سیستم جوملاتو سو کنی

فقط با چند کامپونت و ماژول

1. اول اینکه سو و کتاه کردن لینک خود جوملا رو فعال کنی

2.استفاده از کامپوننت joomsef

3.استفاده از کامپونت rsSeo

4.استفاده از کامپونت sh404SEF

5.استفاده از سو در دادن مطلب

ما همه رو می ندازیم روی گردن جوملا اینجور نیست باید بگم به شما که 90 درصد به نظر من خودت در مطلب ددن کلماتی که باید استفاده کنی لینک هایی که در هر مطلب بدی که برای خودش یک 80 صفحه می شه

وقتی این کار ها رو بکنی تازه ثبت می شی

شما بیشتر بر سو جوملا نباش بلکه بیشتر باید در مطلب دادن و مدیریت لینک ها و مدیریت سایتت توجه کنی

با تشکر شهریار

لینک به ارسال

هر سه افزونه رو نصب كنم؟؟؟؟؟؟

استفاده از کامپوننت joomsef

استفاده از کامپونت rsSeo

استفاده از کامپونت sh404SEF

و اگه براتون ممكنه لينك دانلود اونا رو بگذاريد و از تمام دوستان خواهش مي كنم كه به تكميل اين تايپك كمك كنند تا مشكل تمام كاربران جوملا حل بشه

لینک به ارسال

هر سه افزونه رو نصب كنم؟؟؟؟؟؟

استفاده از کامپوننت joomsef

استفاده از کامپونت rsSeo

استفاده از کامپونت sh404SEF

و اگه براتون ممكنه لينك دانلود اونا رو بگذاريد و از تمام دوستان خواهش مي كنم كه به تكميل اين تايپك كمك كنند تا مشكل تمام كاربران جوملا حل بشه

یکی از این افزونه ها رو نصب کنید و نمی شه لینکشو در انجمن گزاشت بخاطر این که ورز می باشد

خیر JOOMACE که در جومینا هم فارسی شدشد وجود داره برای شما کافی است

اینم یک تست بکنید من تاحالا باهاش کار نکردم اگه فارسی هم هست خوبه

موفق باشید

لینک به ارسال

با سلام

یه چیزی خدمتتون عرض کنم اولاً اینکه این دوتا اصلاً نباید باهم مقایسه شوند ! چون هدف های که اینها دونبال میکنند با هم جداست و هر کدام برای کار خاصی طراحی شدند ....

درمورد سئو هم باید عرض کنم بله بطور پیشفرض wp قویتره .... اما با فعال کردن سئو {خود } جوملا ، جوملا هم کمی ازwp نخواهد داشت { مطمین باشید } و اگه هم از ایکستنشن برای اینکار استفاده کنید دیگه جای هیچ حرفی باقی نخواهد مانند ............

موفق باشید یا حق

لینک به ارسال

سلام

همین سئو پیش فرض جوملا خیلی هم مناسب است. فقط باید درست استفاده کنید و سایت رو نیز درست پیکر بندی کنید. غیر از همه این موارد محتوای درون سایت و موارد خارج از سایت نیز بسیار دخیل هستند.

یا حق

لینک به ارسال

بهترين افزونه و الحاقي كه براي اينكار موجود هست چيه؟ و از كدومشون استفاده كنم

و آيا اين افزونه ها با جوملا 1.6 كه قراره بياد مشكلي دارند يا نه؟

البته JOOMACE رو كه آقاي تهراني فرمودند يقيناً‌ افزونه ي خيلي خوبي هستش و فقط براي تكميل تايپك گفتم كه جاي اين سؤالات هم خالي نباشه.

و چون سايت به علت تغييرات باز نيست كه بتونم دانلود كنم از دوستان خواهشمندم لينك دانلود اون رو قرار بدهند.

لینک به ارسال

بهتر بودن بسته به رضایت کاربر است و نمی توان توصیه ای خاص داشت. در مطالب انجمن به قدر کافی بحث شده، جستجو و مطالعه نمایید.

شما از پیش فرض خود جوملا استفاده کنید. یا افزونه های دلخواه را بر روی یک سایت بصورت تست نصب کنید یعنی غیر از سایت اصلی خودتان. در صورت رضایت هر کدام را خواستید در سایت اصلی بکار بگیرید.

لینک به ارسال

دوست عزیز پارسا

لطفاً به قوانین احترام بگذارید و از ارسال اسپم خود داری نمایید

و از ارسال پستهای تکراری خود داری نمایید

لینک دانلود

با تشکر

لینک به ارسال

جناب رضايي

سلام عليكم

از پاسختون ممنونم

ولي مثل اينكه ايني رو كه گذاشتين همون JOOMACE نيستش كه آقاي تهراني معرفي كردن

من seo مي خوام نه sef

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...