رفتن به مطلب
larsa.ir

کامپوننت های بسته نصبی

پست های پیشنهاد شده

با سلام وخسته نباشید خدمت دوستان من یه قالبی دارم که بسته نصبی آسان نصب داره داره تو این جوملا اسان نصب یه کامپوننت هست میخوام بدونم چطوری میتونم این فایل کامپوننت رو کلا ور دارم و تو جوملا خودم نصب کنم و بدون مشکل نصب بشه ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

با استفاده از فایل xml کامپوننت فایل های مربوطه رو از جوملا فعلی کپی کرده و در پوشه های خودشون تو سایتتون قرار بدید

بعد تیبلهای افزونه رو از طریق phpmyadmin انتقال بدید

لینک به ارسال

ببنید بنده یه قالبی رو از نت دانلود کردم که به صورته quick start هست بعد تو این بسته نصبی یه کامپوننت هست منظورم اینه من چطوری میتونم این کامپونتت رو از این فایل quick start کلا ور دارم مثل اینکه دارم کپی میکنم که بخوام جای دیگه نصب کنم چطوری کدوم فایل هارو باید بردارم تا بسته نصبی کامپوننت دستم باشه مرسی

لینک به ارسال

سلام

دقت شاید در هنگام دانلود در پکیجی که دانلود کردید همون افزونه ای که خواستید باشه

احتمالا هست

اگر نبود راهی که آقای افروزی گفتند رو باید انجام بدید

فایل ها رو دستی کپی و جداول رو منتقل کنید.

انتقال جداول از یک سایت به سایت دیگه در انجمن بحث و آموزش داده شده جستجو کنید حتما پیدا خواهید کرد.

حتی براش افزونه هایی موجوده

در پناه ایزد

لینک به ارسال

اخه اینجا باید حتما نصب کنم این جوملا رو تا بتونم اونو وردارم درسته ؟ ولی تو بسته نصبی quick start خام هست هنوز نصب نشده اینجوری میشه کاری کرد که راحت تر بشه چون این سبکی که شما میگین باید همین بسته رو اول نصب کنم بعد برم دنبال این مواردش

لینک به ارسال

سلام

خیر افزونه قبلا در جوملا نصب شده بصورت خام نیست

روش اقای افروزی تقریبا عین همین نصب بسته هست یعنی شما دارید افزونه رو و جداولش رو نصب میکنید که باهم ارتباط برقرار کنند حالا همینو دستی انجام بدید

یکمی دردسر داره

بدرود

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...