رفتن به مطلب
alireza10025

مشکل با ارسال خبرنامه

پست های پیشنهاد شده

با سلام و احترام

AcyMailing دوستان در ارسال خبرنامه

[align=right]ارور زیر را میگیرم

[/align]

خطا در ارسال پیام درک خوشبختی به ar_foroughi@yahoo.com | Could not execute: /usr/sbin/sendmail |

[align=right]Warning: escapeshellcmd() has been disabled for security reasons in /home3/negarsta/public_html/components/com_acymailing/inc/phpmailer/class.phpmailer.phpon line 475

[/align]

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

پیغام خطا را به ادمین سرورتون گزارش کنید . به دلایل امنیتی تابع فوق را غیرفعال کردند

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

با سلام من این مورد را به سرور هاستم اطلاع دادم و آنها در پاسخ متن زیر را جواب دادند

escapeshellcmd فعال شد

اما الان بازهم خبرنامه ارور دارد اما ارورش با قبل متفاوت است اینگونه:

خطا در ارسال پیام درک خوشبختی به ar_foroughi@yahoo.com | Could not execute: /var/qmail/bin/sendmail

لطفا راهنمایی بفرمایید

با سپاس

لینک به ارسال

تنظیمات ایمیل در تنظیمات کلی سایت منظورتونه؟ اگر بله من تلاش کردم سرور اونو برام روی smtp تنظیم کرد باز همین مشکل را داشتم حالا روی (تابع ایمیلphp) تنظیم کردم و در خبرنامه هم روی همین پارامترها میگذارم اما باز مشکل پابرجاست

لینک به ارسال

با سلام

درصورت امکان اطلاعات هاست + کنترل پنل ادمین + لینک این تاپیک رو برام پیام خصوصی کنید بررسی کنم

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...