رفتن به مطلب
member99

همچین چیزی با جوملا شدنی هست؟ چه افزونه هایی می خواد؟

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان گرانقدر

بنده برای سایت گردشگری خودم، می خوام امکان ثبت نام و پرداخت آنلاین داشته باشم. منظورم و آنچه را که می خواهم را در عکس زیر نشان دادم

http://upcity.ir/images/69788795976478467308.gif

ممنون می شم راهنمایی بفرمایید که با جوملا آیا شدنی هست؟ کامپوننت ها؟ اگر رایگان هم نباشه مشکلی نیست

آر. اس فرم می تونه را هم آنلاین حساب کنه برام؟

سپاسگزارم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

با ار اس فرم میشه

برای ایم کار باید اول سبک طرح بندی خاصی داشته باشید

و بعد با استفاده از جاوا اطلاعات مربوط به هر فیلد را بگیرید و بعد از انجام جمع آنها را در فیلدی که برای مجموع در نظر گرفته اید با جاوا نمایش دهید!

یه خورده گیج کننده هست

با بریزینگ فرم هم میشه پرداخت آنلاین داشت. پرداخت موفق یا ناموفق به عهده جناب بانکه

در پناه ایزد

لینک به ارسال

سلام

با ار اس فرم میشه

برای ایم کار باید اول سبک طرح بندی خاصی داشته باشید

و بعد با استفاده از جاوا اطلاعات مربوط به هر فیلد را بگیرید و بعد از انجام جمع آنها را در فیلدی که برای مجموع در نظر گرفته اید با جاوا نمایش دهید!

یه خورده گیج کننده هست

با بریزینگ فرم هم میشه پرداخت آنلاین داشت. پرداخت موفق یا ناموفق به عهده جناب بانکه

در پناه ایزد

سلام یه سوال پيش می یاد اینجا بس من مدیر سایت چطور بفهمم که پرداخت انجام شده یا نه اګر به عهده بانکه.

اومدیم و من با استفاده از یه فرم اطلاعات رو ارسال کردم به این صفحه برګشت سایت

سایت فکر می کنه که پرداخت انجام شده و ولی در حالی که این پرداخت یه پرداخت جعلی بوده

این روشی که می ګید یا باید برای فرم ساز ها یه روش پرداخت نوشته بشه و این کار رو با اون انجام بدید یا با این روشی که می ګید به نظرم امنیتی نمی یاد مګه این که توجیهی داشته باشه اګر روشی هست برای این کار بفرمایید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...