رفتن به مطلب
shasti

سطح دسترسی برای انتشار و عدم انتشار مطالب در حوملا 2.5

پست های پیشنهاد شده

خدمت دوستان عزیز سلام عرضمی کنم .

در جوملا 1.5 در محیط ادمین در دسترسی گروه کاربران سطح دسترسی بود که با اون میتونستیم به مدیران سایت این دسترسی را بدهیم که مطالب را بارگذاری کنند اما توسط مدیر کل و یا یکی از مدیران سایت منتشر شود .

اما این امکان در جوملا 2.5 وجود ندارد . دسترسی هائی که میتونیم بدیم مثا ایجاد حذف ویرایش هست اما گزینه ای برای انتشار و یا عدم انتشار به یک گروه وجود نداره .

یک کامپوننت هم در جوملا 1.5 بود که بصورت خیلی پیشرفته تر این امکانات را به ما می داد اما الان این امکان در جوملا 2.5 نیست .

کسی از دوستان راهکاری برای این مشکل داره ؟ و یا کامپوننت و یا پلاگینی میشناسه بتونیم به یک گروه کاربری در محیط ادمین دسترسی انتشار و یا عدم انتشار مطالب را بدیم .

قبلا از دوستانی که کمک می کنند کمال سپاسگذاری را دارم .

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

تاپیک زیر را کامل مطالعه فرمایید ، سوالی بود در خدمتیم

http://forum.joomina.ir/thread-17808.html

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

جناب صفر علی

سلام

ابتدا از لطف شما بابت پاسخ به مشکل من کما تشکر را دارم . امیدوارم همیشه موفق و سربلند باشید .

اما مشکل من بقوت خودش باقیست . من آموزشی که معرفی کردید را بدقت خوندم . اما دقیقا عکس خواسته من شرح داده شده . بنا براین خواسته ام را یک بار دیگه با توجه به آموزش شما بیان می کنم . امیدوارم بتونید کمک کنید . در هر صورت از شما بسیار متشکرم .

مشکل من این هست که می خوام به کاربر نویسنده اجازه انتشار مطلب را ندهم شما در آموزش ارائه شه توسط شما اجازه انتشار مطلب به کاربر را دادید . خودتان در آموزش هم گفتید میشه حق انتشار مطلب را هم غیر مجاز کرد . ولی در این آموزش فرض بر این است که مجاز باشد . حالا من می خوام که حق انتشار مطلب برای نویسنده غیر مجاز باشه و مطلب را فقط بتونه بارگذاری کنه و مدیر کل سایت پس از بررسی در صورت لزوم اون را منتشر کنه وگرنه در همان حالت عدم انتشار باقی بمونه

لینک به ارسال

سلام

خوب اگر اینجوری است چرا به مدیریت دسترسی میدید؟

یه درجه نویسنده بدید و از سایت این کار رو انجام بده نه از مدیریت

البته اگر فقط نویسنده میخواهید و نیازی به دسترسی به مکان های دیگر نیست عرض کردم

اینجوری تا وقتی مدیریت کا اجازه نده منتشر نمیشه

این هم گزینه ی "ایجاد" که در سطح دسترسی است می تونید کنترل کنید

بدرود

لینک به ارسال

با سلام

البته آقای میری هم درست میفرمایند ولی جهت اطلاعتون میگم جوملا اینکار رو بصورت پیشفرض برای قسمت Frontend منتشرنشده اعمال میکنه و برای قسمت Backend بصورت منتشر شده

حال اگر میخواهید کاربر در قسمت ادمین نتونه مطلب رو بصورت منتشرشده ارسال کنه باید یک تغییر کوچک در هسته بصورت زیر ایجاد کنید :

به مسیر administrator/components/com_content/models/forms/article.xml بروید . در خطوط 21 تا 33 کدهای زیر قرار دارند

description="JFIELD_PUBLISHED_DESC" class="inputbox"
   filter="intval" size="1" default="1"
>

JPUBLISHED

JUNPUBLISHED

JARCHIVED

JTRASHED

کافیه که در کد بالا مقدار default را از 1 به 0 تغییر بدید . بدین ترتیب هر کس که در بخش ادمین بخواد مطلبی رو ارسال کنه پیشفرض روی منتشرنشده نمایش میده فقط فرقش اینه که با توجه به سطوح دسترسی تنظیم شده برخی قادر به تغییرش هستند و عده ای هم قادر به تغییرش نخواهند بود مگر کسی که مجاز به اینکار باشه مثل ادمین سایت

در ضمن شما میبایست گزینه تغییر وضعیت را روی ردشده قرار بدید تا کاربر قادر به تغییر این مورد نباشه

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...