رفتن به مطلب
karimzadeh

کامپوننت پیش فرض جوملا

پست های پیشنهاد شده

[align=right]با سلام

[/align][align=right]من توکامپوننت پیش فرض جوملا یه مجموعه درست کردم و چند تا بنر رو به این مجموعه اختصاص دادم و لی زمان نمایش همه بنرها رو با هم نمایش میده ولی من می خوام که یکی یکی نمایش بده آیا این امکان برای کامپوننت پیش فرض جوملا وجود نداره؟

[/align]

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

خب دوست عزیز اون قسمت مجموعه برای همینکار هستش که شما بتونید به هر مجموعه بنرهای مختلفی رو اختصاص بدید

بعد میتونید به ازای هر مجموعه یک ماژول بنر ایجاد کنید و نمایش بدید

قبلا نیز یک افزونه برای اسلاید کردن بنرها معرفی کردم که میتونید در تاپیک زیر ببینید

http://forum.joomina.ir/thread-17639.html

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

با سلام [/align][align=right]من دقیقا همین کاررو انجام دادم و یک مجموعه درست کردم و چند بنر به این مجموعه اختصاص دادم بعد یک ماژول بنر ایجاد کردم و مشکل اینجا بود که همه بنرها رو با هم نمایش میده در صورتی که من می خوام یکی یکی و پشت سر هم نمایش بده که البته این مشکل هم با افزونه ای که لینکشو گذاشتید حل شد ممنون از لطفتون

با سلام [/align][align=right]

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...