رفتن به مطلب
samiraaaa

عدم نمایش قسمت مطالب در صفحه نخست سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام؛

دوستان من یه کمکی می خواستم. توی قالب tak-emamhadi میخام اون قسمتی که مطالب نمایش داده میشه (توی صفحه نخست سایت) رو حذف کنم و یه ماژول تب ساز بجاش قرار بدم مثلا با 4 تا تب، که هر تب عنوان یکی از دسته بندی های اصلی سایت هست، حالا داخل هر تب میخام آخرین مطلب ویژه ی مربوط به اون دسته بندی نمایش داده بشه!

یعنی بجای قسمتی که مطالب ویژه توی صفحه ی اصلی سایت نمایش داده میشه یه تب ساز قرار بگیره با چندتا تب که هر تب جدیدترین مطلب ویژه ی هر دسته رو نشون بده:

تب 1 < نمایش جدیدترین مطلب ویژه از دسته 1)

تب 2 < نمایش جدیدترین مطلب ویژه از دسته 2)

تب 3 < نمایش جدیدترین مطلب ویژه از دسته 3)

تب 4 < نمایش جدیدترین مطلب ویژه از دسته 4)

ممنون میشم دوستان راهنمائیم کنن

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درسته اما چجوری میشه مطالب تو صفحه نخست نشون داده نشه؟!؟

میشه بگید کدوم و چجوری؟

میخام تو صفحه ی اول اون جایی که مطالب ویژه نشون داده میشه نباشه، بجاش یه ماژول تب ساز باشه که تو هر تبش جدیدترین مطلب ویژه از یک دسته خاص نشون داده بشه!

لینک به ارسال

با سلام

برای اینکار نوع منوی صفحه اصلی را از نوع نمایش مطالب ویژه انتخاب کنید ولی هیچ مطلبی را ویژه نکنید !

برای ماژولهاتون هم از ماژول آخرین اخبار استفاده کنید و ماژولهاتون رو داخل تب ساز نمایش بدید

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

سلام. فکر کنم درست نتونستم منظورم رو برسونم!

ببینید من میخام اونجایی که مطالب ویژه قرار می گیرند، بجاش یه تب ساز قرار بگیره! سوال پیش میاد که: موقعیت ماژول تب سازم رو باید کجا انتخاب کنم تا بجای مطالب ویژه نشون داده بشه!؟

بعد میخام داخل این تب ساز، هر تب رو اختصاص بدم به یه دسته بندی! که داخل هر تب، فقط جدیدترین مطلب اون دسته بصورت مطلب ادامه دار (یعنی خلاصه مطلب) نشون داده بشه.

یعنی با ورود به صفحه نخست سایت بجای مطالب میژه با یه تب ساز مواجه بشه که داخل هر تب یک مطلب جدید از هر دسته نشون داده بشه! یعنی یک صفحه با نمایش چکیده ی 4 مطلب جدید از 4 دسته مختلف بصورت تب! و وقتی مطلب جدیدتری توی دسته مربوطه پست میشه، اون مطلب قبلی که توی تب بود، دیگه نشون داده نشه! و مطلب جدیده نشون داده بشه!

ضمنا نمیخام تو صفحه ی اول، صفحه بندی به شکل (قبلی 1 2 3 4 5 6 ... بعدی) نشون داده بشه! یعنی بعد از اینکه مطلب جدیدتر پست شد، مطلب قبلی آرشیو بشه و دیگه تو صفحه نخست نباشه اصلا!

لینک به ارسال

اگر امکان داره دمو قرار بدید تا بشه راهنمایی کرد

همچنین آموزش افزودن موقعیت جدید به قالب قبلا مطرح شده

یا علی

لینک به ارسال

سلام آقای حمزه زاده:) هنوز سایتم رو رو هاست آپ نکردم. رو لوکاله! آخه میخام اول همه ایرادام رو رفع کنم همه چی که درست شده بعدا رو هاست پیاده ش کنم تا خراب کاری نشه!

من از جوملا 2.5 استفاده می کنم و از قالب امام هادی: http://www.jmdownload.ir/download.php?fi...403451.zip

ببخشید لینک بالا خرابه! این قالبمه: http://www.jmdownload.ir/download.php?filename=13545588131.zip

بلدم موقعیت ایجاد کنم. اما نمیدونم این موقعیتی که میخام رو باید کجا ایجادش کنم که بجای مطالب ویژه ی صفحه ی نخست نمایش داده بشه!

لینک به ارسال

سلام دوست عزیزم

مشکلی نیست، به زبان ساده توضیح میدم:

فرض کنید قالب شما موقعیت هایی به شکل تصویر سمت چپ داشته باشد

download.php?imgf=13545607691.jpg

حال شما اگر موقعیتی مثل موقعیت رنگی در تصویر سمت راست ایجاد کنید، و در صفحه هیچ مطلبی رو منتشر نکرده باشید در اصل موقعید content نمایش داده نمیشه و هر ماژولی که در موقعیت رنگی قرار بدید جایگزین موقعیت content خواهد بود

یا علی

لینک به ارسال

درسته:) ممنونم ولی یه مشکلی آخه هست! تو این تصویر رو نگاه کنین؟!

وقتی هیچ مطلبی توی صفحه ی نخست قرار داده نشه، (یعنی صفحه ی نخست مربوط شده باشه واسه نمایش مطالب ویژه و هیچ مطلبی ویژه) یه نوار باریک خالی جای مطالب نمایش داده میشه که اضافیه! و قالب رو زشت می کنه!

این قسمتی که منظورمه رو با کادر قرمز نشون داده ام. ببینید...

http://img.online-dl.com/images/u6975_1.png

لینک به ارسال

به نظر بنده این قسمت فقط در صورتی کلا ناپدید میشه که از قالب حذف بشه و چون موقعیت مخصوص کامپوننت هست به مشکل بر میخورید

لینک به ارسال

میتونید موقعیت جدید رو زیر موقعیت content ایجاد کنید و در content صفحه اصلی یک پیام خوش آمد گویی با سایت رو نمایش بدید

یا علی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...