رفتن به مطلب
Reran

درخواست ماژول و کامپوننت

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید

سه مورد نیاز داشتم خواستم نظرتون رو بدونم

اول یه خروجی rss قوی برای جملا

دوم یک سئو سایت مپ قوی و بعد هم یه ادیتور خیلی قوی

ممنون میشم کمکم کنید

خوش باشید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوست گرامی

به انجمن جومینا خوش آمدید

لطفا ابتدا الحاقات جومینا را جستجو کنید و بعد الحاقات معرفی شده در انجمن را...

http://joomina.ir

http://www.forum.joomina.ir/forum-7.html

پیروز باشید

لینک به ارسال

با سلام

به جومیـــنا خوش امدید...

ایم مورد رو هم به بیانات مجتبی جان اضافه کنم ، در مورد تک تک این مواردی که سوال کردید در فروم بحث شده و بهترین ها معرفعی شدند ...

*** یک بار برای همیشه قوانین رو مطالعه کنید ***

** قبل از ایجاد تایپیک سرچ کنید **

موفق باشید

یا حق

لینک به ارسال

خیلی ممنون از جوابتون به این میگن انجمن :D

اقا راستش من چند مورد دیدم مثلا برای rss موردی که دیدم برای Rss خوان بود نه خروجی که من برای سایت بذارم یجا هم خوندم داخل خود تنظیمات جملا ولی خوب کجاش ؟؟؟؟ کو ؟؟؟؟ من فقط یه خبرخوان پیدا کردن

مورد seo هم کامپوننت خاصی معرفی نشده بود والا چیزایی که من دیدم خواستم بپرسم یموقع جدیدا کاربران یا مدیران محترم چیزی استفاده کردند ...

باور کنید من خودم یه انجمن دارم این هوا تاپیک داره میدونم باید قبل از هر چیزی جستجو کرد ولی چیزی پیدا نکردم که تاپیک زدم ....

راستی یه سوال دیگه کامپوننت k2 نمیشه مجموعه هاش با مجموعه های خود جملا یکی باشه ؟؟؟ من نصب کردم ولی این موردو ندیدم حالا پرسیدنش ضرر نداره

ممنون

لینک به ارسال

سلام

یه کم بیشتر وقت بذارید به نتایج بهتری میرسید.

راستی یه سوال دیگه کامپوننت k2 نمیشه مجموعه هاش با مجموعه های خود جملا یکی باشه ؟؟؟ من نصب کردم ولی این موردو ندیدم حالا پرسیدنش ضرر نداره

از پنل مدیریت جوملا به قسمت مدیریت k2 برید. یه گزینه بالا و سمت چپ صفحه (زیر لینک خروج از بخش مدیریت) هست که نوشته "ورود مطالب جوملا" اونو بزنید تمامی مطالب (به همراه مجموعه ها) از جوملا به k2 منتقل میشن.(فقط یه بار اینکارو بکنید تا با مطالب تکراری روبه رو نشید.)

یا علی

لینک به ارسال

با سلام

مطماً شما خوب نگشتید !!!

برای ار اس اس یا از مواردی که در فروم مطرح شده استفاده کنید یا در سایت joomla.org سرچ کنید

برای seo به تازی یک کامپوننت عالی در سایت خودمون {جومینا } معرفعی شده ..........{ البته اینم بگم که seo خود جوملا هم خوب هست }

در مورد ادیتور هم بهترینش تو فروم معرفعی شده و بحث کاملی درموردش صورت گرفته ...

دیدید خوب نگشتید !

موفق باشید

در پناه حضرت دوست

یا حق

لینک به ارسال

اقا این پستای سایت بالا نمیاد فرومم که بیچارم کرد تا حالا دوبار گشتم بازم میگرردم 77.gif

اقا این پستای سایت بالا نمیاد فرومم که بیچارم کرد تا حالا دوبار گشتم بازم میگرردم 77.gif

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

سایت جومینا در حال انتقال سرور هست و این اختلالات به این خاطر هست که به زودی رفع خواهد شد...

در انجمن هم اگر خوب جستجو کنید حتما به نتیجه می رسید (البته در سایت جومینا هم ادیتور معرفی شده)

به هر حال برای جستجو بهتر ادیتور مورد نظر در انجمن شما وارد قسمت جستجو که شدید کلمه ادیتور رو تایپ و به جستجو بپردازید...

موفق باشید

لینک به ارسال

لینک به ارسال

سلام دوستان عزیز.

من یک سوال از خدمتون داشتم. امیدوارم بتونید کمکم کنید.

من یک مرکز آموزشی دارم و دوره هایی رو برگزار می کنم. این مرکز آموزشی دارای دوربین مدار بسته و . . . هستش. می خواستم این دوره ها رو به صورت آنلاین در سایتی که توسط جوملا درست کردم نمایش بدم. آیا کامپوننتی هستش که بتونم به صورت حرفه ای و با کیفیت بالا برای این منظور استفاده کنم؟

با تشکر

لینک به ارسال

اقا فعلا چند موردی یدا شد ولی لینک دانلود پیدا نکردم

http://www.forum.joomina.ir/thread-1512.html

با سلام

لطفا تاپیک مربوطه رو با دقت بخوانید

در این سایت هم می تونید برای این مورد جستجو کنید

http://extensions.joomla.org/

می تونید از اینجا دانلود کنید (فارسی شده توسط جومینا)

[download]http://www.dl.joomina.ir/file.php?file=48f82de2a89017b8b7d955115fb9bd94[/download]

این رو بنده ندارم یا باید جستجو کنید یا صبر کنید تا پیکربندی جدید سایت جومینا تمام بشه و سایت بیاد بالا و یا اگر دوستان این افزونه رو دارند در اختیارتون بزارن

اگر دقت کنید در همون پست اول تاپیک لینک دانلود هم هست!

موفق باشید

سلام دوستان عزیز.

من یک سوال از خدمتون داشتم. امیدوارم بتونید کمکم کنید.

من یک مرکز آموزشی دارم و دوره هایی رو برگزار می کنم. این مرکز آموزشی دارای دوربین مدار بسته و . . . هستش. می خواستم این دوره ها رو به صورت آنلاین در سایتی که توسط جوملا درست کردم نمایش بدم. آیا کامپوننتی هستش که بتونم به صورت حرفه ای و با کیفیت بالا برای این منظور استفاده کنم؟

با تشکر

سلام و درود

لطفا ابتدا در انجمن جستجو کنید اگر به نتیجه نرسیدید سوالتون رو در تاپیک جدا گانه و بخش مربوطه مطرح کنید! (قوانین انجمن رو رعایت کنید!)

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...