رفتن به مطلب
moh899

مشکل با قالب اردیبهشت

پست های پیشنهاد شده

با سلام

قالب اردیبهشت رو نصب کردم چند تا مشکل دارم

1-هر قالبی رو که نصب کردم نتونستم منوی اصلی نمایش بدم فقط تو قالب پیش فرض منوی اصلی رو دارم

به مسیر منوها-->مدیریت منوها -->منوی اصلی رفتم وموقیت منو رو تغییر دادم ولی نشد

2-بعد از نصب این 2 پیام را تو صفحه دارم

Notice: Use of undefined constant mw_nright - assumed 'mw_nright' in C:\wamp\www\dent\templates\ordibehesht\index.php on line 45

Notice: Use of undefined constant mw_yright - assumed 'mw_yright' in C:\wamp\www\dent\templates\ordibehesht\index.php on line 174

3-کپی رایت و لوگو را چه جوری بردارم(لوگو توی عکس ها نبود)

اگه میشه یه عکس از موقعیت داخلی قالب بدید.

ممنون می شک اگه کمک کنید .باز هم سوال دارم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام و وقت بخیر

پست شماره 25 در این لینک که جناب صفرعلی عزیز جواب دادن رو ببنید : http://forum.joomina.ir/thread-12848-page-3.html

تا جایی که من خبر دارم در مدیریت ماژول ها موقعیت منو تغیر میکرد. یعنی چی منو رو نمی تونید نمایش بدید؟

شما یک ماژول از نوع ایجاد منو می سازید و در موقعیت دلخواه منتشر می کنید. در تنظیمات ماژول منو هم هر منویی که دلتون بخواد می تونید انتخاب کنید(بسته به منو هایی که در مدیریت منو دارید)

کپی رایت هم ممکنه در css قالبتون باشه ممکنه تو فایل index.php باشه ممکنه بصورت ماژول باشه که من بصورت ماژول رو بیشتر شک دارم شما این سه مورد را برسی کنید

لوگو هم می تونید روی اون کلیک راست کنید و گزینه view image رو بزنید وقتی لوگو در صفحه برای نمایش اومد ادرس رو در ادرس بار بگیرد و در روت هاست حذفش کنید

ضمنا اگر سوالی جدیدی دارید در تاپیک جدید مطرح کنید

بدرود

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...