رفتن به مطلب
omidgs

سوال در مورد پلاگین ها پرداخت joomshoping

پست های پیشنهاد شده

[align=right]با سلام

میخواستم بدونم پلاگین های بانک ملت و پاسارگاد

که توسط جومینا منتشر شده آیا امکان استفاده از اونها با جوملا 2.5 هست و نسخه جدید joomshoping هستت یا خیر?

ممنون میشم دوستان پاسخ بدن

[/align]

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

افزونه های بانکی که در جومینا منتشر شدند مشخص شده اند که برای کدام نسخه از جوملا هستند...

(به ارسالها دقت کنید)

:15:

:25:

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام میشه به ما هم کمک کنی

وب سایت ما یه مشکلی داره سازنده این سیستم فروشگاهی هم خودش هنوز نفهمیده

چون جواب نمیده . همین جوم شاپینگ هست

حالا میخوام از شما بپرسم ... خواهشن اگه میتونید راهنمایی کنید چون 4 ماه درگیر این مسله هستیم

یه وب سایت فروشگاهی عکس داریم که بعد از خرید باید عکسی که انتخاب کردیم بتونیم دانلود کنیم ولی انگار نه انگار

خرید انجام میشه ولی لینکی برای دانلود عکس نمیاد . مشکل از کجاست ؟

لینک به ارسال

با سلام خدمت دوستان عزیز

من پلاگین پرداخت ملت رو دانلود کردم و به خوبی هم جواب داد ولی بعد از اینکه شرکت بهپرداخت با من تماس گرفت به من گفت که ایا پلاگین پرداخت شما ستل هم داره؟؟؟

من جواب دادم که ستل اتوماتیک داره

ولی به من جواب داد که باید صفحه ستل جداگانه ای داشته باشه تا بتونیم بهتون تائیدیه بدیم.

ولی توی این پلاگین صفحه ستل وجود نداره و همین امر ممکن هست که در آینده برای ما مشکلاتی رو بوجود بیاره.

حالا از دوستان درخوایت میکنم که اگر ممکن هست این مشکل رو یه جوری حل کنند که خدای ناکرده به این مشکل دوچار نشیم.

از دوستان برنامه نویس درخاست میکنم که در صورت امکان یا راهنمائی بکنن و یا اینکه این پلاگین رو مجدد بررسی کنن و صفحه ستل رو به اون اضافه کنن.

با تشکر از کلیه دوستان.

لینک به ارسال

با سلام خدمت دوستان عزیز

من پلاگین پرداخت ملت رو دانلود کردم و به خوبی هم جواب داد ولی بعد از اینکه شرکت بهپرداخت با من تماس گرفت به من گفت که ایا پلاگین پرداخت شما ستل هم داره؟؟؟

من جواب دادم که ستل اتوماتیک داره

ولی به من جواب داد که باید صفحه ستل جداگانه ای داشته باشه تا بتونیم بهتون تائیدیه بدیم.

ولی توی این پلاگین صفحه ستل وجود نداره و همین امر ممکن هست که در آینده برای ما مشکلاتی رو بوجود بیاره.

حالا از دوستان درخوایت میکنم که اگر ممکن هست این مشکل رو یه جوری حل کنند که خدای ناکرده به این مشکل دوچار نشیم.

از دوستان برنامه نویس درخاست میکنم که در صورت امکان یا راهنمائی بکنن و یا اینکه این پلاگین رو مجدد بررسی کنن و صفحه ستل رو به اون اضافه کنن.

با تشکر از کلیه دوستان.

کسی نبود که جواب ما رو بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...