رفتن به مطلب
dayfemale

بهترین نرم افزار برای ساخت فلش

پست های پیشنهاد شده

[align=right]با سلام

من میخوام برای سایتم یه فلش بسازم، بهترین نرم افزار برای ساخت فلش برای وب چیه؟؟؟درضمن قابل ذکره که من تا به حال فلش کار نکردم ،یه نرم افزاری باشه که خیلی پیچیده نباشه

با تشکر

[/align]

[align=right]با سلام

من میخوام برای سایتم یه فلش بسازم، بهترین نرم افزار برای ساخت فلش برای وب چیه؟؟؟درضمن قابل ذکره که من تا به حال فلش کار نکردم ،یه نرم افزاری باشه که خیلی پیچیده نباشه

با تشکر

[/align]

[align=right]با عرض پوزش من پسنم رو اصلاح میکنم.آیا راحتترین ترن افزار برای ساخت فلش نرم افزار سوییش مکس هست؟؟؟؟

[/align]

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خوب بهترین نرم افزار ادوبی فلش هستش .

اما برای شما که تا حالا کار نکردی نرم افزار های سوتینک sothink رو پیشنهاد می کنم .

کافیه اسمش رو روی سایت های نرم افزار بزنی و سوتینک ایزی و ... رو دانلود کنی نمونه های از پیش ساخته شده خوبی هم داره.

لینک به ارسال

خوب بهترین نرم افزار ادوبی فلش هستش .

اما برای شما که تا حالا کار نکردی نرم افزار های سوتینک sothink رو پیشنهاد می کنم .

کافیه اسمش رو روی سایت های نرم افزار بزنی و سوتینک ایزی و ... رو دانلود کنی نمونه های از پیش ساخته شده خوبی هم داره.

من اسم این نرم افزار رو داخل میهن دانلود سرچ کردم ولی یه نرم افزاری رو نشوم داد که برای ساخت منو بود :exclamation: :exclamation:

پیداش کردم

لینک به ارسال

سلام

نرم افزارهایی که معرفی کردید آیا از پارسی هم پشتیبانی میکنه؟

با سپاس

لینک به ارسال

سلام

بله از فارسی پشتیبانی میکند فقط کافیه که ویندوزت هم فارسی ساپورت کنه که اگر هم نمیکنه یه فارسی ساز مریم کافیه

در پناه ایزد

لینک به ارسال

با سلام

با اطمینان کامل میگم که SwishMax بصورت 100٪ زبان فارسی رو ساپورت میکنه چون خودم قبلا باهاش کار کردم

امکانات بسیار خوبی هم داره و خروجی های مختلفی هم تحویل میده

افکتهای بسیار زیاد و متنوعی هم داره

البته غولی همچون Macromedia Adobe Flash را دست کم نگیرید ولی برای خیلی ها ممکنه کار کردن با این سخت باشه

ولی اگر چند دقیقه روی SwishMax وقت بزارید خیلی سریع یاد میگیرید

SwishMax من رو یاد فتوشاپ میندازه چون تمام اجزایی رو که میخواهید اضافه کنید بصورت یک لایه با اون رفتار میکنه و این یکی از نقاط قوت این نرم افزاره

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...