رفتن به مطلب
رضاگنجی

حملات دی داس به سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام و درود

متاسفانه سایت ما مورد حملات دی داس قرار گرفته و ساسپند شده و از دوست یا دوستانی که اینکار رو کردند واقعا ممنونم ولی موردی که برای من جالب بود از سایت نیوک لرن ایمیلی داشتم که گفته زیر را مطرح کردند.

متن ایمیل

با بررسی که بنده کردم متوجه شدم سایت شما تحت حمله قرار گرفته و ویروسی شده و برای همین سایت شما با مشکل روبروست

شما باید از طرف سرور درخواست بررسی هاست را بکنید تا ببینند کجا می توانند ردیابی کنند

و یا روش دیگر این است که کل هاست رو فرمت کنید و یک پشتیبان از فایل های مهم بگیرید و برگردانید

موفق باشید

--

Farshad Ghazanfari

www.nukelearn.com

من در این سایت نام سایت خود را نداده ام چگونه ایشون متوجه شده و ایمیل من رو داشته اند و تماس گرفته اند.

بهترین راه برای جلوگیری از این امر چیست

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ما تازه در شروع راهیم

و کسانی که این کار را انجام داده اند ما را راهنمایی کرده اند تا بتوانیم با امنیت بیشتر کارمان را جلو ببریم .

خدا را شکر می کنم که این اتفاق الآن و در اول راه افتاد اگر چند ماه می گذشت و ما سلسله مراتب و قسمت های مختلف سایت را طراحی می کردیم اون موقع جای تأسف داشت .

من خوشحالم که در جومینا عضو انجمن هستم و خوشحالترم که در Parsjoom می توانم خدمت کنم و آقای گنجی برای من ارزش زیادی دارند و کار ایشون را در زمینه ارائه الحاقات خوب به علاقمندان به جوملا دوست دارم و از ایشان حمایت می کنم .

کودک تا بزرگ شود و بتواند بدود مسیر کوتاهی را زمین می خورد و باید بتواند دوباره برخیزد اما وقتی راه اتفاد دویدن آن دیدنی است

لینک به ارسال

سلام و درود

در جستجو در نت به چند سایت برخوردم که روش بلاک کردن آی پی حمله کننده به سایت رو آموزش داده.

با استفاده از فایل .htaccess

http://www.freewebmasterhelp.com/tutorials/htaccess/

http://www.websecurity.mobi/computer-security/694-how-do-i-block-ip-address-accessing-my-web-site.html

http://blamcast.net/articles/block-bots-hotlinking-ban-ip-htaccess

البته به زبان شیرین انگلیسی است ولی میتوان متوجه شد.همچنین در سایت های پارسی نیز توضیحاتی در این زمینه موجود است.

لینک به ارسال

استفاده از کامپوننت jfirewall کمکی نمیکنه به این حملات ؟ نسخه رایگانش باز هم ارزش نصب کردنش رو داره ؟ یا اینکه نسخه اصلی بخریم ؟

لینک به ارسال

خوب شد گفتید اینجا بگم که آیا کامپوننتی نیست که ما آی پی رو اضافه کنیم بعد بلوک کنه یعنی کامپوننت jfirewall این کار رو میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک به ارسال

البته باید سرور آی پی های حمله کننده را بلاک کنه اگر سرور دارای امنیت باشه بهتره و معمولا فایروال سرور باید اینکار رو انجام بده

حالا چگونه است که بعضی از سرورها ه-ک میشن من نمیدونم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...